640 zł za bon o wartości 1280 zł na weekend dla dwóch osób w nadmorskim Hotelu Haffner

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
1 280 zł 50% 640 zł
Kup jako prezent
215 kupionych

W skrócie

Ważne:

  • Hotel położony w centrum Sopotu w niewielkiej odległości od plaży
  • Instytut SPA Salon z basenem, sauną i siłownią
  • Klimatyzowane pomieszczenia oraz bezpłatny dostęp do Internetu
  • Strzeżony parking i garaż podziemny

Warunki

Warunki:

  • Bon do wykorzystania w ciągu 5 miesięcy od 23.09.2010, z wyłączeniem 20.12.2010 - 3.01.2011
  • Oferta obejmuje pobyt dla dwóch osób od soboty do poniedziałku
  • Pokój z wyposażeniem standard, bogate śniadanie bufetowe
  • 2 welcome drinki w hotelowym Pubie Charlie, 2 zabiegi w Instytucie SPA Salon (do wyboru kąpiel z koloroterapią lub zabieg w kapsule Jet SPA)
  • Ponadto: basen, sauna, siłownia, jacuzzi
  • Konieczna rezerwacja pobytu: office@hotelhaffner.pl lub 58 550 99 99, rezerwacje dokonywane wg dostępności miejsc

Sopot to miasto tętniące życiem, z gwarem ogródków kawiarnianych i restauracyjnych, z niezliczoną ilością imprez kulturalnych i sportowych. Zielona ściana drzew, małe, klimatyczne uliczki, przedwojenne kamienice z drewnianymi werandami – to nieznany Sopot. Miejsce wyjątkowe i – na szczęście – jeszcze nie do końca odkryte.

 

Niemal w samym sercu kurortu, nieopodal plaży, u podnóża zalesionego wzgórza, położony jest Hotel Haffner. Hotel posiada 106 przestronnych, komfortowo wyposażonych klimatyzowanych pokoi o oryginalnej stylistyce wnętrz. Każdy szczegół ich wystroju został gruntownie przemyślany i starannie dobrany, dzięki czemu w tych pięknych wnętrzach Gość znajduje spokój, wygodę i wypoczynek.

 

Jednym ze znaków firmowych Hotelu Haffner jest doskonała kuchnia. Hotelowa restauracja to miejsce, które łatwo znaleźć, ale bardzo trudno je opuścić. Tu naprawdę apetyt rośnie w miarę jedzenia. Serwowane są potrawy kuchni śródziemnomorskiej i staropolskiej. Dzięki Instytutowi SPA & Salon w wyjątkowej atmosferze można odreagować stres, przeznaczyć czas dla urody, a jednocześnie poprawić kondycję fizyczną. Ruch wody, ciepło sauny i pielęgnacja ciała krok po kroku przynoszą odprężenie i wyzwalają nowe siły życiowe.

 

Od wybranej soboty do poniedziałku będzie mogli relaksować się korzystając z kompleksowej oferty hotelu. Oferowane w trakcie weekendu atrakcje nie pozwolą na przesiadywanie w pokoju. Dzień zaczniecie od bogatego śniadania bufetowego, a później do swojej dyspozycji macie basen, saunę oraz siłownię. Ponadto możecie skorzystać z zabiegu w Instytucie SPA & Salon, do wyboru: kąpiel z koloroterapią lub zabieg w kapsule Jet SPA. Nie zapomnijcie skosztować drinków w Pubie Charlie!

 

Jeżeli pogoda będzie dopisywać, koniecznie wybierzcie się na spacer po plaży. Warto też bliżej poznać piękne Trójmiasto. Gdańsk i jego niezliczone zabytki zachwycą wszystkich, zaś Gdynia i Skwer Kościuszki z zacumowanymi statkami i okrętami na długo pozostaną w pamięci.

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.