Studio Makijażu Permanentnego Artline

Przedłużanie rzęs od 89,99 zł w Studiu Makijażu Permanentnego Artline

Do -68%
Wybierz opcję

Wyróżniki


Przedłużanie rzęs 1:1: metoda doklejania do każdej pojedynczej rzęsy jedwabnego włókna lub delikatnego włoska z futra norek syberyjskich

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz 1 z 3 opcji

Przedłużanie rzęs 1:1:

  • 89,99 zł zamiast 250 zł za przedłużanie rzęsami jedwabnymi (80-100 rzęs na oboje oczu),
  • 119,99 zł zamiast 350 zł za przedłużanie rzęsami z futra norki syberyjskiej (140-160 rzęs na oboje oczu),
  • 129,99 zł zamiast 400 zł za przedłużanie rzęsami jedwabnymi lub z futra norki (140-160 rzęs na oboje oczu, w tym do 60 rzęs kolorowych na oboje oczu).

Metoda 1:1 polega na doklejeniu do każdej prawdziwej rzęsy jednego wodoodpornego włoska jedwabnego lub najlżejszego na rynku, ręcznie selekcjonowanego i wyczesanego z naturalnego futra norki syberyjskiej. Cała procedura trwa dość długo, ponieważ wymaga precyzji, ale efekt jest tego wart – rzęsy stają się grubsze, dłuższe i gęstsze nawet o 50%. Spojrzenie nabiera wyrazistości i zalotnie kusi nawet przez 1,5 miesiąca.

Zagęszczanie jest zupełnie bezbolesne i nieinwazyjne, a używane produkty marki Secret Lashes są bezpieczne dla skóry. Można również zadbać o spektakularną oprawę magnetycznego spojrzenia, decydując się na kolorowe włoski, które doświadczona kosmetyczka wkomponuje w wachlarz zjawiskowych rzęs.

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania zabiegu: ok. 2 godz.

Studio Makijażu Permanentnego Artline

Zlokalizowane w centrum Krakowa studio specjalizuje się w makijażu permanentnym. Wykwalifikowane kosmetyczki wykonują również inne drobne zabiegi kosmetyczne, w tym oczyszczającą mikrodermabrazję i odmładzający biolifting, manicure oraz przedłużanie włosów. 

W ofercie znaleźć można również meso-pen, mezoterapię igłową (wykonywaną za pomocą specjalnego rollera) z ampułką dla dojrzałej skóry. Dla osób spragnionych kosmetycznej wiedzy, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe lub zdobyć nowe umiejętności, Artline oferuje kursy, m.in. pielęgnacji i stylizacji paznokci.

Warunki


Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: podczas wizyty należy okazać wydrukowany groupon. Groupony można realizować: pon.-pt. 10-19. Dodatkowo: 20% zniżki na wszystkie pozostałe usługi kosmetyczne w ciągu 7 dni od realizacji grouponu. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 602 770 507. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

 

Studio Makijażu Permanentnego Artline


Studio Makijażu Permanentnego Artline

Brwi i rzęsy, Przedłużanie rzęs, Salony
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.