Aquapark Tatralandia

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later
Do -49%

Komentarze

181 Opinii

IJ

IRENA J. · 6 reviews TOP REVIEWER
· Redeemed 1 lutego 2018
Polecam jest super byle nie trafic na pusty basen ze akurat czyszcxa basen

DP

Dariusz P. · 1 reviews
· Redeemed 26 stycznia 2018
Polecam kazdemu, super tam jest.

SM

Sylwia M. · 1 reviews
· Redeemed 26 stycznia 2018
Polecam

W skrócie


Wybierz 1 z 2 opcji

 • 55,90 zł zamiast 109 zł za Fun/Tropical Packet (bez saun)
 • 77,90 zł zamiast 153 zł za Fun/Tropical Packet (bez saun) oraz lunch menu

Fun Packet (do wykorzystania w terminie 04.09-17.09.2017):

 • 26 zjeżdżalni,
 • 14 basenów (odkryte i kryte, z wodą morską, wodą termalną i czystą wodą),
 • kryte i odkryte kąpiele wirowe,
 • atrakcje dla dzieci,
 • do dyspozycji: szafka, leżaki, parasole przeciwsłoneczne, parking.

Tropical Packet (do wykorzystania w terminie 18.09-25.12.2017):

 • 6 zjeżdżalni,
 • 10 basenów (odkryte i kryte, z wodą morską, wodą termalną i czystą wodą),
 • kryte i odkryte kąpiele wirowe,
 • atrakcje dla dzieci,
 • do dyspozycji: szafka, leżaki, parasole przeciwsłoneczne, parking,
 • Halloweenowe Wesele w Tropical Paradise.

Lokalizacja: Ráztocká 21, 031 05 Liptovský Mikuláš

Warunki


Groupon ważny od 04.09.2017 do 25.12.2017 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Dodatkowe informacje: rezerwacja nie jest wymagana. Brak możliwości zwrotu grouponu w kasie obiektu. Wydrukowany groupon należy okazać w kasach obiektu – zostanie wymieniony na bilet wstępu. Godziny otwarcia można sprawdzić pod linkiem http://www.tatralandia.sk/pl/info/tatralandia/godziny-otwarcia/. Dzieci poniżej 3 roku życia – wejście w cenie. Dzieci poniżej 12 roku życia mają prawo wstępu wyłącznie w towarzystwie osoby pełnoletniej. W celu weryfikacji wieku dziecka należy okazać ważny dokument tożsamości. Możliwość dokupienia na miejscu jednorazowego biletu wstępu do Saunowego Świata Celtów na maks. 3 godziny w promocyjnej cenie 5 EUR/osoba. Wstęp do Saunowego Świata Celtów wyłącznie od 12 lat. Kupując groupon, Klient akceptuje regulamin Aquaparku Tatralandia. Aquapark Tatralandia nie gwarantuje leżaków dla każdego klienta korzystającego z oferty – uzależnione od liczby osób przebywających w obiekcie. Realizacja grouponu uzależniona od przepustowości obiektu. Klient mający groupon ma do wyboru: wstęp do Tatralandii lub dopłatę 2 EUR w kasie Beszeniewej do biletu wstępu do Wodnego Parku Beszeniowa. 
Lokalizacja: Ráztocká 21, 031 05 Liptovský Mikuláš
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Aquapark Tatralandia


Osoby mające ochotę poczuć tropikalny raj nie muszą jechać daleko, mogą odkryć go po sąsiedzku, w miejscu pełnym przygód i zabawy. Tatralandia oferuje szerokie spektrum wrażeń dla wszystkich i w każdym wieku oraz nieograniczoną zabawę przez 365 dni w roku. To jeden z największych w Europie Środkowej kompleks rozrywki wodnej z zapleczem noclegowym Holiday Village Tatralandia i jednocześnie miejsce umożliwiające surfowanie. Znajduje się w regionie Liptowa, znanym z wielu zabytków oraz charakterystycznej kultury ludowej i folkloru, a wszystko w otoczeniu największych słowackich gór – Tatr Wysokich i Niskich, Wielkiej i Małej Fatry oraz Gór Choczańskich.

Wodny raj umożliwia zabawę w wodzie w basenach krytych lub na zewnątrz przez cały rok. Można tu zanurzyć się w wodzie morskiej, termalnej lub czystej (średnia temperatura 36°C), surfować jak na prawdziwej plaży dla surferów, bawić się na zjeżdżalniach, szaleć podczas gry w siatkówkę wodną, koszykówkę lub na ścianie wspinaczkowej.

W ogromnej hali Tropical Paradise z przezroczystą kopułą panuje tropikalny klimat, dzięki czemu można się tu opalać także zimą. Są palmy, karaibska fauna w postaci kolorowych rybek w akwariach, wielki drewniany statek oraz egzotyczny bar, w którym serwuje się oryginalne napoje bezpośrednio w basenie z wodą morską.

Z kolei Surf Waves to surfing w zadaszonej, unikalnej hali surfingowej. Obiekt jest przygotowany dla profesjonalistów, początkujących oraz najmłodszych od 4 roku życia.

Urok relaksu odkryć można w strefie wellness & spa w Celtyckim Świecie Saun. Oferowany jest tu wypoczynek w 21 łaźniach i saunach parowych, wodnych i masujących, a także bogaty wybór masaży, kąpieli, okładów i innych zabiegów relaksacyjnych i leczniczych.

W Tatralandii powstał także niespotykany park zabaw dla dzieci – Tatrapolis. Oryginalne połączenie rzemiosła kowalskiego i pasji podróżniczej zaowocowało stworzeniem 12 metalowych miniatur, będących wyjątkowymi pracami prosto z warsztatu kowala, i wieloma atrakcjami dla dzieci.

Po chwilach pełnych wrażeń warto odzyskać siły w licznych restauracjach i barach, w których skusić się można na egzotyczny napój, lodowe orzeźwienie, naleśniki, pizzę lub inne danie z menu.

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.