Aura Spokoju

Relaksacyjna sesja floatingu za 84,99 zł i więcej opcji w centrum Aura Spokoju

Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Relaksacyjna sesja floatingu:

  • 84,99 zł za 1 sesję standardową,
  • 174,99 zł za 2 sesje standardowe,
  • 239,99 zł za 3 sesje standardowe.

Sesja trwa 60 minut.

Floating to zabieg w specjalnie przystosowanej do tego kabinie, w której zmniejszone zostaje odczucie grawitacji, zmysły wzroku i słuchu zostają wyciszone, a temperatura dostosowana jest do temperatury ciała. Pozwala to na głęboki relaks oraz zharmonizowanie ciała i umysłu. O korzyściach, jakie przynosi floating, można przeczytać tutaj.

Cennik znaleźć można tutaj.

Warunki


Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Należy zabrać ze sobą ręcznik i klapki.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj: http://auraspokoju.pl/ Dodatkowe informacje dostępne pod tel.519 608 519. W momencie skladania rezerwacji wymagany kod groupon i kod zabezpieczający. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Aura Spokoju


Ośrodek floatingu Aura Spokoju to miejsce, w którym można całkowicie oderwać się od codziennego zgiełku oraz bieżących spraw i problemów, doświadczając głębokiego relaksu. Możliwe jest to dzięki specjalistycznej kabinie, pozwalającej odciąć się od bodźców zewnętrznych. Podczas pobytu w kabinie wypełnionej roztworem soli Epsom, ciało spotyka się z większą wypornością niż w Morzu Martwym. Daje to uczucie zawieszenia w przestrzeni, porównywalne do stanu bezwładności w kosmosie. W efekcie poprawia się wydajność układu sercowo-naczyniowego i następuje zwiększenie podaży tlenu i składników odżywczych do każdej komórki ciała, umysł wchodzi w stan alfa, a następnie theta, co powoduje głębokie odprężenie, wyrzut do krwi hormonów szczęścia i redukcję kortyzolu.

Aura Spokoju

Spa, Day spa
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.