Atelier

3 (2 Opinii)

Wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym (399 zł) z mezoterapią (499 zł) w Atelier

Oferta niedługo się kończy!
2 Opinii
Wybierz opcję
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

W skrócie


Nie pozwól by zmarszczki stały się Twoim utrapieniem. Poczuj się dobrze we własnej skórze dzięki odmładzającemu zabiegowi w Atelier z dzisiejszym grouponem.

Oferta
Wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym (czoło, okolice oczu i ust, policzki) + konsultacja kosmetologa w 1 z 2 opcji:

1) 399 zł za 1 zabieg,
2) 499 zł za zabieg + mezoterapia igłowa z kwasem hialuronowym całej twarzy, szyi i dekoltu.

Kwas hialuronowy to substancja występująca w skórze, odpowiedzialna przede wszystkim za nawilżenie i objętość. Niestety, ubywa go wraz z upływem czasu, a w związku z tym zaczynają pojawiać się zmarszczki. Można jednak temu zapobiec, uzupełniając niedobory kwasu hialuronowego preparatem o konsystencji łagodnego żelu, który bezwzględnie rozprawi się ze szpiegowską siatką zmarszczek i poprawi kontur cery. Dla pełniejszego efektu warto też dopełnić wygładzanie przy pomocy mezoterapii igłowej, która ulepszy mikrokrążenie w tkance podskórnej.

Atelier
Salon zlokalizowany w Gdyni w budynku Baltic Plaza specjalizuje się w medycynie estetycznej oraz kosmetologii profesjonalnej. Na miejscu można zdecydować się m.in. na leczenie nadpotliwości skóry, modelowanie twarzy i ust czy zabiegi kwasami medycznymi. W Atelier nie zabraknie również podstawowych zabiegów upiększających, jak np. makijażu permanentnego czy stylizacji paznokci.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon  na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 603 620 100.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Atelier


Atelier

Zabieg kosmetyczny, Botoks, Zabieg na twarz
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.