42 zł zamiast 85 zł za bilet na spektakl „Andropauza – męska rzecz! Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium” – 26 lutego o godzinie 19.30 lub 6 marca o godzinie 16 w Teatrze Palladium

od 42 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
85 zł 51% 43 zł
Kup jako prezent
656 kupionych

W skrócie

  • Nieprzyzwoicie zabawna komedia pióra Jana Jakuba Należytego
  • Męska reakcja na głośną sztukę „Klimakterium… i już” Izabeli Jodłowskiej
  • Błyskotliwe dialogi i znakomite piosenki
  • Doborowa obsada – Maciej Damięcki – Jacek Kawalec – Marek Siudym – Ryszard Kotys i inni
  • Nowo otwarta scena – największy prywatny teatr w Polsce
  • Oferta limitowana – 300 bonów na każdy spektakl

Warunki

  • Oferta obejmuje wejście na spektakl „Andropauza – męska rzecz! Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium", wystawiany 26.02.2011 o godzinie 19.30 lub 6.03.2011 o godzinie 16 w Teatrze Palladium – wybór terminu podczas zakupu oferty
  • Bon należy wymienić na bilet w kasach Teatru najwcześniej na 4 godziny przed spektaklem (w przypadku spektaklu 26.02) lub od 28.02 w godzinach otwarcia kas (w przypadku spektaklu 6.03)
  • Dostępne miejsca w I i II strefie – o wyborze decyduje kolejność zgłoszeń
  • 1 bon można wymienić na 1 bilet

„Andropauza – męska rzecz! / Jeszcze nie skończony mecz. / Jeszcze nie schodzimy z pola / Jeszcze nieraz strzelisz gola!” – śpiewają sympatyczni kuracjusze w wieku, nazwijmy to, późno-średnim, zgromadzeni w świetlicy pewnego nowoczesnego sanatorium. Każdy z tych pięciu dżentelmenów jest inny, każdy ma odmienny życiorys, ale wszystkich łączy jeden wspólny wróg. Wróg straszliwy i przerażający… andropauza!

Jeśli chcecie wiedzieć, jak sobie z nim poradzą – a przy okazji jesteście gotowi na częste i niekontrolowane wybuchy śmiechu – koniecznie wybierzcie się wraz z Grouponem do nowo otwartego Teatru Palladium na nieprzyzwoicie zabawny spektakl o wszystko mówiącym tytule „Andropauza – męska rzecz! Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium”. Najnowsza komedia Jana Jakuba Należytego powstała jako reakcja przedstawicieli płci zwanej powszechnie brzydszą na głośną sztukę Izabeli Jodłowskiej „Klimakterium… i już”. I tworzy z nią fantastyczny sceniczny duet.

Najwyższy czas wyjaśnić niezorientowanym, że andropauza to nic więcej, jak męska odmiana klimakterium. Stara mądrość ludowa głosi, iż kobieta w klimakterium, to osoba, której mężczyzna musi wybaczyć więcej. Andropauza zaś to stan, którego mężczyzna nie może wybaczyć sobie. Zwłaszcza, że kobiety i andropauzy ów biedny mężczyzna nigdy nie zrozumie. A żyć przecież trzeba!

Nasi kuracjusze (zwani przez gnębiącego ich doktora Zósa utracjuszami) nie tracą więc nadziei i przy pomocy prześmiesznych dialogów oraz nie mniej zabawnych piosenek o melodiach doskonale znanych każdemu rodakowi Chopina i zespołu Boys rozprawiają się ze swoimi życiowymi problemami. Jeśli dodamy do tego doborową obsadę – na scenie brylują m.in. Maciej Damięcki, Jacek Kawalec, Marek Siudym czy Ryszard Kotys, a głosu Zbigniewowi Wodeckiemu użycza… Zbigniew Wodecki – szykuje się naprawdę przednia zabawa. Nie tylko dla prawdziwych mężczyzn. 

Jan Jakub Należyty – „Andropauza – męska rzecz! Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium”

Reżyseria: Dariusz Szada-Boryszkowski
Kierownictwo muzyczne: Jura Fiodorow i Sławomir Ratajczyk
Scenografia i kostiumy: Małgorzata Żukrowska i Małgorzata Filipiak
Choreografia: Julita Kożuszek
Występują (w podwójnej obsadzie): Marek Siudym, Jacek Kawalec, Maciej Damięcki, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Andrzej Beja-Zaborski, Piotr Skarga i Michał Pietrzak


 

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement