Metalowy lub samoligaturujący aparat ortodontyczny na 1 łuk zębowy od 899 zł w M-Dent

od 899 zł
Kup jako prezent
9 kupionych

W skrócie

  • Proste zęby i ładny uśmiech
  • Aparat stalowy: skuteczny i wytrzymały – metalowe zamki odporne na korozję
  • Aparat samoligaturujący: skrócony czas leczenia i rzadsze wizyty u ortodonty – zmniejszenie dyskomfortu dzięki klapkom wbudowanym w zamki estetyczne lub metalowe

Warunki

Ważność: groupon ważny od 29.07.2013 do 01.03.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto"
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon
Dodatkowe informacje: oferta skierowana do osób, które nie posiadają zamontowanego aparatu stałego. Gabinet zastrzega sobie prawo do odstąpienia od leczenia w przypadku niezgodności z zasadami prawidłowego postępowania lekarskiego.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.: (71) 321 73 77, w ciągu trzech miesięcy od zakupu oferty. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, groupon przepada
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Z zębami jest jak z kręgosłupem – skrzywienie powoduje zmianę perspektywy. Zrób krok w stronę idealnego wyglądu, wybierając 1 z 3 aparatów ortodontycznych na 1 łuk zębowy w centrum M-Dent:

1) 899 zł za aparat metalowy,
2) 1199 zł za aparat samoligaturujący w wersji metalowej,
3) 1799 zł za aparat samoligaturujący w wersji estetycznej.

Aparat Metalowy
Aparat z metalowymi zamkami, które są odporne na korozję, jest niezwykle wytrzymały. Co więcej, doskonale przylega do powierzchni zębów i łatwo się go zdejmuje po zakończeniu leczenia, a jego wygląd można urozmaicić przez użycie kolorowych ligatur, które utrzymują łuk.

Aparat samoligaturujący w wersji estetycznej
Jeśli jednak wysoko cenisz komfort fizyczny i psychiczny, zdecyduj się na aparat samoligaturujący. Do wyboru masz model z zamkami metalowymi lub estetycznymi, które są mniej widoczne. Oba pozwalają skrócić czas leczenia nawet do 12 miesięcy, zmniejszyć częstotliwość wizyt kontrolnych u ortodonty i utrzymać lepszą higienę jamy ustnej, gdyż nie utrudniają usuwania kamienia nazębnego i osadów. Ponadto wbudowane w zamki specjalne klapki, które utrzymują łuki, pozwalają zminimalizować tarcia.

M-Dent
To centrum stomatologiczne działające od ponad 14 lat, które cieszy się współpracą z Kliniką Ortopedii Szczękowej. Przez te lata lista oferowanych usług znacznie się wzbogaciła i dziś w placówce można wykonać m.in. zabiegi z zakresu endodoncji, periodontologii czy implantologii. A leczenie przebiega tam pod opieką doktora nauk medycznych, co zapewnia opiekę na najwyższym poziomie. 

Jednak tylko kompleksowa opieka stomatologiczna wyróżnia to miejsce – gabinet ma także ciekawą aranżację wnętrza, bazującą na ciepłych i spokojnych kolorach oraz licznych, ciekawych obrazach i dodatkach.  Dlatego miejsce to niczym nie przypomina tradycyjnych zimnych przychodni lekarskich.

Image 1 

  1. A

    M-Dent

    Pestalozziego 9 50-325 Wrocław PL

    Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement