Koloryzacja z regeneracją, mycie i suszenie za 49,99 zł i więcej opcji w Atelier 28 w Bydgoszczy

Bydgoszcz

Kup jako prezent
Już 60 kupionych

W skrócie

  • Modne strzyżenie i koloryzacja
  • Stylizacja: nowoczesne, modne i lekkie modelowania włosów dopasowanego do każdej klientki
  • Koloryzacja z użyciem farb nowej generacji bez amoniaku i zapachu

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).  Dla Grouponowiczów: do 50% zniżki na inne usługi oferowane w salonie.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 792 851 414.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

W trosce o modne uczesanie wybierz się do Atelier 28 Olafa Sobieralskiego. Tam z dzisiejszym grouponem do wyboru masz wiele możliwości pielęgnacji włosów i zmiany uczesania.

Oferta
Usługi fryzjerskie w 1 z 3 opcji:

1) 49,99 zł zamiast 190 zł za koloryzację (farba + eliksir dbający o zdrowie włosa), mycie, suszenie,
2) 59,99 zł zamiast 210 zł za koloryzację (farba + eliksir dbający o zdrowie włosa), mycie, suszenie + stylizacja,
3) 79,99 zł zamiast 260 zł za koloryzację (farba + eliksir dbający o zdrowie włosa), mycie, suszenie + stylizacja + strzyżenie.

Atelier 28
Salon zapewnia kompleksową pielęgnację i stylizację włosów. Podczas wizyty można zdecydować się na strzyżenie, zyskując całkowicie nowy kształt fryzury, i na koloryzację, aby ze złocistej blondynki stać się ognistym rudzielcem. Dodatkowo na miejscu warto także zadbać o kondycję włosów, fundując im odbudowującą kurację, która szczególnie przyda się po licznych zabiegach fryzjerskich i zmianach koloru. Co ważne, zabiegi przeprowadzana Atelier 28 są całkowicie bezpieczne dla włosów, ponieważ stosowane kosmetyki nie zawierają amoniaku i są bezzapachowe.

Komentarze

Indywidualne podejście do klienta, dobre produkty, zawsze jestem zadowolona
Agnieszka J. · 23 września 2016
efekt finalny nowej fryzury
Anna S. · 18 września 2016
Fachowa i miła obsługa. Bardzo indywidualne podejście do klienta. Jestem bardzo zadowolona ,obsługa spełniła moje oczekiwania.
Anita W. · 8 sierpnia 2016

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.