295 zł zamiast 600 zł za test na nietolerancje pokarmowe, konsultację dietetyczną i więcej w Centrum Dietican

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
600 zł 51% 305 zł
Kup jako prezent
274 kupionych

W skrócie

 • Nietolerancje pokarmowe – przyczyna wielu dolegliwości dotykających całego organizmu
 • Test Food Detective – prosty sposób na wykrycie i wyeliminowanie błędów żywieniowych
 • Badanie reakcji organizmu na 59 produktów żywnościowych na podstawie próbki krwi
 • Wyniki już po 40 minutach
 • Wskazówki żywieniowe wraz z listą zamienników oraz jednodniowy jadłospis przykładowy
 • Lokalizacja – Mokotów

Warunki

 • Groupon ważny przez 6 miesięcy od 11.05.2011
 • Oferta obejmuje test na nietolerancje pokarmowe Food Detective, konsultację dietetyczną oraz wskazówki żywieniowe i jednodniowy jadłospis przykładowy
 • Dodatkowo 20% zniżki na kolejne usługi
 • 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon
 • Konieczna wcześniejsza rezerwacja (22) 843 00 12. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada

Bolesne skutki nietolerancji można odczuć nie tylko na stadionach, w miejskich gettach czy na zebraniach Ku-Klux-Klanu, ale też we własnym przewodzie pokarmowym. Wypowiedz z dzisiejszym grouponem szlachetną wojnę wszelkim przejawom żywieniowej dyskryminacji, praktykowanej na co dzień przez Twój organizm, płacąc 51% mniej za test na nietolerancje pokarmowe, konsultację dietetyczną oraz wskazówki żywieniowe i jednodniowy jadłospis przykładowy w Centrum Dietetycznym Dietican.

Nietolerancja pokarmowa, czyli ukryta nadwrażliwość na wybrane pokarmy, to przypadłość, która dotyka aż 45% populacji – w przeciwieństwie do alergii pokarmowych, na które cierpi zaledwie 2,5%. Jeśli zatem często boli cię głowa, jesteś zmęczony lub masz kłopoty z koncentracją, nie możesz schudnąć mimo stosowania różnych diet, dręczy Cię chroniczny nieżyt nosa, zapalenie zatok lub astma albo zdecydowanie zbyt często odczuwasz trawienny dyskomfort – istnieje spore prawdopodobieństwo, że Twój organizm odreagowuje w ten sposób swój brak tolerancji na określone produkty żywnościowych, które nieświadomie wciąż mu podajesz.

Opracowany przez brytyjską firmę Cambridge Nutritional Sciences test Food Detective w szybki, prosty i skuteczny sposób wyprowadzi Cię z bolesnych mroków nieświadomości. Jego działania opiera się na oznaczeniu pokarmowo-specyficznych immunoglobulin klasy G. Na podstawie małej próbki krwi bada się reakcje organizmu na 59 produktów, wśród nich wybrane zboża, mięsa, ryby, warzywa i owoce. Na wyniki wystarczy poczekać zaledwie 40 minut. Gdy już będą gotowe, zostaną dokładnie przeanalizowane przez doświadczonego dietetyka podczas indywidualnej konsultacji. Specjalista nie tylko przekaże Ci wskazówki żywieniowe wraz z listą zamienników dla produktów, których Twój organizm nie toleruje, ale też przygotuje jednodniowy jadłospis przykładowy. Nie zgadzaj się dłużej na przejawy nietolerancji – najwyższa pora zwalczyć ją w zarodku.

 

 

 

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement