Karnet open na siłownię, fitness i saunę w Champion Gym od 99 zł

od 99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
199 zł 50% 100 zł
Kup jako prezent
74 kupionych

W skrócie

 • Champion Gym: siłownia o powierzchni 300 mkw., sala cardio, sala wielofunkcyjna do aerobiku i do treningu aerobowego, sauna sucha i na podczerwień (infrared), bar fitness i kącik dziecięcy
 • Do dyspozycji gości: sala cardio, do aerobiku i do treningu siłowego, sauna sucha i na podczerwień (infrared) 
 • Zajęcia fitness dla osób w każdym wieku: m.in. joga, pilates, Zumba®, step, cellu stop, fat burning, ABT, TBC, muay thai, taekwon-do
 • Oferta limitowana

Warunki

Ważność: groupon ważny 2 tygodnie od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta skierowana do nowych klientów. 
Rezerwacje: należy zgłosić się z wydrukowanym grouponem w ciągu 2 tygodni od dnia zakupu, w przeciwnym razie groupon przepada. 
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Gdyby ilość mięśni była odwrotnie proporcjonalna do niechęci związanej z wysiłkiem potrzebnym do ich osiągnięcia, świat byłby napakowany osiłkami. Z dzisiejszym grouponem podniesiesz swoją siłę do odpowiedniego poziomu – wystarczy, że wybierzesz 1 z 3 karnetów w Champion Gym: 

1) 99 zł zamiast 199 zł za miesięczny karnet open,
2) 199 zł zamiast 597 zł za 3-miesięczny karnet open,
3) 349 zł zamiast 894 zł za 6-miesięczny karnet open,

Champion Gym
W nowoczesnym ośrodku można odbyć trening siłowy na najnowocześniejszym sprzęcie uznanych na świecie marek Hammer Strenght, Magnum oraz HOIST – tor ruchu tych urządzeń jest kompatybilny z naturalnym ruchem ludzkiego ciała, co eliminuje negatywne obciążenie kręgosłupa i zmniejsza ryzyko doznania kontuzji. W rozbudowanie masy mięśniowej pomogą również hantle i sztangi. Warto jednak zrobić wcześniej rozgrzewkę na maszynach aerobowych w sali cardio: bieżniach, eliptykach, ergonometrach wioślarskich i rowerach stacjonarnych. 

Z myślą o tych, którzy siłownię omijają szerokim łukiem, Champion Gym przygotował zajęcia fitness prowadzone na sali z prawdziwie elastycznym parkietem, który zapewnia stawom właściwą ochronę. W grafiku nie brakuje klasycznych ćwiczeń modelujących (m.in. shape, pilates), wzmacniających (w tym ABT, TBC) i wyszczuplających (jak fat burning), jak również innowacyjnych systemów (np. bokwa będąca połączeniem tańca afrykańskiego, capoeiry ze stepem i kickboxingiem).

Po intensywnym wysiłku fizycznym pod okiem absolwentów wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego można zajrzeć od sauny, by zregenerować mięśnie i oczyścić organizm z toksyn. Minerały i witaminy utracone w trakcie ćwiczeń uzupełnią napoje energetyczne i odżywki, które są do kupienia w fit barze.

Image 1 

 1. A

  Champion Gym

  Kościerzyńska 1a 51-416 Wrocław PL

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement