Brak nowych powiadomień

Argonaut

Rajska 6 (III piętro pok. 208), Gdańsk

Aqua aerobik lub hydro fitness: 2 wejścia za 34,99 zł i więcej opcji w Argonaut w Gdańsku (-50%)

Do -50%
10+ kupionych
Wybierz opcję

Wyróżniki

Ćwiczenia w wodzie przeznaczone są dla każdego, także dla osób z nadwagą, osteoporozą i po przebytych urazach układu ruchu

W skrócie

Chcąc płynnie mówić, rozpływać się w zachwytach lub upłynniać pieniądze, nie trzeba umieć utrzymywać się na wodzie. Podobnie z aqua aerobikiem – nie trzeba umieć pływać, żeby skutecznie spalić kalorie. Przekonaj się o tym z dzisiejszym grouponem podczas zajęć w Argonaut.

Oferta
Wejścia na aqua aerobic lub hydro fitness w 1 z 3 opcji:

1) 34,99 zł zamiast 70 zł za 2 wejścia,
2) 69,99 zł zamiast 140 zł za 4 wejścia,
3) 139,99 zł zamiast 280 zł za 8 wejść.

Terminy zajęć: aqua aerobic, hydro fitness

Aqua aerobik ma przewagę nad innymi formami fitnessu, ponieważ powoduje najmniejsze obciążenie dla organizmu, ale przy tym wciąż intensywne spalanie kalorii. Ten rodzaj aerobiku może odbywać się także na wodzie płytkiej, nie należy więc obawiać się braku umiejętności pływackich. Aqua aerobik to proste choreografie wykonywane przy muzyce. Natomiast hydro fitness to jego odmiana – czyli intensywny trening w wodzie głębokiej.

Podczas treningu angażowane są wszystkie partie mięśni, ale ćwiczenia wydają się lekkie ze względu na wyporność wody. Trening w wodzie nadaje się dla wszystkich, nawet osób z nadwagą, osteoporozą i po przebytych urazach układu ruchu.

Argonaut
Największa szkoła pływania w Gdańsku, z zapleczem sprzętowym pozwalającym obsłużyć nawet 100 osób jednocześnie, proponuje swoim uczniom szereg kursów. Argonaut to kadra instruktorska z długoletnim doświadczeniem, prowadząca zajęcia nauki i doskonalenia pływania, aqua aerobiku oraz nurkowania.

Warunki

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja mailowa argonaut1@tlen.pl z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Argonaut

Siłownia, Klub fitness