25 zł za bon o wartości do 80 zł do wydania na 2 godziny tenisa na ceglastym korcie Stowarzyszenia Krzycki Klub Tenisowy

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
80 zł 69% 55 zł
Kup jako prezent
189 kupionych

W skrócie

Ważne:

  • Stowarzyszenie Krzycki Klub Tenisowy jest najstarszym klubem tenisowym we Wrocławiu
  • Czeka na Was aż 11 kortów tenisowych o nawierzchni z mączki ceglanej
  • Klub położony jest na terenie malowniczego Parku Południowego w otoczeniu willowej dzielnicy Krzyki
  • Zawodnikiem KKT jest między innymi Łukasz Kubot - najwyżej sklasyfikowany polski tenisista

Warunki

Warunki:

  • Bon ważny 2 miesiące od 20.08.2010
  • Oferta obejmuje: 2 godziny wynajmu kortu ceglastego w dni powszednie do godziny 15.00 a w sobotę i niedziele od 6 -20
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu – 71/337 27 32
  • Oferta nie łączy się z innymi promocjami w klubie

Średniowiecze, czyli wieki ciemne kojarzą się wszystkim z wyprawami krzyżowymi, rycerzami, podziałem społeczeństwa na stany i oczywiście monumentalnymi budowlami w stylu gotyckim i romańskim. Nie wielu jednak wie, że w tym oto czasie powstała jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na świecie. O czym mowa? Oczywiście o tenisie! Pierwsze wzmianki o tzw. „grze dłonią” pochodzą z końca XIV wieku. Jednak dzisiejsza odmiana tenisa narodziła się 1874 roku w Anglii, dzięki majorowi W.C. Wingfieldowi, który opatentował wówczas nową grę nazywając ją „lawn tenis”. Dziś zabieramy Was na dwugodzinną grę na ceglastym korcie Stowarzyszenia Krzycki Klub Tenisowy na ulicy Pułtuskiej, byście sami mogli przekonać się o fenomenie tej gry!

 

Stowarzyszenie Krzycki Klub Tenisowy (w skrócie KKT) powstało w roku 1976 na bazie klubu tenisowego, założonego przed stu laty, jest więc najstarszym klubem tenisowym we Wrocławiu! Członkami-założycielami KKT są osoby uprawiające grę w tenisa ziemnego oraz żywo zainteresowane popularyzacją tej dyscypliny sportowej. Stowarzyszenie zlokalizowane jest we Wrocławiu, na terenie malowniczego Parku Południowego, w otoczeniu willowej dzielnicy Krzyki. Do Waszej dyspozycji jest aż 11 kortów tenisowych wyposażonych w sztuczne oświetlenie, z których jeden, centralny otoczony jest trybunami! Korty zbudowane są tradycyjnie, ich wierzchnią warstwę tworzy mączka ceglana, jedna z najzdrowszych stosowanych przy budowie kortów tenisowych. Co trzeba również koniecznie podkreślić na tego typu kortach piłka odbija się wyżej i z mniejszą prędkością, ponieważ nawierzchnia jest szorstka i występuje na niej większe tarcie niż na przykład na kortach zielonych (trawiastych).

 

Szykujcie rakiety i piłki – czas spróbować swoich sił w tenisie! Pamiętajcie o rezerwacji i życzymy wygranych setów i gemów!

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement