Autodrom Sosnowiec – tor kartingowy

Autodrom Sosnowiec – tor kartingowy

Do -46%
Wybierz opcję

Wyróżniki


Wyścigi na krytym, wielopoziomowym torze kartingowym: moc emocji niezależnie od warunków atmosferycznych

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Szczegóły:

  • czas jazdy: 8 minut
  • długość trasy: 450 m
  • gokarty: 20 pojazdów marki SODI z serii GT Pro
  • jednostka napędzająca: Honda
  • moc: 13 KM

Warunki


Groupon ważny od 03.01.2019 do 27.02.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony. Osoby poniżej 18. roku życia muszą znajdować się pod opieką osoby dorosłej. Groupon może zrealizować 1 osoba, jednorazowo, w umówionym terminie (grouponu nie można podzielić na więcej osób, ani na kilka wizyt). Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Całkowity czas spędzony na torze: 16-48 minut. Na miejscu zapewniony jest kask do jazdy. Obowiązkowa do jazdy jest kominiarka, w przypadku jej nieposiadania – możliwość zakupu na miejscu w cenie 8 zł.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 507 810 058 z podaniem kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Autodrom Sosnowiec – tor kartingowy


Trudno opisać uczucie towarzyszące szybkiemu pokonywaniu zakrętów. To trzeba przeżyć samemu, najlepiej udając się do Autodromu Sosnowiec. Ten wielopoziomowy i kryty tor kartingowy działa niezależnie od warunków atmosferycznych, więc dostępny jest o każdej porze roku. Odpowiedni poziom wrażeń zapewniają maszyny renomowanej firmy SODI o mocy 13 KM. Dzięki autorskim modyfikacjom ich osiągi na torze znacznie przewyższają te nominalne, przez co ściganie staje się jeszcze bardziej wciągające. Obiekt przygotowany jest również dla młodych adeptów kartingu i posiada specjalne gokarty dla dzieci o wzroście powyżej 130 cm. Firma prowadzi też specjalne treningi dla najmłodszych i wyznacza terminy przejazdów dla rodziców z dziećmi.

Autodrom Sosnowiec – tor kartingowy

Atrakcje dla dzieci, Gokart, Sport i rekreacja, Wyścigi
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.