Badanie żywej kropli krwi z paskową analizą moczu od 59,99 zł w Centrum Diet Niskowęglowodanowych Arkadia

Kraków

20+ kupionych
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze

Pani dietatyk piswiecila mi czasu ile chcialam i bardzo duzo dowiedzialam sue o zasadach zdrowego odzywiania sie.wszystko wytlymaczone bardzo przejzyscie i dodatkowo otrzymslam wskazowki dotyczace odzywiania.bardzo polecam to miejsce bo sa to dobrze zainwestowane pieniadze :) Agnieszka
Agnieszka G. · 31 sierpnia 2013

W skrócie


Wejść w krew może nie tylko chodzenie z podniesioną głową, mówienie „dzień dobry” czy bieganie o świcie, ale również mniej przyjemne zjawiska. Sprawdź zatem, co płynie w Twoich żyłach i uchroń się przed atakiem różnych dolegliwości, wybierając się z dzisiejszym grouponem do Centrum Diet Niskowęglowodanowych Arkadia.

Oferta
Mikroskopowa obserwacj żywej kropli krwi z omówieniem wyników i z paskową analizą moczu w 1 z 3 opcji:

1) 59,99 zł zamiast 150 zł za pakiet dla 1 osoby,
2) 99,99 zł zamiast 300 zł za pakiet dla 2 osób,
3) 129,99 zł zamiast 450 zł za pakiet dla 3 osób.

Badanie żywej kropli krwi to innowacyjna metoda pozwalająca na wykrycie różnych zaburzeń na długo przed pojawieniem się choroby. Krew pobierana z palca jest następnie obserwowana pod mikroskopem przez ok. 10-20 minut – po tym czasie obumiera. Dzięki profesjonalnej analizie wyników oraz przedsięwzięciu odpowiednich środków zaradczych będziesz mógł w porę zapobiec niepożądanym dolegliwościom.

Dla uzyskania pełnego obrazu stanu organizmu zostanie wykonana analiza paskowa moczu. Związki chemiczne zawarte w paskach po kontakcie z badanymi substancjami zmieniają barwę, co umożliwia ocenę m.in. poziomu pH, białka, glukozy czy związków azotowych, a tym samym pomaga wykryć cukrzycę, nadczynność tarczycy, infekcje układów, obecność bakterii i wiele innych schorzeń.

Centrum Diet Niskowęglowodanowych Arkadia
Arkadia zajmuje się przede wszystkim poradnictwem żywieniowym. W centrum można skorzystać z porad dotyczących prawidłowego stosowania diet niskowęglowodanowych oraz dowiedzieć się, jak odżywianie wpływa na stan organizmu. Na miejscu można również nabyć książki i miesięczniki oraz inne materiały dotyczące żywienia i diety optymalnej. Arkadia proponuje także nieinwazyjne badania i zabiegi m.in. elektroterapeutyczne, terapię wibroakustyczną, diagnostykę kręgosłupa i rehabilitację oraz biodetoksykację.

Warunki


Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 2 groupony. O terminie wizyty decyduje kolejność zgłoszeń. Oferta nie łączy się z innymi promocjami i rabatami.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 691 866 368. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Arkadia Plus Joanna Bulsza


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.