Ekstremalne skoki w Warszawie i więcej od 9,99 zł z firmą 2Wieże

Do -25%
Wybierz opcję
Kup jako prezent
Unable to add now. Please try again later
Unable to remove now. Please try again later

Wyróżniki


Okazja do przeżycia niezapomnianych wrażeń w jednym z wybranych pakietów

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.

W skrócie


Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Wybierz 1 z 3 opcji

Skoki ekstremalne:

  • 9,99 zł za Stunt Jump lub Free Jump dla 1 osoby
  • 63,99 zł zamiast 80 zł za skok do wyboru: Dream Jump lub Swing Jump, lub Dream Jump High dla 1 osoby
  • 119,99 zł zamiast 160 zł za dwa ekstremalne skoki do wyboru: Dream Jump lub Swing Jump, lub Dream Jump High dla 1 osoby albo 2 osób

Szczegóły dotyczące skoków:

Warunki


Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Tel. w razie pytań: 577 23 16 49.  Możliwość skorzystania odpłatnie z opcji filmowania w cenie 20 zł – płatne na miejscu. Możliwość wykonania dodatkowego skoku tego samego dnia z dostępnych w ofercie pod http://www.2wieze.pl z dodatkowym rabatem 10%. Skorzystanie z oferty jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu dostępnego na miejscu oraz na stronie www.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Nie musisz potwierdzać rezerwacji telefonicznie. Rezerwacji należy dokonać w przeciągu miesiąca od zakupu.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

2Wieże


2Wieże to miejsce, w którym odbywają się jednocześnie skoki Dream Jump, Free Jump oraz Wahadło. Ekstremalne doznania umożliwiają: prawdopodobnie najdłuższa na Mazowszu tyrolka na linie stalowej (200 m, nad Kanałem Żerańskim) oraz profesjonalna kadra, która czuwa nad bezpieczeństwem kaskaderskich wyczynów. Zimą poszukiwaczy adrenaliny do centrum przyciąga sztuczna ściana lodowa, latem natomiast wypożyczalnia kajaków na Kanale Żerańskim.

2Wieże

Atrakcje dla dzieci, Park rozrywki
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.