Azymut 4x4

Jazda off-road ze szkoleniem: godzina dla maks. 3 osób za 149,99 zł i więcej opcji z firmą Azymut 4x4 (do -54%)

Do -54%
Wybierz opcję

Wyróżniki


Niezapomniana przygoda może być dobrym sposobem na wspólne spędzenie czasu w gronie przyjaciół lub wspaniałym prezentem dla bliskiej osoby

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Jazda off-road ze szkoleniem dla maks. 3 osób:

  • 149,99 zł zamiast 300 zł za godzinną jazdę (20 min. szkolenie teoretyczne z zakresu obsługi samochodu terenowego, 40 min. szkolenia praktycznego w terenie z wykorzystaniem napędów dodatkowych),
  • 299,99 zł zamiast 600 zł za 2-godzinną jazdę (opcja 1 + szkolenie teoretyczne i praktyczne z zakresu pokonywania ostrych podjazdów i zjazdów),
  • 409,99 zł zamiast 900 zł za 3-godzinną jazdę (opcja 2 + szkolenie teoretyczne i praktyczne z jazdy w terenie piaszczystym, obsługa metromierza i urządzeń nawigacyjnych podczas jazdy po roadbooku).

Szkolenie odbywa się samochodem Land Rover Discovery wyposażonym w niezbędny sprzęt offroadowy. Od podanego czasu jazdy należy odjąć 15-20 minut (szkolenie teoretyczne).

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Od podanego czasu jazdy należy odjąć 15-20 minut (szkolenie teoretyczne), jazda i szkolenie dla maks. 3 osób.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 608 035 343. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, w innym przypadku groupon przepada. . 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Azymut 4x4


Założona przez parę miłośników pojazdów 4x4 firma oferuje nie tylko emocjonujące przejażdżki, ale także zaraża pasją do aktywnego spędzania wolnego czasu w gronie przyjaciół. Właściciele udowadniają, że off-road może być nie tylko ciekawą rozrywką, ale także sposobem na życie, w którym znajdzie się miejsce na adrenalinę i relaks na łonie przyrody. Organizowane wycieczki zabrać mogą uczestników w takie miejsca, jak np. góry, malownicze tereny Polski, a także tajemnicze zakątki poza jej granicami.

Azymut 4x4

Sport i rekreacja, Wyścigi
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.