Wyszczuplająco-ujędrniający zabieg Agyptos od 89 zł w Sante Studio (do -75%)

od 89 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
250 zł 64% 161 zł
Kup jako prezent
6 kupionych

W skrócie

  • Agyptos owijanie całego ciała bandażami nasączonymi aktywnymi składnikami
  • Działanie: wysmuklenie i ujędrnienie ciała, oczyszczenie oraz wygładzenie skóry
  • Oferta limitowana 

Warunki

Ważność: groupon ważny od 07.08.2013 do 07.02.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.: 661 640 274. O dostępności terminów decyduje kolejność zgłoszeń. 
W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Jeśli zwijasz się z plaży w obawie przed odsłonięciem ciała, pora rozwinąć w sobie ducha walki z dodatkowymi kilogramami. Pomoże Ci w tym skuteczny, a przy tym bezwysiłkowy zabieg ujędrniająco-wyszczuplający Agyptos w Sante Studio. Do wyboru masz 1 z 3 opcji:

1) 89 zł zamiast 250 zł za 1 zabieg,
2) 189 zł zamiast 750 zł za 3 zabiegi,
3) 369 zł zamiast 1500 zł za 6 zabiegów.

Widoczne efekty
Zabieg Agyptos polega na starannym owinięciu ciała kilkudziesięcioma metrami specjalnych bandaży, które wcześniej zostały nasączone roztworem z wyciągami roślinnymi, glinkami i minerałami z Morza Martwego. Aktywne, a do tego całkowicie naturalne substancje pobudzają przemianę materii i przyspieszają proces spalania tkanki tłuszczowej. W efekcie kuracja wysmukla sylwetkę o nawet kilkadziesiąt centymetrów w obwodzie ciała i oczyszcza organizm z toksyn. Dodatkowo intensywnie ujędrnia, wygładza i uelastycznia skórę. Każdy zabieg trwa od 1 do 1,5 godziny.

Sante Studio
Zlokalizowane w południowej części Wrocławia studio to oaza wyciszenia i spokoju, w której można odprężyć umysł, a ciało poddać pozytywnemu działaniu pielęgnacyjnych i upiększających zabiegów, m.in. wyszczuplającemu masażu przy zastosowaniu urządzenia rolletic czy relaksującej kąpieli w kapsule Bylinka. Ponadto w ofercie znajdują się odmładzająca mezoterapia, oczyszczająca mikrodermabrazja diamentowa i regenerująca skórę sonoforeza.

Image 1 

//
  1. A

    Sante Studio

    Plac Powstańców Śląskich 17/119 53-329 Wrocław PL

    Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.