Karnet open na siłownię, fitness i saunę w Champion Gym od 99 zł

od 99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
199 zł 50% 100 zł
Kup jako prezent
74 kupionych

W skrócie

 • Champion Gym: siłownia o powierzchni 300 mkw., sala cardio, sala wielofunkcyjna do aerobiku i do treningu aerobowego, sauna sucha i na podczerwień (infrared), bar fitness i kącik dziecięcy
 • Do dyspozycji gości: sala cardio, do aerobiku i do treningu siłowego, sauna sucha i na podczerwień (infrared) 
 • Zajęcia fitness dla osób w każdym wieku: m.in. joga, pilates, Zumba®, step, cellu stop, fat burning, ABT, TBC, muay thai, taekwon-do
 • Oferta limitowana

Warunki

Ważność: groupon ważny 2 tygodnie od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana do nowych klientów. 
Rezerwacje: należy zgłosić się z wydrukowanym grouponem w ciągu 2 tygodni od dnia zakupu, w przeciwnym razie groupon przepada. 
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Gdyby ilość mięśni była odwrotnie proporcjonalna do niechęci związanej z wysiłkiem potrzebnym do ich osiągnięcia, świat byłby napakowany osiłkami. Z dzisiejszym grouponem podniesiesz swoją siłę do odpowiedniego poziomu – wystarczy, że wybierzesz 1 z 3 karnetów w Champion Gym: 

1) 99 zł zamiast 199 zł za miesięczny karnet open,
2) 199 zł zamiast 597 zł za 3-miesięczny karnet open,
3) 349 zł zamiast 894 zł za 6-miesięczny karnet open,

Champion Gym
W nowoczesnym ośrodku można odbyć trening siłowy na najnowocześniejszym sprzęcie uznanych na świecie marek Hammer Strenght, Magnum oraz HOIST – tor ruchu tych urządzeń jest kompatybilny z naturalnym ruchem ludzkiego ciała, co eliminuje negatywne obciążenie kręgosłupa i zmniejsza ryzyko doznania kontuzji. W rozbudowanie masy mięśniowej pomogą również hantle i sztangi. Warto jednak zrobić wcześniej rozgrzewkę na maszynach aerobowych w sali cardio: bieżniach, eliptykach, ergonometrach wioślarskich i rowerach stacjonarnych. 

Z myślą o tych, którzy siłownię omijają szerokim łukiem, Champion Gym przygotował zajęcia fitness prowadzone na sali z prawdziwie elastycznym parkietem, który zapewnia stawom właściwą ochronę. W grafiku nie brakuje klasycznych ćwiczeń modelujących (m.in. shape, pilates), wzmacniających (w tym ABT, TBC) i wyszczuplających (jak fat burning), jak również innowacyjnych systemów (np. bokwa będąca połączeniem tańca afrykańskiego, capoeiry ze stepem i kickboxingiem).

Po intensywnym wysiłku fizycznym pod okiem absolwentów wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego można zajrzeć od sauny, by zregenerować mięśnie i oczyścić organizm z toksyn. Minerały i witaminy utracone w trakcie ćwiczeń uzupełnią napoje energetyczne i odżywki, które są do kupienia w fit barze.

Image 1 

 1. A

  Champion Gym

  Kościerzyńska 1a 51-416 Wrocław PL

  Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.