Brak nowych powiadomień

Arena Laser Games

Gra w paintball laserowy i laser maze od 43,99 zł w Arena Laser Game (do -41%)

Oferta ograniczona czasowo!
30+ odsłon dziennie
Wybierz opcję

Wyróżniki

Zabawa odbywa się na specjalnie stworzonej arenie w formie labiryntu i wymaga aktywności zarówno fizycznej, jak i umysłowej

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Szczegóły:

  • składowe pakietu: gra, szkolenie wstępne i odzież (specjalna kamizelka wyposażona w sensory, pistolet laserowy,
  • tematyka/scenariusz: w zależności od oczekiwań i ilości osób możliwe są różne scenariusze.

Elektroniczny paintball – emocjonująca rozgrywka wspierana przez pistolety laserowe i kamizelki wyposażone w bezprzewodową kontrolę (Wi-Fi). Paintball laserowy odbywa się na specjalnie stworzonej arenie (w formie labiryntu), naszpikowanej efektami specjalnymi, świetlnymi oraz muzyką. Każdy z zawodników ubrany jest w specjalną kamizelkę, wyposażoną w sensory, które reagują na strzał – wiązkę laserową. Celem misji jest zdobycie maksymalnej ilości punktów.

Laser Maze – interaktywna gra, która składa się z zestawu laserów ułożonych w formie przeszkód. Rozgrywka zajmuje powierzchnię ok. 20 m². W celu zapewnienia odpowiedniej widoczności laserów, zastosowano wytwornicę dymu.

Warunki

Groupon ważny do 30.09.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 426 335 262 z podaniem kodu zabezpieczającego. Odwołanie wizyty z przynajmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem; brak odwołania na czas lub niestawienie się na wizytę nie upoważniają do przełożenia wizyty.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Arena Laser Games

Znajdujące się na terenie łódzkiej Manufaktury centrum gier laserowych oferuje grę w paintball. Uczestnicy wyposażeni w broń laserową i specjalne kamizelki rywalizują ze sobą indywidualnie lub zespołowo o miano lidera. Rozgrywka odbywa się w labiryncie o powierzchni ok. 250 m², na terenie którego znajdują się opony, drewniane skrzynie, metalowe beczki, lampy UV, fluorescencyjne graffiti. Efektu dopełnia profesjonalne nagłośnienie, światła i mgła. Arena Laser Games jest dobrym rozwiązaniem na organizację różnych imprez, w tym urodzin dla dzieci, wieczorów kawalerskich i panieńskich, imprez firmowych. Dla graczy indywidualnych przygotowano szereg promocji.

Arena Laser Games

Atrakcje dla dzieci, Rozrywka i czas wolny, Paintball laserowy
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.