Auto Kompleks

Ozonowanie (19,99 zł) z przeglądem klimatyzacji i nabiciem czynnika i więcej za 79,99 zł w Auto Kompleks

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Pozbądź się groźnych dla zdrowia drobnoustrojów, które zagnieździły się w klimatyzacji samochodowej, a jazda autem stanie się bardziej bezpieczna. Skorzystaj z dzisiejszego grouponu na ozonowanie i inne zabiegi w Auto Kompleks.

Oferta
1) 19,99 zł za ozonowanie,
2) 79,99 zł za przegląd klimatyzacji, wymiana oleju w układzie klimatyzacji, nabicie do 100 g czynnika R134a i odgrzybianie metodą ozonowania.

Dodatkowe informacje:

  • sprawdzenie szczelności klimatyzacji przed uzupełnieniem czynnika: tak
  • etapy serwisu klimatyzacji: sprawdzenie, próżnowanie układu, napełnienie czynnika, wymiana oleju
  • typy samochodów objęte ofertą: osobowe
  • dopłata za każde dodatkowe 100 g czynnika: 30 zł

Auto Kompleks
Sławomir Puka zadbał o to, by do drzwi jego serwisu nie trzeba było długo się dobijać. Szeroki wybór urządzeń obsługiwanych przez doświadczonych pracowników pozwala szybko realizować oferowane usługi blacharskie, lakiernicze i mechaniczne. Nie bez znaczenia jest również fakt, że przy zakładzie działa sklep z częściami samochodowymi do wszystkich marek. W razie konieczności zlikwidowania bardziej skomplikowanych szkód, kierowcy mogą liczyć tutaj na wynajęcie auta zastępczego. Warto wspomnieć, że serwisanci realizują się nie tylko w zawodzie, ale również jako pedagodzy – swoim wieloletnim doświadczeniem dzielą się z uczniami szkół zawodowych w zakresie blacharstwa i lakiernictwa samochodowego.

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dotyczy samochodów osobowych. W dniach 1-15.08. warsztat nieczynny z powodu urlopu.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Nabicie klimatyzacji następuje czynnikiem R134A.
Konieczna rezerwacja tel. (34) 365 86 23, (34) 365 88 83 lub 601 550 113 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Auto Kompleks


Auto Kompleks

Serwis auta, Naprawa samochodów
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.