Akademia Urody Dara

Poniatowskiego 4, Lublin

Liposukcja ultradźwiękowa: 3 sesje na 3 partie ciała za 139,99 zł i więcej w Akademii Urody Dara

Wybierz opcję
Do 10% zniżki od ceny sprzedaży, maks. 100zł
Kod: WAKACJE. Ważny do 7.6.
Użyj kodu

Wyróżniki

Sposób na ujędrnienie skóry oraz redukcję cellulitu i wymodelowanie sylwetki dzięki zmniejszeniu obwodów w newralgicznych partiach ciała

Komentarze klientów Groupon

100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie komentarze klientów Groupon pochodzą od osób, które skorzystały z oferty tego Partnera. Prośby o wystawienia komentarza są wysyłane mailowo do klientów, którzy zakupili ofertę.

O tej ofercie

Szczegóły:

  • rodzaj zabiegu: liposukcja ultradźwiękowa
  • partie ciała: brzuch, uda i pośladki

  • czas trwania zabiegu: ok. 30 minut
  • zalecane są powtórzenia raz na tydzień

Liposukcja ultradźwiękowa stanowi alternatywę dla zabiegów chirurgii estetycznej i tradycyjnych metod walki z tkanką tłuszczową oraz cellulitem. Ultradźwięki pobudzają organizm do spalania komórek tłuszczowych, poprawiają metabolizm oraz mikrokrążenie.

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 505 891 909 . Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Akademia Urody Dara

Lubelskie studio funkcjonuje od 1993 roku, skupiając się na osiąganiu jak najwyższej jakości. Akademia Urody Dara specjalizuje się w likwidowaniu cellulitu i tkanki tłuszczowej oraz modelowaniu sylwetki. Wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz pielęgnacyjnej. W ofercie zabiegowej nie brakuje pielęgnacji i stylizacji paznokci, kuracji laserowych (m.in. fotoodmładzanie, trwała depilacja, usuwanie przebarwień, leczenie trądziku) i drobnych usług kosmetycznych (np. henna, fish spa). Profesjonalny personel dba o miłą atmosferę i relaks klientów.