ATAS

8 lokalizacji

49 zł za groupon zniżkowy o wartości 10% obóz w Stegnie lub w Grecji i więcej opcji w ATAS

Wybierz opcję

Wyróżniki

Wakacyjny obóz dla dzieci to sposób na ciekawe spędzenie wolnego czasu oraz naukę

O tej ofercie

  

Szczegóły:

Brak pomysłu na wakacje dla dziecka? Odpoczynek polączony z nauką języka? Kolonie w Polsce lub za granicą? Odpowiedzią na te pytania może być propozycja Agencji Turystycznej ATAS. Prezentowana na stronie Groupon.pl propozycja, to szansa by uzyskać do 25% zniżki na wakacyjny obóz w Stegnie i do 20% zniżki na obóz w Grecji. Pierwszy, 12-dniowy wyjazd skierowany jest do dzieci w wieku 8-12 lat, które chcą rozwinąć umiejętności miękkie z języka angielskiego. Kolonie w Grecji to oferta dla młodzieży w wieku 12-18 lat. 11-dniowy wyjazd obejmuje liczne atrakcje, w tym m.in. zwiedzanie zespołu klasztorów w Meteorach, rejs na Wyspę Skiatos.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta obejmuje groupon zniżkowy, konieczna dopłata do pełnej wartości usługi.
Sprawdź dostępne terminy online: kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

ATAS

Specjalizująca się w turystyce młodzieżowej i językowej Agencja Turystyczna ATAS dziala na polskim rynku od 1989 roku. Jej misją jest „zapewnienie młodzieży wyjazdów, które będą nie tylko atrakcyjne, ale przede wszystkim wartościowe”. W tym celu firma współpracuje z nauczycielami w całej Polsce, którzy rekomendują organizowane wycieczki jako atrakcyjną formę uzupełnienia szkolnego programu nauczania. W ofercie ATAS znaleźć można m.in. wyjazdy szkolne i na narty, kursy językowe (np. w Anglii, Polsce, Niemczech, na Malcie) i obozy turystyczno-wypoczynkowe (np. Anglia, Malta, Włochy, Hiszpania, Grecja).

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.