Metalowy lub samoligaturujący aparat ortodontyczny na 1 łuk zębowy od 899 zł w M-Dent

od 899 zł
Kup jako prezent
9 kupionych

W skrócie

  • Proste zęby i ładny uśmiech
  • Aparat stalowy: skuteczny i wytrzymały – metalowe zamki odporne na korozję
  • Aparat samoligaturujący: skrócony czas leczenia i rzadsze wizyty u ortodonty – zmniejszenie dyskomfortu dzięki klapkom wbudowanym w zamki estetyczne lub metalowe

Warunki

Ważność: groupon ważny od 29.07.2013 do 01.03.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto"
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon
Dodatkowe informacje: oferta skierowana do osób, które nie posiadają zamontowanego aparatu stałego. Gabinet zastrzega sobie prawo do odstąpienia od leczenia w przypadku niezgodności z zasadami prawidłowego postępowania lekarskiego.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.: (71) 321 73 77, w ciągu trzech miesięcy od zakupu oferty. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, groupon przepada
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Z zębami jest jak z kręgosłupem – skrzywienie powoduje zmianę perspektywy. Zrób krok w stronę idealnego wyglądu, wybierając 1 z 3 aparatów ortodontycznych na 1 łuk zębowy w centrum M-Dent:

1) 899 zł za aparat metalowy,
2) 1199 zł za aparat samoligaturujący w wersji metalowej,
3) 1799 zł za aparat samoligaturujący w wersji estetycznej.

Aparat Metalowy
Aparat z metalowymi zamkami, które są odporne na korozję, jest niezwykle wytrzymały. Co więcej, doskonale przylega do powierzchni zębów i łatwo się go zdejmuje po zakończeniu leczenia, a jego wygląd można urozmaicić przez użycie kolorowych ligatur, które utrzymują łuk.

Aparat samoligaturujący w wersji estetycznej
Jeśli jednak wysoko cenisz komfort fizyczny i psychiczny, zdecyduj się na aparat samoligaturujący. Do wyboru masz model z zamkami metalowymi lub estetycznymi, które są mniej widoczne. Oba pozwalają skrócić czas leczenia nawet do 12 miesięcy, zmniejszyć częstotliwość wizyt kontrolnych u ortodonty i utrzymać lepszą higienę jamy ustnej, gdyż nie utrudniają usuwania kamienia nazębnego i osadów. Ponadto wbudowane w zamki specjalne klapki, które utrzymują łuki, pozwalają zminimalizować tarcia.

M-Dent
To centrum stomatologiczne działające od ponad 14 lat, które cieszy się współpracą z Kliniką Ortopedii Szczękowej. Przez te lata lista oferowanych usług znacznie się wzbogaciła i dziś w placówce można wykonać m.in. zabiegi z zakresu endodoncji, periodontologii czy implantologii. A leczenie przebiega tam pod opieką doktora nauk medycznych, co zapewnia opiekę na najwyższym poziomie. 

Jednak tylko kompleksowa opieka stomatologiczna wyróżnia to miejsce – gabinet ma także ciekawą aranżację wnętrza, bazującą na ciepłych i spokojnych kolorach oraz licznych, ciekawych obrazach i dodatkach.  Dlatego miejsce to niczym nie przypomina tradycyjnych zimnych przychodni lekarskich.

Image 1 

  1. A

    M-Dent

    Pestalozziego 9 50-325 Wrocław PL

    Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.