99 zł zamiast 700 zł za depilację ultradźwiękową Selectif Pro na dowolną partię ciała w DepilAction

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
700 zł 86% 601 zł
Kup jako prezent
102 kupionych

W skrócie

 • Likwidacja niechcianego owłosienia z wykorzystaniem energii akustycznej
 • Długotrwałe zahamowanie mechanizmów regeneracji mieszków włosowych
 • Stosowane do wszystkich odcieni skóry i włosów
 • W sam raz na lato – bez podrażnienia skóry – możliwość bezpiecznego opalania
 • Lokalizacja – Białołęka
 • Oferta limitowana – 500 grouponów

Warunki

 • Groupon ważny przez 9 miesięcy od 25.05.2011
 • Oferta obejmuje 1 zabieg depilacji ultradźwiękowej Selectif Pro na wybraną partię ciała: wąsik, brwi, broda, pachy, pachwiny, włosy wokół brodawek, w nosie/uszach, baczki, linia biała
 • 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon
 • W dniach 21-22.05.2011 w godz. 10 – 20 czynna będzie telefoniczna linia informacyjna – tel. 500 20 45 45
 • Konieczna rezerwacja tel. (22) 819 02 82 lub 500 20 45 45  z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godzinnym wyprzedzeniem groupon przepada

Bear Grylls w swoim reality show „Szkoła Przetrwania” podczas kilkudniowych eskapad o chlebie i wodzie przemierza zarówno przepastne ostępy tajgi, jak i spalone słońcem pustynie. A jednak – pomimo ekstremalnych okoliczności – nawet ekrany telewizorów full hd nie są w stanie obnażyć na jego twarzy ani jednego zbędnego włoska. Słynny podróżnik mógłby więc być żywą reklamą zabiegu depilacji ultradźwiękowej Selectif, za który z dzisiejszym grouponem zapłacisz 86% mniej w DepilAction.

Aby zrozumieć mechanizm działania depilacji Selectif Pro, należałoby najpierw wyjaśnić termin „Impresa”, który doskonale opisuje cały zabieg. To połączenie 3 pojęć – „immediate” (natychmiastowy), „precise” (dokładny) i „selective acoustics” (akustyka selektywna). Technologia ta wykorzystuje włosy jako swoiste falowody, poprzez które energia akustyczna – wytworzona przez ultradźwiękową głowicę – skutecznie przenika do mieszków włosowych. Tam zaś następuje nagły wzrost temperatury, który hamuje działanie mechanizmów odpowiedzialnych za regenerację włosa. Precyzja urządzenia pozwala na dokładne sterowanie strumieniem energii, przez co zabieg jest całkowicie bezpieczny dla skóry na wszystkich obszarach ciała.

Podobnie jak w przypadku depilacji laserowej, w celu uzyskania trwałych rezultatów zabieg należy powtórzyć kilka razy, w zależności od karnacji i odcienia włosów. W przeciwieństwie jednak do zabiegów IPL, po depilacji Selectif Pro można od razu cieszyć się urokami słońca, a także korzystać z solarium. Dzisiejszy groupon to wiosenna okazja na lato, w czasie którego nie przetrwa niepożądane owłosienie na twarzy, pachach, na linii białej, a także wokół brodawek, w uszach, nosie czy w okolicach pachwin. Z Selectif Pro muzyka Twojego ciała i duszy nabierze nowego, pozytywnego wydźwięku.

 

 

 

 

Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement