42 zł zamiast 85 zł za bilet na spektakl „Andropauza – męska rzecz! Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium” – 26 lutego o godzinie 19.30 lub 6 marca o godzinie 16 w Teatrze Palladium

od 42 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
85 zł 51% 43 zł
Kup jako prezent
656 kupionych

W skrócie

  • Nieprzyzwoicie zabawna komedia pióra Jana Jakuba Należytego
  • Męska reakcja na głośną sztukę „Klimakterium… i już” Izabeli Jodłowskiej
  • Błyskotliwe dialogi i znakomite piosenki
  • Doborowa obsada – Maciej Damięcki – Jacek Kawalec – Marek Siudym – Ryszard Kotys i inni
  • Nowo otwarta scena – największy prywatny teatr w Polsce
  • Oferta limitowana – 300 bonów na każdy spektakl

Warunki

  • Oferta obejmuje wejście na spektakl „Andropauza – męska rzecz! Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium", wystawiany 26.02.2011 o godzinie 19.30 lub 6.03.2011 o godzinie 16 w Teatrze Palladium – wybór terminu podczas zakupu oferty
  • Bon należy wymienić na bilet w kasach Teatru najwcześniej na 4 godziny przed spektaklem (w przypadku spektaklu 26.02) lub od 28.02 w godzinach otwarcia kas (w przypadku spektaklu 6.03)
  • Dostępne miejsca w I i II strefie – o wyborze decyduje kolejność zgłoszeń
  • 1 bon można wymienić na 1 bilet

„Andropauza – męska rzecz! / Jeszcze nie skończony mecz. / Jeszcze nie schodzimy z pola / Jeszcze nieraz strzelisz gola!” – śpiewają sympatyczni kuracjusze w wieku, nazwijmy to, późno-średnim, zgromadzeni w świetlicy pewnego nowoczesnego sanatorium. Każdy z tych pięciu dżentelmenów jest inny, każdy ma odmienny życiorys, ale wszystkich łączy jeden wspólny wróg. Wróg straszliwy i przerażający… andropauza!

Jeśli chcecie wiedzieć, jak sobie z nim poradzą – a przy okazji jesteście gotowi na częste i niekontrolowane wybuchy śmiechu – koniecznie wybierzcie się wraz z Grouponem do nowo otwartego Teatru Palladium na nieprzyzwoicie zabawny spektakl o wszystko mówiącym tytule „Andropauza – męska rzecz! Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium”. Najnowsza komedia Jana Jakuba Należytego powstała jako reakcja przedstawicieli płci zwanej powszechnie brzydszą na głośną sztukę Izabeli Jodłowskiej „Klimakterium… i już”. I tworzy z nią fantastyczny sceniczny duet.

Najwyższy czas wyjaśnić niezorientowanym, że andropauza to nic więcej, jak męska odmiana klimakterium. Stara mądrość ludowa głosi, iż kobieta w klimakterium, to osoba, której mężczyzna musi wybaczyć więcej. Andropauza zaś to stan, którego mężczyzna nie może wybaczyć sobie. Zwłaszcza, że kobiety i andropauzy ów biedny mężczyzna nigdy nie zrozumie. A żyć przecież trzeba!

Nasi kuracjusze (zwani przez gnębiącego ich doktora Zósa utracjuszami) nie tracą więc nadziei i przy pomocy prześmiesznych dialogów oraz nie mniej zabawnych piosenek o melodiach doskonale znanych każdemu rodakowi Chopina i zespołu Boys rozprawiają się ze swoimi życiowymi problemami. Jeśli dodamy do tego doborową obsadę – na scenie brylują m.in. Maciej Damięcki, Jacek Kawalec, Marek Siudym czy Ryszard Kotys, a głosu Zbigniewowi Wodeckiemu użycza… Zbigniew Wodecki – szykuje się naprawdę przednia zabawa. Nie tylko dla prawdziwych mężczyzn. 

Jan Jakub Należyty – „Andropauza – męska rzecz! Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium”

Reżyseria: Dariusz Szada-Boryszkowski
Kierownictwo muzyczne: Jura Fiodorow i Sławomir Ratajczyk
Scenografia i kostiumy: Małgorzata Żukrowska i Małgorzata Filipiak
Choreografia: Julita Kożuszek
Występują (w podwójnej obsadzie): Marek Siudym, Jacek Kawalec, Maciej Damięcki, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Andrzej Beja-Zaborski, Piotr Skarga i Michał Pietrzak


 

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii