Zwiedzanie Browaru z degustacją i konkursem z nagrodami za 24,99 zł i więcej w Browarze Profesja

Ważne
Zwiedzanie Browaru i więcej
Warunki

Groupon ważny do 31.10.2015 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta przeznaczona jest dla osób pełnoletnich.
Sprawdź dostępne terminy online, kup groupon i rezerwuj przez stronę: http://rezerwacja.groupon.pl/
Sprawdź przed zakupem: jak dokonać rezerwacji,   najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

naprezent

Wybierz 1 z 3 opcji

Zwiedzanie Wrocławskiego Browaru Rzemieślniczego „Profesja” z degustacją piwa i konkursem z nagrodami:

  • 24,99 zł za zwiedzanie dla 1 osoby,
  • 44,99 zł za zwiedzanie dla 2 osób,
  • 74,99 zł za zwiedzanie dla 4 osób.

W ramach oferty:

  • zwiedzanie Browaru (w tym: poznanie technik, technologii i sposobów warzenia piwa, ciekawostki związane z browarnictwem),
  • degustacja wytwarzanych gatunków piwa,
  • konkurs z upominkami.

Browar Profesja

Zwiedzanie wrocławskiego browaru Profesja ucieszyć może każdego miłośnika chmielowych trunków – przede wszystkim dlatego, że Profesja to nie tylko nazwa tego miejsca, bowiem założyciele wywodzą się z kręgu piwowarów domowych o wieloletnim doświadczeniu. Motto browaru Profesja to „warzymy takie browary, po które sami chętnie sięgamy”. Receptą na zadowolenie klienta jest tutaj dbałość o prawidłowy przebieg procesu warzenia i dobór składników. Wśród produktów znaleźć można m.in. te klasyczne, amerykańskie IPA, pszeniczne i wiele więcej.

W miejscu tym organizowane są wycieczki, podczas których skosztować można tutejszych wyrobów, a także wziąć udział w konkursie z nagrodami.

Browar Profesja
A
ul. Kwidzyńska 6e Wrocław 51-416 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Browar Profesja prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia