Akademia Rehabilitacji i Relaksu Odnowa

Masaż w kombinezonie BOA na obie kończyny: 3 zabiegi za 59,99 zł i więcej w Akademii Rehabilitacji i Relaksu Odnowa

Oferta niedługo się kończy!
Do -40%
Wybierz opcję

Wyróżniki


Masaż w kombinezonie BOA ujędrnia skórę, wspomaga odchudzanie, pomaga przy dolegliwościach bólowych i obrzękach nóg

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie


Wybierz 1 z 2 opcji

Masaż (drenaż limfatyczny) w kombinezonie BOA na obie kończyny dolne (30 min)

  • 59,99 zł zamiast 90 zł za 3 masaże,
  • 89,99 zł zamiast 150 zł za 5 masaży.

Urządzenie BOA jest sterowanym komputerowo kombinezonem, który dopasowuje się do kształtu ciała. Podczas 30-minutowego zabiegu sprężone wewnątrz kombinezonu powietrze wykonuje rytmiczny masaż uciskowy o działaniu drenażu limfatycznego. Masaż pobudza krążenie krwi i limfy, wspomaga usuwanie z komórek wszelkich toksyn oraz nadmiaru płynów z przestrzeni międzykomórkowych. Dzięki temu tkanki stają się bardziej elastyczne, dolegliwości bólowe wyraźnie maleją, a sylwetka staje się bardziej podatna na modelowanie. Odprężająca kuracja wpływa również pozytywnie na poprawę ogólnego samopoczucia. Dowiedz się więcej o tym, czego spodziewać się po masażu.

Warunki


Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony.  Gabinet czynny od pon.-pt. w godz. 10-18.
Dodatkowe informacje: należy wziąć ze sobą legginsy, rajstopy i skarpetki na przebranie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 537 080 285 lub 32 347 17 23 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Akademia Rehabilitacji i Relaksu Odnowa


Z myślą o wszystkich, którzy chcieliby ćwiczyć oraz odbywać rehabilitacyjne zabiegi w przyjaznej atmosferze, stworzono Akademię Rehabilitacji i Relaksu Odnowa. W jej ofercie znaleźć można zajęcia grupowe dla dorosłych (w tym także dla seniorów), indywidualną gimnastykę korekcyjną dla dzieci, różnego rodzaju masaże (m.in. masaż gorącymi kamieniami i drenaż limfatyczny), a także krioterapię, laseroterapię i elektroterapię. Na miejscu można liczyć również na bezpłatną konsultację fizjoterapeutyczną.

Akademia Rehabilitacji i Relaksu Odnowa

Masaż, Medycyna naturalna, Chiropraktyka
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.