99 zł zamiast 300 zł za 3 zabiegi endermologii estetycznej w NutriVital Clinic

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
300 zł 67% 201 zł
Kup jako prezent
300 kupionych

W skrócie

  • Endermologia – masaż w podciśnieniu powodujący redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej – wzmocnienie mięśni
  • Francuska metoda LPG aparatem LIPO M6 – lider w dziedzinie elektronicznego odchudzania
  • Skuteczność metody potwierdzona atestem FDA – Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności
  • Czas trwania od 35 do 45 minut – w zależności od części ciała

Warunki

  • Groupon ważny 6 miesięcy od 25.05.2011
  • Oferta obejmuje 3 zabiegi endermologii estetycznej metodą LPG, aparatem LIPO M6
  • 50% rabatu na kolejne zabiegi
  • 1 osoba może wykorzystać maks. 2 groupony
  • Rezerwacja tel. 693 830 377 lub 791 458 496 na hasło Groupon z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, groupon przepada

Gdyby cellulit wyrastał razem z włoskami na nogach, mogłabyś go wywoskować, wyrwać depilatorem lub potraktować światłem lasera. Ale mimo że pomarańczowa skórka pojawia się niezależnie od owłosienia, to i na nią są skuteczne metody – na przykład masaż w podciśnieniu podczas 3 zabiegów endermologii estetycznej w NutriVital Clinic za 99 zł.

W salonie stosowana jest unikalna metoda leczenia tkanki łącznej opracowana przez francuską firmę LPG® w 1986 r. Wszechstronny, nieinwazyjny sposób modelowania sylwetki, zwalczania cellulitu i liftingu twarzy polega na masażu w podciśnieniu przy pomocy głowicy, wyposażonej w dwie niezależnie poruszające się rolki. Elementy urządzenia zbliżają się do siebie, obracając z regulowaną prędkością w różnych kierunkach, wspomagane podciśnieniem. Tkanka tłuszczowa zostaje rozdrobniona, a procesy metaboliczne zwiększone. Nadmiar tkanki tłuszczowej zostaje wydalony z organizmu poprzez skórę (w pocie) lub drogami moczowymi.

Endermologia poprawia krążenie krwi i limfy, rozdrabnia i usuwa z komórek tłuszczowych tłuszcz, a także powoduje wzrost tempa przemiany materii – co w rezultacie przyspiesza spalanie tłuszczu. Dzięki wysokiej skuteczności zabieg ma szerokie zastosowanie estetyczne, terapeutyczne i sportowe.


 

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.