Sushi i przysmaki kuchni koreańskiej w OHH!! SUSHI & GRILL – 45 zł za groupon wart 75 zł i więcej (do -44%)

Ważne
  • Połączenie smaków kuchni japońskiej i koreańskiej
  • Warte spróbowania: np. pieczona kaczka z kiełkami soi w sosie teriyaki
  • Lokalizacja: Galeria Dominikańska we Wrocławiu
Warunki

Ważność: groupon ważny do 12.06.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon, Groupony nie łączą się ze sobą oraz z innymi promocjami. Oferta dostępna wyłącznie w lokalu. Z oferty wyłączone dania na wynos, towary w kiosku, tzw. talerzyki przy barze oraz napoje.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk). W przypadku przekroczenia wartości grouponu - różnicę należy dopłacić.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. (71) 330 65 40. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

W świecie zwierząt hierarchia jest przejrzysta – to lew jest królem. W miejskiej dżungli ta kwestia jest mniej zrozumiała – rolę przywódcy pełnią grube ryby. Nawet jeśli nie jesteś rekinem biznesu, bądź człowiekiem z ikrą i wybierz się z dzisiejszym grouponem do do OHH!! SUSHI & GRILL.

Oferta
Groupon na sushi i całe menu w 1 z 3 opcji:

1) 45 zł za groupon wart 75 zł,
2) 80 zł za groupon wart 140 zł,
3) 100 zł za groupon wart 180 zł.

OHH!! SUSHI & GRILL
Restauracja swym gościom proponuje harmonijne połączenie smaków kuchni japońskiej i orientalnej kuchni fusion. Japońskie specjały przygotowywane są przez mistrzów sushi ze Wschodniej Azji i polskich kucharzy, którzy przeszli intensywne szkolenia w celu osiągnięcia jak najlepszych kwalifikacji.

W menu zachęcająco prezentuje się zarówno sushi (np. futomaki z łososiem i surimi w towarzystwie różnorodnych warzyw), jak i marynowana wołowina w łagodnym sosie koreańskim czy smażony ryż z wieprzowiną i kapustą Kimchi na ostro. Warto wiedzieć, że Ohh! Sushi & Grill swoje restauracje posiada w Warszawie i Wrocławiu.

Ohh! Sushi & Grill
A
Pl. Dominikański 3 Wrocław 50-001 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Ohh! Sushi & Grill prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia