Wszczepienie tytanowego implantu z łącznikiem i porcelanową koroną od 1999 zł w Albusdent

23 Opinii

od 1 999 zł
1 kupionych

W skrócie

 • Chirurgiczne wszczepienie implantu: metoda uzupełnienia brakującego zęba
 • Implant tytanowy umieszczany w kości: działa jak naturalny korzeń, stabilne oparcie dla jednej lub wielu koron
 • Korona porcelanowa: odtworzenie uszkodzonych tkanek zęba, poprawienie czynności żujących i ogólnego wyglądu
 • Oferta limitowana

Warunki

Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Oferta nie obejmuje kosztów zdjęć, wizyt kontrolnych. Gabinet zastrzega sobie prawo do odstąpienia od leczenia w przypadku, gdyby było to niezgodne z zasadami prawidłowego postępowania lekarskiego. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Dodatkowo każda osoba z grouponem dostaje złotą kartę rabatową.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 12 376 00 00 lub recepcja@albusdent.pl. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

Jedyny brak, który cieszy, to brak deficytu. Wszystkie inne powinny być natychmiast uzupełnione. Niedostatek w uzębieniu, a tym samym w dobrym samopoczuciu, uzupełnisz z dzisiejszym grouponem do Albusdent.

Oferta
w 1 z 3 opcji:

1) 1999 zł za wszczepienie tytanowego implantu z łącznikiem i porcelanową koroną,
2) 4499 zł za wszczepienie 2 tytanowych implantów z łącznikami i porcelanowymi koronami lub
3) 6499 zł za wszczepienie 3 tytanowych implantów z 2 łącznikami i 2 porcelanowymi koronami.

Chirurgiczne wszczepienie implantu zębowego jest trwałą i skuteczną metodą uzupełnienia utraconego zęba – przez wiele lat nie będziesz się więc martwić o jego uszkodzenie. Podczas zabiegu w miejsce ubytku zostanie wszczepiony implant, który ma naturalny wygląd i jest odporny na uszkodzenia. Dzięki wykonaniu z tytanu zapewnia natomiast dobrą integrację z kością. Leczenie zostanie zakończone założeniem korony – uzupełnienia, które pozwoli odbudować kształt i funkcję zniszczonego zęba.

Przeciwwskazania do implantacji: ostre stany zapalne przyzębia, naganna higiena jamy ustnej, choroby układu krążenia, choroby krwi (zaburzenie krzepnięcia krwi), niewyrównana cukrzyca, rak, przebyta radioterapia, AIDS.

Albusdent
To wielostanowiskowa przychodnia oraz pracownia rentgenowska, korzystająca ze sprzętu medycznego jednego z wiodących producentów w tej branży – firmy Gendex. Wnętrza gabinetów są przestronne i klimatyzowane, co znacznie podnosi komfort wizyty. A rozbrzmiewające tam łagodne dźwięki muzyki i ciekawy wystrój pokoi ułatwia zrelaksowanie się w oczekiwaniu na zabieg. Gabinet jest także przyjazny dzieciom, specjalnie dla nich przygotowany jest specjalny kącik zabaw i rozrywki.

Komentarze

23 Opinii

Polecam.
Katarzyna P. · 16 października 2016
Bardzo profesjonalny i sympatyczny personel.
Aneta J. · 15 października 2016
Zostałam poproszona do gabinetu 15 minut po planowanym czasie, sam przebieg wizyty też sie przedłużył-Pani asystentka nie sprawdziła poziomu wody w urzadzeniu do piaskowania i trzeba było czekać aż uzupełni. Gabinety nowoczesne, poczekalnia również z dobrze wyposażonym kacikem dla dzieci.Personel uprzejmy i mówiacy w języku angielskim, dysponujacy ankietami również w j.angielskim , za to duży plus.
Dominika T. · 1 września 2016
Merchant Location Map
 1. 1

  Centrum Stomatologiczne AlbusDent

  ul. Balicka 73

  Kraków, 30-149

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Please select an option to add / remove from wishlist
{}