Brak nowych powiadomień

109 Za Rogiem

Sezonowe dania: 24 zł za groupon wart 40 zł do wydania na całe menu i więcej opcji w 109 Za Rogiem (-40%)

Oferta ograniczona czasowo!
50+ odsłon dziennie
Wybierz opcję
NoweZarezerwuj stolik teraz lub później

Wyróżniki

Współczesne wariacje na temat klasyki, np.: polędwica argentyńska z sosem chipotle, pieczone pierożki po hiszpańsku, tarta cytrynowa z bezą

Komentarze


100% Sprawdzonych Recenzji
Wszystkie recenzje pochodzą od osób, które skorzystały z ofert tego partnera.
Ta oferta nie ma jeszcze żadnych recenzji.

W skrócie

Sprawdź Termin Zarezerwuj Termin

Wybierz 1 z 5 opcji

Groupon wartościowy do wydania na całe menu:

  • 24 zł za groupon wart 40 zł,
  • 36 zł za groupon wart 60 zł,
  • 48 zł za groupon wart 80 zł,
  • 60 zł za groupon wart 100 zł,
  • 96 zł za groupon wart 160 zł.

Menu sezonowe, brak stałej karty dań. Przykładowe dania znaleźć można tutaj.

Warunki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Realizacja grouponów możliwa od 1 sierpnia.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. WAŻNE: Przy jednym stoliku można wykorzystać maksymalnie 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Jeżeli nie będzie dokonana rezerwacja online, klient nie zostanie obsłużony lub będzie proszony o wniesienie opłaty za rachunek.
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji, najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

109 Za Rogiem

Przytulna, kameralna i nastrojowa restauracja powstała z połączenia gastronomii ze sztuką. Miejsce to ogniskuje rodzinne pasje, jakimi są: kulinaria, projektowanie, kolekcjonowanie sztuki, muzyka. Wnętrze przepełnia klasyczne polskie wzornictwo z lat 60. w przyziemiu przedwojennej willi. W powietrzu unoszą się aromaty ziół, przypraw, oryginalnych receptur, własnych przetworów i produktów pochodzących z ekologicznie czystych i nieskażonych terenów Natura 2000 (np. sery kozie produkowane na obszarze otuliny Drawieńskiego Parku Narodowego).

109 Za Rogiem wyróżnia kreatywność młodych mistrzów kuchni, najnowsze technologie (sous vide etc.), inspiracje kuchniami świata oraz walory naturalnych produktów. Restauracja jest również miejscem wydarzeń artystycznych, wernisaży, przyjęć i kameralnych koncertów akustycznych.

Więcej informacji dostępnych na Facebooku.

109 Za Rogiem

Restauracja, Francuska
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.