Organizacja urodzin dla nawet 16 dzieci od 179 zł w Klubokawiarni MamaIja

od 179 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
470 zł 62% 291 zł
Kup jako prezent
Kup pierwszy!

W skrócie

  • Zabawa urodzinowa: wynajem sali (2 godziny), opieka animatora, konkursy i zabawy, bezalkoholowy szampan, soki i przekąski, zaproszenia dla gości
  • Bezpieczeństwo: zabawki są codziennie myte, prane i odkażane lampą bakteriobójczą, monitoring
  • Udogodnienia dla rodziców z maluszkami: kojec, mata edukacyjna, przewijak w toalecie, specjalne miejsce dla karmiącej mamy i krzesełka do karmienia
  • Oferta limitowana

Warunki

Ważność: groupon ważny od 05.07.2013 do 05.09.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: Groupony nie łączą się. Możliwość przedłużenia zabawy za dopłatą: 100 zł za każdą godzinę. Dopłata za każde kolejne dziecko: 50 zł.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.: 782 605 655 z podaniem kodu zabezpieczającego. O terminie realizacji usługi decyduje kolejność zgłoszeń.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Zafunduj dziecku niezapomnianą imprezę urodzinową – do wyboru masz 1 z 3 grouponów na organizację przyjęcia w Klubokawiarni MamaIja:

1) 179 zł zamiast 470 zł za imprezę dla maks. 8 dzieci, 
2) 199 zł zamiast 530 zł za imprezę dla maks. 12 dzieci, 
3) 219 zł zamiast 590 zł za imprezę dla maks. 16 dzieci.

Pamiętne urodziny
Maluchy, które otrzymają zaproszenie na imprezę, czeka mnóstwo atrakcji, w tym malowanie twarzy, konkursy, quizy i zabawy muzyczno-ruchowe. Sala, w której dzieci zostaną powitane bezalkoholowym szampanem, zaskoczy małych gości fantazyjnymi dekoracjami w postaci kolorowych zastaw, balonów i serpentyn. Głód milusińskich zaspokoją owoce, chrupki, paluszki, ciasteczka i cukierki, których ilość i rodzaj będzie można uzgodnić z organizatorami imprezy. Na stole znajdą się również orzeźwiające soki i woda z cytryną.

Klubokawiarnia MamaIja
Miejsce stworzone przez rodziców z myślą o dzieciach i ich opiekunach – tak pokrótce można opisać Klubokawiarnię MamaIja. Maluchy mogą wyszumieć się na zjeżdżalni czy skorzystać z huśtawki i zabawek interaktywnych, by zwiększyć swoją sprawność fizyczną i ruchową, albo wziąć udział w rozwijających wyobraźnię zajęciach plastycznych i teatralnych. Nie brakuje również lekcji angielskiego czy matematyki. 

Podczas gdy maluchy będą bawią się lub uczyć, rodzice mogą w spokojnej atmosferze przeglądać prasę lub surfować po internecie, popijając aromatyczną kawę i delektując się delikatnym ciastem – nie muszą martwić się o bezpieczeństwo pociech, gdyż antypoślizgowa wykładzina chroni przed bolesnym upadkiem, a opiekun śledzi poczynania maluchów. Tych, którzy mimo wszystko wolą mieć oko na ukochanych urwisów, ucieszy fakt, że w klubokawiarni znajduje się nadzór kamer www.

Warto dodać, że zabawa w Klubokawiarni MamaIja nie tylko pobudzi wyobraźnię malucha, ale również wspomoże jego rozwój psychoruchowy i rozwinie zdolność działania w grupie. Swoje umiejętności rozwiną tu także rodzice. Osoby o wykształceniu pedagogiczno-psychologicznym prowadzą bowiem warsztaty edukacyjne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

 


15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement