Badanie żywej kropli krwi z paskową analizą moczu od 59,99 zł w Centrum Diet Niskowęglowodanowych Arkadia

od 59,99 zł
Już 20 kupionych

W skrócie

 • Obserwacja pod mikroskopem obrazu żywej kropli krwi: wykrywanie chorób jeszcze przed wystąpieniem objawów
 • Analiza wyników: możliwość doboru środków zaradczych
 • Paskowa analiza moczu: określenie poziomu takich substancji, jak białko, glukoza i innych

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 2 groupony. O terminie wizyty decyduje kolejność zgłoszeń. Oferta nie łączy się z innymi promocjami i rabatami.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 691 866 368. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Wejść w krew może nie tylko chodzenie z podniesioną głową, mówienie „dzień dobry” czy bieganie o świcie, ale również mniej przyjemne zjawiska. Sprawdź zatem, co płynie w Twoich żyłach i uchroń się przed atakiem różnych dolegliwości, wybierając się z dzisiejszym grouponem do Centrum Diet Niskowęglowodanowych Arkadia.

Oferta
Mikroskopowa obserwacj żywej kropli krwi z omówieniem wyników i z paskową analizą moczu w 1 z 3 opcji:

1) 59,99 zł zamiast 150 zł za pakiet dla 1 osoby,
2) 99,99 zł zamiast 300 zł za pakiet dla 2 osób,
3) 129,99 zł zamiast 450 zł za pakiet dla 3 osób.

Badanie żywej kropli krwi to innowacyjna metoda pozwalająca na wykrycie różnych zaburzeń na długo przed pojawieniem się choroby. Krew pobierana z palca jest następnie obserwowana pod mikroskopem przez ok. 10-20 minut – po tym czasie obumiera. Dzięki profesjonalnej analizie wyników oraz przedsięwzięciu odpowiednich środków zaradczych będziesz mógł w porę zapobiec niepożądanym dolegliwościom.

Dla uzyskania pełnego obrazu stanu organizmu zostanie wykonana analiza paskowa moczu. Związki chemiczne zawarte w paskach po kontakcie z badanymi substancjami zmieniają barwę, co umożliwia ocenę m.in. poziomu pH, białka, glukozy czy związków azotowych, a tym samym pomaga wykryć cukrzycę, nadczynność tarczycy, infekcje układów, obecność bakterii i wiele innych schorzeń.

Centrum Diet Niskowęglowodanowych Arkadia
Arkadia zajmuje się przede wszystkim poradnictwem żywieniowym. W centrum można skorzystać z porad dotyczących prawidłowego stosowania diet niskowęglowodanowych oraz dowiedzieć się, jak odżywianie wpływa na stan organizmu. Na miejscu można również nabyć książki i miesięczniki oraz inne materiały dotyczące żywienia i diety optymalnej. Arkadia proponuje także nieinwazyjne badania i zabiegi m.in. elektroterapeutyczne, terapię wibroakustyczną, diagnostykę kręgosłupa i rehabilitację oraz biodetoksykację.

Komentarze

Pani dietatyk piswiecila mi czasu ile chcialam i bardzo duzo dowiedzialam sue o zasadach zdrowego odzywiania sie.wszystko wytlymaczone bardzo przejzyscie i dodatkowo otrzymslam wskazowki dotyczace odzywiania.bardzo polecam to miejsce bo sa to dobrze zainwestowane pieniadze :) Agnieszka
Agnieszka G. · 31 sierpnia 2013
Merchant Location Map
 1. 1

  Kraków

  Szlak 26 pok. 14

  Kraków, MAŁOPOLSKIE 31-153

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Please select an option to add / remove from wishlist
{}