Brak nowych powiadomień

ATAS

49 zł za groupon zniżkowy o wartości 10% obóz w Stegnie lub w Grecji i więcej opcji w ATAS

Oferta niedługo się kończy!
Wybierz opcję

Wyróżniki

Wakacyjny obóz dla dzieci to sposób na ciekawe spędzenie wolnego czasu oraz naukę

W skrócie

Szczegóły:

Brak pomysłu na wakacje dla dziecka? Odpoczynek polączony z nauką języka? Kolonie w Polsce lub za granicą? Odpowiedzią na te pytania może być propozycja Agencji Turystycznej ATAS. Prezentowana na stronie Groupon.pl propozycja, to szansa by uzyskać do 25% zniżki na wakacyjny obóz w Stegnie i do 20% zniżki na obóz w Grecji. Pierwszy, 12-dniowy wyjazd skierowany jest do dzieci w wieku 8-12 lat, które chcą rozwinąć umiejętności miękkie z języka angielskiego. Kolonie w Grecji to oferta dla młodzieży w wieku 12-18 lat. 11-dniowy wyjazd obejmuje liczne atrakcje, w tym m.in. zwiedzanie zespołu klasztorów w Meteorach, rejs na Wyspę Skiatos.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta obejmuje groupon zniżkowy, konieczna dopłata do pełnej wartości usługi.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj online na https://www.atas.pl. Przy wypełnianiu formularza należy wpisać w pole uwagi: Groupon + wartość procentową zakupionej zniżki (np: Groupon 10%). 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

ATAS

Specjalizująca się w turystyce młodzieżowej i językowej Agencja Turystyczna ATAS dziala na polskim rynku od 1989 roku. Jej misją jest „zapewnienie młodzieży wyjazdów, które będą nie tylko atrakcyjne, ale przede wszystkim wartościowe”. W tym celu firma współpracuje z nauczycielami w całej Polsce, którzy rekomendują organizowane wycieczki jako atrakcyjną formę uzupełnienia szkolnego programu nauczania. W ofercie ATAS znaleźć można m.in. wyjazdy szkolne i na narty, kursy językowe (np. w Anglii, Polsce, Niemczech, na Malcie) i obozy turystyczno-wypoczynkowe (np. Anglia, Malta, Włochy, Hiszpania, Grecja).

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.

ATAS

Atrakcje dla dzieci, Obóz dla dzieci
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.