295 zł zamiast 600 zł za test na nietolerancje pokarmowe, konsultację dietetyczną i więcej w Centrum Dietican

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
600 zł 51% 305 zł
Kup jako prezent
274 kupionych

W skrócie

 • Nietolerancje pokarmowe – przyczyna wielu dolegliwości dotykających całego organizmu
 • Test Food Detective – prosty sposób na wykrycie i wyeliminowanie błędów żywieniowych
 • Badanie reakcji organizmu na 59 produktów żywnościowych na podstawie próbki krwi
 • Wyniki już po 40 minutach
 • Wskazówki żywieniowe wraz z listą zamienników oraz jednodniowy jadłospis przykładowy
 • Lokalizacja – Mokotów

Warunki

 • Groupon ważny przez 6 miesięcy od 11.05.2011
 • Oferta obejmuje test na nietolerancje pokarmowe Food Detective, konsultację dietetyczną oraz wskazówki żywieniowe i jednodniowy jadłospis przykładowy
 • Dodatkowo 20% zniżki na kolejne usługi
 • 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon
 • Konieczna wcześniejsza rezerwacja (22) 843 00 12. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada

Bolesne skutki nietolerancji można odczuć nie tylko na stadionach, w miejskich gettach czy na zebraniach Ku-Klux-Klanu, ale też we własnym przewodzie pokarmowym. Wypowiedz z dzisiejszym grouponem szlachetną wojnę wszelkim przejawom żywieniowej dyskryminacji, praktykowanej na co dzień przez Twój organizm, płacąc 51% mniej za test na nietolerancje pokarmowe, konsultację dietetyczną oraz wskazówki żywieniowe i jednodniowy jadłospis przykładowy w Centrum Dietetycznym Dietican.

Nietolerancja pokarmowa, czyli ukryta nadwrażliwość na wybrane pokarmy, to przypadłość, która dotyka aż 45% populacji – w przeciwieństwie do alergii pokarmowych, na które cierpi zaledwie 2,5%. Jeśli zatem często boli cię głowa, jesteś zmęczony lub masz kłopoty z koncentracją, nie możesz schudnąć mimo stosowania różnych diet, dręczy Cię chroniczny nieżyt nosa, zapalenie zatok lub astma albo zdecydowanie zbyt często odczuwasz trawienny dyskomfort – istnieje spore prawdopodobieństwo, że Twój organizm odreagowuje w ten sposób swój brak tolerancji na określone produkty żywnościowych, które nieświadomie wciąż mu podajesz.

Opracowany przez brytyjską firmę Cambridge Nutritional Sciences test Food Detective w szybki, prosty i skuteczny sposób wyprowadzi Cię z bolesnych mroków nieświadomości. Jego działania opiera się na oznaczeniu pokarmowo-specyficznych immunoglobulin klasy G. Na podstawie małej próbki krwi bada się reakcje organizmu na 59 produktów, wśród nich wybrane zboża, mięsa, ryby, warzywa i owoce. Na wyniki wystarczy poczekać zaledwie 40 minut. Gdy już będą gotowe, zostaną dokładnie przeanalizowane przez doświadczonego dietetyka podczas indywidualnej konsultacji. Specjalista nie tylko przekaże Ci wskazówki żywieniowe wraz z listą zamienników dla produktów, których Twój organizm nie toleruje, ale też przygotuje jednodniowy jadłospis przykładowy. Nie zgadzaj się dłużej na przejawy nietolerancji – najwyższa pora zwalczyć ją w zarodku.

 

 

 

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.