Sesja relaksującego floatingu za 59,99 zł i więcej opcji w BBS Floating

BBS Floating

Do -62%
10+ kupionych
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Sesja floatingu:

  • 59,99 zł zamiast 149 zł za 1 sesję,
  • 114,99 zł zamiast 298 zł za 2 sesje,
  • 169,99 zł zamiast 447 zł za 3 sesje.

Przed wejściem do kapsuły należy mieć na sobie strój kąpielowy. W środku poziom wody nie przekracza 30-40 cm, a jej temperatura jest zbliżona do temperatury ciała. Dzięki specjalnemu roztworowi leczniczemu Epsom ciało lekko unosi się na powierzchni, powodując odczucie braku grawitacji oraz lewitowania. Zabieg ten sprawia, iż mózg odpoczywa, a aktywność lewej półkuli zostaje spowolniona, synchronizując się tym samym z półkulą prawą. Dodatkowo poziom stresu redukuje się, wydzielają się endorfiny, w następstwie czego możliwe jest przejście z fazy alfa na theta. Jest to stadium odpowiadające medytacji, transowi, hipnozie, intensywnym marzeniom i silnym emocjom.

BBS Floating

Dla tych, którzy chcą się zrelaksować i odstresować, dobrym rozwiązaniem może być wizyta w BBS Floating. Na miejscu można skorzystać z terapii unoszenia się na wodzie (tzw. floatingu), która pozytywnie wpływa na ciało i umysł. Jest to relaksujące doświadczenie, które głęboko odpręża zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Sesje trwają od 45 do 90 minut i pomagają osobom żyjącym w stresie, w depresji, z chorobami nerwowo-mięśniowymi oraz w przypadku osób z urazami, obrzękami kończyn i wadami kręgosłupa. Warto wspomnieć, iż firma oferuje również możliwość skorzystania z sauny infrared.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 537 42 42 47 z podaniem kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

BBS Floating


BBS Floating

Spa, Day spa
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.