Brak nowych powiadomień

Arscar

Serwis klimatyzacji z uzupełnieniem czynnika chłodzącego, uzupełnieniem oleju PAG i więcej za 99,99 zł w Arscar

Oferta niedługo się kończy!
Do -60%
120+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Poprawnie działający układ chłodzący nie tylko wpływa na oszczędność paliwa, ale i likwiduje nieprzyjemne zapachy oraz tępi alergeny

W skrócie

Oferta

Serwis klimatyzacji:

  • 99,99 zł zamiast 250 zł za napełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym (do 250 g), uzupełnienie oleju PAG, kontrolę szczelności i sprawdzenie skraplacza klimatyzacji.

Arscar

O tym, że rzemieślnicza troska o samochód graniczyć może ze sztuką, przekonać się można w serwisie Arscar. Specjalnością działającej na rynku warszawskim oraz na terenie woj. Śląskiego firmy jest sprzedaż opon używanych do samochodów osobowych, SUV, terenowych i dostawczych oraz profesjonalne i kompleksowe usługi związane z ich serwisem. W serwisie można ponadto oddać swoje auto do całkowitego przeglądu, a w razie potrzeby, naprawić jego mankamenty.

Warunki

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu – wystarczy, że pokażesz go na urządzeniu mobilnym. Dodatkowe 100 g czynnika płatne 40 zł na miejscu. Dla klienta z grouponem możliwość zakupu wakacyjnego przeglądu auta za 1 zł.
Konieczna rezerwacja tel. 789 085 345 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Arscar

Arscar

Serwis auta, Naprawa samochodów
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.