Brak nowych powiadomień

Auroom

Strzyżenie męskie (19,99 zł) lub damskie z modelowaniem (49,99 zł) i więcej w salonie Auroom

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wybrane usługi fryzjerskie dla pań lub panów to okazja nie tylko na zmianę dotychczasowej fryzury, ale także sposób by zadbać o stan włosów

W skrócie

Szczegóły:

  • oferta dotyczy włosów średniej długości
  • dopłata do włosów dłuższych i gęstych uiszczana na miejscu

Jaki salon fryzjerski w Warszawie wybrać? Który fryzjer jest godny zaufania? Jakie salony fryzjerskie oferują fantazyjne strzyżenie? Czym różni się zwykła koloryzacja od koloryzacji dającej efekt włosów jakby muśniętych słońcem? Jakie różnice są między ombre, sombre, a koloryzacją globalną? Z odpowiedzią na te i inne pytania przychodzi oferta Groupon na usługi fryzjerskie dla pań i panów. Zlokalizowany w Warszawie salon fryzjerski Auroom oferuje strzyżenie, modelowanie, regenerację włosów i farbowanie. Doświadczeni fryzjerzy mogą też pomóc w doborze uczesania i zadbają o modną fryzurę.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Godz. otwarcia: pon.-pt. 8-23, sob. 10-23, niedz. 10-19.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 794 789 089 z podaniem kodu zabezpieczającego. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Auroom

Zlokalizowany w warszawskiej dzielnicy Włochy salon specjalizuje się w usługach fryzjerskich. W ofercie dostępne jest strzyżenie włosów (damskie, męskie i dziecięce), strzyżenie brody, jak i farbowanie włosów oraz balejaż. Na miejscu można również zdecydować się na manicure i pedicure lub korektę i farbowanie brwi. Salon Auroom wykorzystuje innowacyjne techniki, nowoczesne narzędzia i profesjonalne kosmetyki, dzięki czemu jakość świadczonych usług jest wysoka, a każdy klient może liczyć na indywidualne podejście.

Auroom

Salony, Fryzjer, Strzyżenie
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.