640 zł za bon o wartości 1280 zł na weekend dla dwóch osób w nadmorskim Hotelu Haffner

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
1 280 zł 50% 640 zł
Kup jako prezent
215 kupionych

W skrócie

Ważne:

  • Hotel położony w centrum Sopotu w niewielkiej odległości od plaży
  • Instytut SPA Salon z basenem, sauną i siłownią
  • Klimatyzowane pomieszczenia oraz bezpłatny dostęp do Internetu
  • Strzeżony parking i garaż podziemny

Warunki

Warunki:

  • Bon do wykorzystania w ciągu 5 miesięcy od 23.09.2010, z wyłączeniem 20.12.2010 - 3.01.2011
  • Oferta obejmuje pobyt dla dwóch osób od soboty do poniedziałku
  • Pokój z wyposażeniem standard, bogate śniadanie bufetowe
  • 2 welcome drinki w hotelowym Pubie Charlie, 2 zabiegi w Instytucie SPA Salon (do wyboru kąpiel z koloroterapią lub zabieg w kapsule Jet SPA)
  • Ponadto: basen, sauna, siłownia, jacuzzi
  • Konieczna rezerwacja pobytu: office@hotelhaffner.pl lub 58 550 99 99, rezerwacje dokonywane wg dostępności miejsc

Sopot to miasto tętniące życiem, z gwarem ogródków kawiarnianych i restauracyjnych, z niezliczoną ilością imprez kulturalnych i sportowych. Zielona ściana drzew, małe, klimatyczne uliczki, przedwojenne kamienice z drewnianymi werandami – to nieznany Sopot. Miejsce wyjątkowe i – na szczęście – jeszcze nie do końca odkryte.

 

Niemal w samym sercu kurortu, nieopodal plaży, u podnóża zalesionego wzgórza, położony jest Hotel Haffner. Hotel posiada 106 przestronnych, komfortowo wyposażonych klimatyzowanych pokoi o oryginalnej stylistyce wnętrz. Każdy szczegół ich wystroju został gruntownie przemyślany i starannie dobrany, dzięki czemu w tych pięknych wnętrzach Gość znajduje spokój, wygodę i wypoczynek.

 

Jednym ze znaków firmowych Hotelu Haffner jest doskonała kuchnia. Hotelowa restauracja to miejsce, które łatwo znaleźć, ale bardzo trudno je opuścić. Tu naprawdę apetyt rośnie w miarę jedzenia. Serwowane są potrawy kuchni śródziemnomorskiej i staropolskiej. Dzięki Instytutowi SPA & Salon w wyjątkowej atmosferze można odreagować stres, przeznaczyć czas dla urody, a jednocześnie poprawić kondycję fizyczną. Ruch wody, ciepło sauny i pielęgnacja ciała krok po kroku przynoszą odprężenie i wyzwalają nowe siły życiowe.

 

Od wybranej soboty do poniedziałku będzie mogli relaksować się korzystając z kompleksowej oferty hotelu. Oferowane w trakcie weekendu atrakcje nie pozwolą na przesiadywanie w pokoju. Dzień zaczniecie od bogatego śniadania bufetowego, a później do swojej dyspozycji macie basen, saunę oraz siłownię. Ponadto możecie skorzystać z zabiegu w Instytucie SPA & Salon, do wyboru: kąpiel z koloroterapią lub zabieg w kapsule Jet SPA. Nie zapomnijcie skosztować drinków w Pubie Charlie!

 

Jeżeli pogoda będzie dopisywać, koniecznie wybierzcie się na spacer po plaży. Warto też bliżej poznać piękne Trójmiasto. Gdańsk i jego niezliczone zabytki zachwycą wszystkich, zaś Gdynia i Skwer Kościuszki z zacumowanymi statkami i okrętami na długo pozostaną w pamięci.

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement