Sesja relaksującego floatingu za 59,99 zł i więcej opcji w BBS Floating

BBS Floating

Do -62%
10+ kupionych
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Sesja floatingu:

  • 59,99 zł zamiast 149 zł za 1 sesję,
  • 114,99 zł zamiast 298 zł za 2 sesje,
  • 169,99 zł zamiast 447 zł za 3 sesje.

Przed wejściem do kapsuły należy mieć na sobie strój kąpielowy. W środku poziom wody nie przekracza 30-40 cm, a jej temperatura jest zbliżona do temperatury ciała. Dzięki specjalnemu roztworowi leczniczemu Epsom ciało lekko unosi się na powierzchni, powodując odczucie braku grawitacji oraz lewitowania. Zabieg ten sprawia, iż mózg odpoczywa, a aktywność lewej półkuli zostaje spowolniona, synchronizując się tym samym z półkulą prawą. Dodatkowo poziom stresu redukuje się, wydzielają się endorfiny, w następstwie czego możliwe jest przejście z fazy alfa na theta. Jest to stadium odpowiadające medytacji, transowi, hipnozie, intensywnym marzeniom i silnym emocjom.

BBS Floating

Dla tych, którzy chcą się zrelaksować i odstresować, dobrym rozwiązaniem może być wizyta w BBS Floating. Na miejscu można skorzystać z terapii unoszenia się na wodzie (tzw. floatingu), która pozytywnie wpływa na ciało i umysł. Jest to relaksujące doświadczenie, które głęboko odpręża zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Sesje trwają od 45 do 90 minut i pomagają osobom żyjącym w stresie, w depresji, z chorobami nerwowo-mięśniowymi oraz w przypadku osób z urazami, obrzękami kończyn i wadami kręgosłupa. Warto wspomnieć, iż firma oferuje również możliwość skorzystania z sauny infrared.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 537 42 42 47 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

BBS Floating


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.