zamknij
Do 25% zniżki od ceny sprzedaży na urodę i fajne aktywności z kodem SUPER25. Jutro koniec.
Wybrana oferta jest niedostępna

Aerostat

Lublin, Lublin

Do 0% zniżki na Balon na gorące powietrze (przejażdżka/doświadczenie) w Aerostat

Wybierz opcję

Wyróżniki

Okazja by podziwiać z góry malownicze widoki lubelskiego krajobrazu podczas lotu balonem zwieńczonego pamiątkowym zdjęciem

O tej ofercie

Szczegóły:

  • w ofercie: lot balonem
  • czas trwania: ok. 60 min
  • w cenie: pamiątkowy certyfikat i zdjęcie, transport na miejsce startu

Na miejscu startu krótkie szkolenie dotyczące lotu balonem, zaproszenie do uczestniczenia w stawianiu i składaniu balonu, lampka dla każdego uczestnika lotu.

  • więcej informacji o locie dostępnych tutaj

Warunki

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 577 535 144. Realizacja oferty zależna od warunków atmosferycznych. Loty odbywają się po zebraniu grupy. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 7-dniowym wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Odwołanie lub zmiana rezerwacji możliwa tylko raz. Ostateczną decyzję o locie zawsze podejmuje pilot. Szczegóły przygotowania do lotu i opis lotu na www.aerostat.pl. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 4. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 3. Groupon ważny przez 6 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.

Aerostat

Zlokalizowana w Lublinie firma specjalizuje się w organizowaniu i realizacji lotów balonem w okolicach Lublina, Nałęczowa, Kazimierza Dolnego, Chełma i Zamościa. Poza dostarczaniem pasażerom wyjątkowych wrażeń misją Aerostat jest „promowanie sportu balonowego w Polsce i poza granicami poprzez organizację i uczestnictwo w imprezach sportowych”. W ofercie dostępne są loty widokowe, na uwięzi, nocne pokazy balonów, fiesty balonowe lub możliwość umieszczenia reklamy na balonie.