Strzyżenie z myciem i masażem dla panów (29,99 zł) lub dla pań z modelowaniem (49,99 zł) i więcej w salonie Backstage

Backstage Eco Salon Urody i Stylu

Oferta niedługo się kończy!
Do -77%
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


34 Opinii

100% Verified Reviews
All reviews are from people who have redeemed deals with this merchant.
Istotne recenzje

J

Janina · 7 reviews TOP REVIEWER
· 20 stycznia 2018
Chciałabym, by personel był bardziej odważny i sam doradzał klientom co wybrać, jaki kolor, jaką fryzurę........ marzy mi się fryzjer, który umie dobrać odpowiednie strzyżenie do danej osoby, powie w czym będzie ci dobrze, a co nie należy robić. Nie każdy bowiem jest zdecydowany. Bądźcie troszkę stylistkami, a na pewno nikt się nie obrazi. Obsługa bardzo miła i cierpliwa. Serdecznie pozdrawiam.

K

Katarzyna · 2 reviews
· 8 stycznia 2018
Idealny manicure i hybryda, bardzo polecam.

K

Krystyna · 2 reviews
· 28 grudnia 2017
Pełny profesjonalizm miła atmosfera Polecam

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

  • 29,99 zł zamiast 55 zł za strzyżenie męskie z myciem i masażem
  • 49,99 zł zamiast 96 zł za strzyżenie damskie i modelowanie z myciem i masażem
  • 69,99 zł zamiast 300 zł za modelowanie z myciem i masażem + regeneracja My Organics

Wszystkie preparaty stosowane podczas zabiegów są organiczne (od szamponu i odżywki po regenerację preparatami My Organics).

Warunki


Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.Dodatkowo -5% na zakup ecokosmetyków.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 575 434 568 z podaniem kodu zabezpieczającego i kodu grouponu. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Backstage Eco Salon Urody i Stylu


Krakowski salon urody łączy dwie idee: ekologię oraz wysoką jakość. Backstage dobiera kosmetyk na podstawie składników i ich wpływu na środowisko. Dba o to, by nie były testowane na zwierzętach, maksymalnie wykorzystywały moc natury, były wolne od substancji szkodliwych dla skóry i organizmu, a ich produkcja nie zagrażała środowisku.

Tutaj znaleźć można chwilę wytchnienia od całodziennej bieganiny. Wystarczy usiąść wygodnie i odpocząć przy dźwiękach relaksującej muzyki. Profesjonalny personel wykonując masaż lub manicure pozwoli odprężyć się i nadać urodzie nowego blasku. Backstage to także salon stylu, w którym można zadbać o nową fryzurę. Pracownicy śledzą najnowsze trendy w kosmetyce, fryzjerstwie i pozostałych dziedzinach. Współpracują też ze specjalistami od ekologicznych kosmetyków, dlatego używają produktów takich marek jak: Rolland (OWAY, Insight, Una), MY.ORGANICS, Zoya, Qtica, Tarte, Anastasia Beverly Hills czy Urban Decay.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.