Jazda off-road ze szkoleniem: godzina dla maks. 3 osób za 149,99 zł i więcej opcji z firmą Azymut 4x4 (do -54%)

Azymut 4x4

1 Opinii

Oferta ograniczona czasowo!
Do -54%
1 Opinii
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Jazda off-road ze szkoleniem dla maks. 3 osób:

  • 149,99 zł zamiast 300 zł za godzinną jazdę (20 min. szkolenie teoretyczne z zakresu obsługi samochodu terenowego, 40 min. szkolenia praktycznego w terenie z wykorzystaniem napędów dodatkowych),
  • 299,99 zł zamiast 600 zł za 2-godzinną jazdę (opcja 1 + szkolenie teoretyczne i praktyczne z zakresu pokonywania ostrych podjazdów i zjazdów),
  • 409,99 zł zamiast 900 zł za 3-godzinną jazdę (opcja 2 + szkolenie teoretyczne i praktyczne z jazdy w terenie piaszczystym, obsługa metromierza i urządzeń nawigacyjnych podczas jazdy po roadbooku).

Szkolenie odbywa się samochodem Land Rover Discovery wyposażonym w niezbędny sprzęt offroadowy. Od podanego czasu jazdy należy odjąć 15-20 minut (szkolenie teoretyczne).

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Od podanego czasu jazdy należy odjąć 15-20 minut (szkolenie teoretyczne), jazda i szkolenie dla maks. 3 osób.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 608 035 343. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, w innym przypadku groupon przepada. . 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Azymut 4x4


Założona przez parę miłośników pojazdów 4x4 firma oferuje nie tylko emocjonujące przejażdżki, ale także zaraża pasją do aktywnego spędzania wolnego czasu w gronie przyjaciół. Właściciele udowadniają, że off-road może być nie tylko ciekawą rozrywką, ale także sposobem na życie, w którym znajdzie się miejsce na adrenalinę i relaks na łonie przyrody. Organizowane wycieczki zabrać mogą uczestników w takie miejsca, jak np. góry, malownicze tereny Polski, a także tajemnicze zakątki poza jej granicami.

Podaruj groupon w prezencie za pomocą platformy lub przycisku pod opcjami Kup jako prezent.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.