zamknij
Do 25% zniżki na oferty Twoje miasto z kodem FAJNIE25. Jutro koniec.
PRZEWODNIK GROUPONA PO WARSZAWA

Prezenty na Dzień Ojca, które nie są krawatami

13 cze 2018

Prezenty na Dzień Ojca, które nie są krawatami

 

Nadchodzi Dzień Ojca! Znowu. Pomimo tego, że tacie na pewno podobają się zabawne krawaty, które dostaje od Ciebie co roku (no, przyznaj się, ile masz lat?), lecz według nas, czas na burzę mózgów i nowe pomysły na bardziej przemyślane, czy też nietypowe prezenty. Kto jak kto, ale
ojciec wiele dla iebie zrobił. Czy nie należy mu się niezwykły prezent? Chcąc pomóc, podpowiadamy Ci kreatywne i niestandardowe prezenty, które według nas ucieszyłyby Twojego tatę (jeżeli chcesz upierać się przy krawatach, też je mamy).

 


Emocje na wyścigach

Niech spełnią się rajdowe marzenia taty. Kilka rundek wokół toru na miejscu pasażera czy nawet, co oferują niektóre pakiety, objęcie miejsca kierowcy zapewnią tacie wrażenia do końca życia.

Zwiedzanie warzelni piwaCałe popołudnie o piwie, degustacja piwa, oglądanie produkcji piwa? Wszyscy idziemy! A tak na serio; to świetny pomysł na spędzenie czasu w większym gronie. I w dodatku będzie piwo!

Masaż gorącymi kamieniami

Konsekwencje noszenia dzieciaków na barana zostają na zawsze, a nic nie relaksuje intensywniej, niż przyjemny masaż rozgrzanymi kamieniami bazaltowymi. Przypomina on masaż szwedzki, co sprawia, że jest to dobry wybór dla taty, który jeszcze nigdy na masażu nie był.

Lekcje lataniaCzy tacie nie marzyło się kiedyś latanie samolotem? Okazuje się, że nie tak ciężko zaspokoić jego ambicje. Szkoły latania prowadzą lekcje dla  początkujących, dzięki którym tata znajdzie się w kokpicie, obok instruktora certyfikowanego przez FAA, i będzie uczył się o kontrolkach i (może) nawet przejmie na chwilę ster.