Wszczepienie tytanowego implantu z łącznikiem i porcelanową koroną od 1999 zł w Albusdent

Centrum Stomatologiczne AlbusDent

Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Komentarze

Wszystko w porządku, dobre podejście do pacjenta.
Adrian G. · 16 września 2017
Zabieg dobrze wykonany, profesjonalny sprzęt, miła obsługa. Polecam.
Paulina B. · 4 września 2017
Bardzo miła obsługa. Wszystko w jak najlepszym porządku. Gabinet przyjemny i czysty. Polecam !
Joanna C. · 25 sierpnia 2017

W skrócie


Jedyny brak, który cieszy, to brak deficytu. Wszystkie inne powinny być natychmiast uzupełnione. Niedostatek w uzębieniu, a tym samym w dobrym samopoczuciu, uzupełnisz z dzisiejszym grouponem do Albusdent.

Oferta
w 1 z 3 opcji:

1) 1999 zł za wszczepienie tytanowego implantu z łącznikiem i porcelanową koroną,
2) 4499 zł za wszczepienie 2 tytanowych implantów z łącznikami i porcelanowymi koronami lub
3) 6499 zł za wszczepienie 3 tytanowych implantów z 2 łącznikami i 2 porcelanowymi koronami.

Chirurgiczne wszczepienie implantu zębowego jest trwałą i skuteczną metodą uzupełnienia utraconego zęba – przez wiele lat nie będziesz się więc martwić o jego uszkodzenie. Podczas zabiegu w miejsce ubytku zostanie wszczepiony implant, który ma naturalny wygląd i jest odporny na uszkodzenia. Dzięki wykonaniu z tytanu zapewnia natomiast dobrą integrację z kością. Leczenie zostanie zakończone założeniem korony – uzupełnienia, które pozwoli odbudować kształt i funkcję zniszczonego zęba.

Przeciwwskazania do implantacji: ostre stany zapalne przyzębia, naganna higiena jamy ustnej, choroby układu krążenia, choroby krwi (zaburzenie krzepnięcia krwi), niewyrównana cukrzyca, rak, przebyta radioterapia, AIDS.

Albusdent
To wielostanowiskowa przychodnia oraz pracownia rentgenowska, korzystająca ze sprzętu medycznego jednego z wiodących producentów w tej branży – firmy Gendex. Wnętrza gabinetów są przestronne i klimatyzowane, co znacznie podnosi komfort wizyty. A rozbrzmiewające tam łagodne dźwięki muzyki i ciekawy wystrój pokoi ułatwia zrelaksowanie się w oczekiwaniu na zabieg. Gabinet jest także przyjazny dzieciom, specjalnie dla nich przygotowany jest specjalny kącik zabaw i rozrywki.

Warunki


Ważność: groupon ważny od #if ($deal.options.get(0).voucherStart) $deal.options.get(0).voucherStartFormatted #else #end do #if ($deal.options.get(0).voucherEnd) $deal.options.get(0).voucherEndFormatted #else #end i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Oferta nie obejmuje kosztów zdjęć, wizyt kontrolnych. Gabinet zastrzega sobie prawo do odstąpienia od leczenia w przypadku, gdyby było to niezgodne z zasadami prawidłowego postępowania lekarskiego. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Dodatkowo każda osoba z grouponem dostaje złotą kartę rabatową.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 12 376 00 00 lub recepcja@albusdent.pl. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

AlbusDent


By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.