99 zł zamiast 300 zł za 3 zabiegi endermologii estetycznej w NutriVital Clinic

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
300 zł 67% 201 zł
Kup jako prezent
300 kupionych

W skrócie

  • Endermologia – masaż w podciśnieniu powodujący redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej – wzmocnienie mięśni
  • Francuska metoda LPG aparatem LIPO M6 – lider w dziedzinie elektronicznego odchudzania
  • Skuteczność metody potwierdzona atestem FDA – Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności
  • Czas trwania od 35 do 45 minut – w zależności od części ciała

Warunki

  • Groupon ważny 6 miesięcy od 25.05.2011
  • Oferta obejmuje 3 zabiegi endermologii estetycznej metodą LPG, aparatem LIPO M6
  • 50% rabatu na kolejne zabiegi
  • 1 osoba może wykorzystać maks. 2 groupony
  • Rezerwacja tel. 693 830 377 lub 791 458 496 na hasło Groupon z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, groupon przepada

Gdyby cellulit wyrastał razem z włoskami na nogach, mogłabyś go wywoskować, wyrwać depilatorem lub potraktować światłem lasera. Ale mimo że pomarańczowa skórka pojawia się niezależnie od owłosienia, to i na nią są skuteczne metody – na przykład masaż w podciśnieniu podczas 3 zabiegów endermologii estetycznej w NutriVital Clinic za 99 zł.

W salonie stosowana jest unikalna metoda leczenia tkanki łącznej opracowana przez francuską firmę LPG® w 1986 r. Wszechstronny, nieinwazyjny sposób modelowania sylwetki, zwalczania cellulitu i liftingu twarzy polega na masażu w podciśnieniu przy pomocy głowicy, wyposażonej w dwie niezależnie poruszające się rolki. Elementy urządzenia zbliżają się do siebie, obracając z regulowaną prędkością w różnych kierunkach, wspomagane podciśnieniem. Tkanka tłuszczowa zostaje rozdrobniona, a procesy metaboliczne zwiększone. Nadmiar tkanki tłuszczowej zostaje wydalony z organizmu poprzez skórę (w pocie) lub drogami moczowymi.

Endermologia poprawia krążenie krwi i limfy, rozdrabnia i usuwa z komórek tłuszczowych tłuszcz, a także powoduje wzrost tempa przemiany materii – co w rezultacie przyspiesza spalanie tłuszczu. Dzięki wysokiej skuteczności zabieg ma szerokie zastosowanie estetyczne, terapeutyczne i sportowe.


 

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement