Laserowe leczenie chrapania z konsultacją lekarską za 699 zł w Re Clinic (zamiast 1800 zł) Zatroszcz się zdrowie i komfort snu swoich bliskich, decydując się na laserowe leczenie chrapania w Centrum Medycyny Estetycznej Re Clinic z dzisiejszym grouponem.   Oferta 699 zł zamiast 1800 zł za 3 zabiegi leczenia chrapania metodą laserową z konsultacją lekarza medyc... zapisz się- 61%

Laserowe leczenie chrapania z konsultacją lekarską za 699 zł w Re Clinic (zamiast 1800 zł)

Kupon od Sunrise Capital Sp. z o.o. Warszawa
Ważne
  • Leczenie bezdechu: całkowita eliminacja chrapania lub jego znaczne ograniczenie
  • Komfort: zabiegi wykonywane w warunkach ambulatoryjnych bez konieczności stosowania znieczulenia
  • 2 lokalizacje do wyboru: Saska Kępa lub Wola

 

Warunki

Ważność: groupon ważny od 11.12.2013 do 11.12.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać 1 groupon. 
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.: 884 808 898 lub 606 201 461. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Zatroszcz się zdrowie i komfort snu swoich bliskich, decydując się na laserowe leczenie chrapania w Centrum Medycyny Estetycznej Re Clinic z dzisiejszym grouponem.  

Oferta

  • 699 zł zamiast 1800 zł za 3 zabiegi leczenia chrapania metodą laserową z konsultacją lekarza medycyny estetycznej. 

Źródłem problemu chrapania jest zwiotczenie mięśni gardła, na skutek którego jego zwęża się jego cieśń. Tym samym przepływające powietrze powoduje drganie jego elementów. W ten sposób dochodzi do zakłóceń nocnego odpoczynku, który staje się niedostateczny, a odczuwane w ciągu dnia zmęczenie prowadzi do problemów z koncentracją. Dodatkowym obciążeniem dla organizmu staje się niedotlenienie i podwyższone ciśnienie tętnicze. Dlatego leczenie chrapania to nie tylko przywrócenie spokoju domowników, ale i troska o własne zdrowie. 

Centrum Medycyny Estetycznej Re Clinic
Miejsce dla wszystkich, którzy chcą zadbać o szczupłą sylwetkę, a także odmłodzić i ujędrnić skórę. Wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwala na uzyskanie zadowalających efektów w dziedzinach dermochirurgii czy medycyny estetycznej - przestronne gabinety wyposażone są w nowoczesne urządzenia posiadające certyfikaty medyczne FDA (Food & Drug Administration) oraz rekomendację Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Medycyny Estetycznej. 

Lokalizacje do wyboru:

Centrum Medycyny Estetycznej Re Clinic
Pl. Przymierza 2/3, 03-944 Warszawa

Medical Expert 
Złota 70 lok.31, 00-821 Warszawa 

 
Image 1 

Sunrise Capital Sp. z o.o.
A
Złota 70 lok 31 Warszawa 
zobacz dojazd»
B
Pl. Przymierza 2 lok. 3 Warszawa 
zobacz dojazd»
 
Oferta firmy Sunrise Capital Sp. z o.o. prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia