35 zł zamiast 85 zł za pakiet 2 jazd gokartami oraz Kartę Kartingowca na Torze Gokartowym imola&more… w Piasecznie plus 20% zniżki na dowolną liczbę bonów gokartowych

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
85 zł 59% 50 zł
Kup jako prezent
2 000+ kupionych

W skrócie

  • Profesjonalny zadaszony tor gokartowy o długości 250 metrów i szerokości 6 metrów
  • Park maszyn złożony wyłącznie z gokartów SODI RX7 z silnikami o pojemności 200 ccm – prędkość do 70 kmh
  • Przeszkolenie z zakresu obsługi gokarta oraz przepisów panujących na torze
  • Po zakończeniu zabawy profesjonalny wydruk z osiągniętymi wynikami i czasem przejazdu

Warunki

  • Bon ważny przez 3 miesiące od 31.12.2010
  • Oferta obejmuje 2 ośmiominutowe jazdy gokartem oraz wydawaną przez imola&more… Kartę Kartingowca, uprawniającą do atrakcyjnych zniżek i promocji
  • Dodatkowo 20% zniżki na dowolną liczbę bonów gokartowych
  • 1 osoba może kupić maks. 3 bony
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu: (22) 757 08 23, (22) 757 08 87 lub 0 801 033 220

Choć świat nieustannie pędzi do przodu, pewne rzeczy się nie zmieniają. AC/DC wciąż nagrywa takie same płyty, nasi rodacy wciąż z pasją narzekają na polityków, a mali chłopcy (a właściwie chłopcy w każdym wieku) wciąż darzą bezgranicznym uwielbieniem kierowców Formuły 1. Przed laty każdy berbeć chciał być jak Niki Lauda, potem jak Ayrton Senna, dziś na szczycie rankingu idoli plasuje się oczywiście Robert Kubica. A jaki jest najprostszy sposób, by choć przez chwilę poczuć się jak oni i posmakować motorowych emocji znanych z Nürburgringu czy Indianapolis? Oczywiście wyprawa na gokarty!

Dziś zapraszamy Was na jeden z najnowocześniejszych w naszym kraju torów kartingowych – imola&more… w Piasecznie. Proponujemy Wam pakiet 2 ośmiominutowych jazd, podczas których nie tylko zdążycie poznać sposób prowadzenia gokarta, ale też będziecie mieli okazję podszlifować swoje umiejętności i powalczyć o dobry wynik na mecie. Możecie przyjść na tor indywidualnie i zmagać się tylko z czasem, ale możecie też zaprosić znajomych i ścigać się w grupie. A przecież nawet dziecko wie, że nic tak nie podkręca emocji jak sportowa rywalizacja.

imola&more… to miejsce wyjątkowe – i to nie tylko dlatego, że mieści się na terenie dawnej zajezdni trolejbusowej. Macie bowiem do dyspozycji zadaszony tor o długości aż 250 metrów i szerokości minimum 6 metrów. Na jednej z najdłuższych w Polsce prostych możecie rozpędzić się nawet do 70 km/h, a najnowocześniejsze gokarty stosowane na torach komercyjnych – SODI RX7 o pojemności silnika 200 ccm i mocy 6,5 KM – zapewnią Wam przyspieszenia, których próżno szukać w normalnych autach. Wszystkie Wasze wyczyny na torze zostaną zarejestrowane w profesjonalnym systemie pomiaru czasu firmy SMS Timing, zbliżonym do tego, który stosowany jest w Formule 1. Po zakończeniu zabawy wszystkie statystyki zostaną Wam przesłane e-mailem.

A to nie wszystko. W ramach naszego pakietu dostaniecie bowiem także specjalną Kartę Kartingowca, która nie tylko zapewni Wam możliwość korzystania z promocji i ofert specjalnych dostępnych na torze oraz stałą zniżkę 10% na produkty konsumpcyjne, ale też pozwoli na dołączenie do grupy osób o podobnych zainteresowaniach. Dodatkowo zaś czeka na Was aż 20% zniżki na dowolną liczbę bonów gokartowych na 1, 3, 5 lub 10 jazd, które będziecie mogli podarować najbliższym. Jeśli oczywiście wcześniej sami z nich nie skorzystacie.

 

 

EXTRA: Opalanie w Solarium Progressive Sun
Tylko 24 zł Zamiast 60 zł
image
Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement