Sopot: 7 dni z wyżywieniem, zabiegami leczniczymi i więcej od 799 zł w Sanatorium Kamienny Potok

od 799 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
1 599 zł 50% 800 zł
93 kupionych

Sanatorium Kamienny Potok, położone zaledwie 250 metrów od plaży w pasie nadmorskiej zieleni, wyspecjalizowane jest w problematyce chorób wewnętrznych, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, kardiologii oraz reumatologii. Gościom oferuje 7-dniowy turnus zdrowotny dla 1 osoby – z wyżywieniem (3 posiłki), 10 zabiegami leczniczymi, sauną, opieką lekarską i pielęgniarską, 1 wieczorkiem przy muzyce, 1 kolacją w postaci ogniska lub grilla, możliwością korzystania z sali integracyjnej, 10% rabatu na całe menu w kawiarni Tabula Rasa, 20% rabatu na wstęp do sopockiego Aquaparku i 20% rabatu na tor gokartowy KartCenter w Sopocie – który kosztował będzie zależnie od opcji:

Pobyty w sezonie niskim
1) 799 zł zamiast 1 599 zł za pobyt w terminie od 16.06, 23.06, 1.09, 8.09, 15.09, 22.09,

Pobyty w sezonie wysokim

2) 899 zł zamiast 1 799 zł za pobyt w terminie od 30.06, 7.07, 14.07, 21.07, 28.07, 4.08, 11.08, 18.08, 25.08.

Sanatorium Kamienny Potok
W ośrodku czekają na kuracjuszy liczne zabiegi lecznicze, z których będzie można skorzystać po konsultacji z lekarzem – co daje gwarancję, że będą one dopasowane do indywidualnych potrzeb. Codzienne wyżywienie doda energii do rozmaitych rozrywek, wejście do sauny zregeneruje mięśnie, a wieczorki przy muzyce czy gry integracyjne będą doskonałą okazją do nawiązania nowych, wspaniałych znajomości.

Wybrane zabiegi lecznicze:

 • Interdyn – prądy przemienne o zmiennym natężeniu mające działanie przeciwbólowe, przyspieszające resorpcję, łagodzące ból i relaksujące mięśnie oraz normalizujące aktywność układu wegetatywnego.
 • Ultradźwięki – stymulują krążenie krwi i poprawiają naturalne procesy regeneracyjne.
 • Hydromasaże – doskonale wpływają na krążenie krwi, w połączeniu z aromaterapią skutecznie poprawiają ogólne samopoczucie.
 • Kąpiele borowinowe – kąpiele z zastosowaniem specjalnego torfu. Powodują przegrzanie tkanek, co prowadzi do ich lepszego dotlenienia i odżywienia, a także przyspiesza przemianę materii i usuwa metabolity wysiłkowe.
 • Krioterapia miejscowa – punktowe działanie niską temperaturą. Doskonali drenaż limfatyczny i żylny, obniża napięcie mięśniowe, poprawia stężenie ACTH, adrenaliny i noradrenaliny.
 • Pełna lista zabiegów tutaj


Lokalne atrakcje

 • Molo spacerowe – najdłuższe molo nad Morzem Bałtyckim – około pół kilometra długości.
 • Latarnia morska – dawniej komin szpitala reumatologicznego.
 • Opera Leśna – leśny amfiteatr otwarty w 1909 roku, kojarzony przede wszystkim z odbywającym się tu corocznie festiwalem.

 

 

Ważne

 • Sanatorium Kamienny Potok: ośrodek uzdrowiskowy zaledwie 250 metrów od piaszczystej plaży, w pasie nadmorskiej zieleni
 • Do dyspozycji gości: gabinet kosmetyczny, kawiarnia, sala integracyjna z grami planszowymi i szachami, biblioteczka
 • Oferta limitowana


W cenie grouponu

 • Zakwaterowanie: pokoje 2-osobowe z łazienkami, TV i internetem
 • Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (możliwość skorzystania z diety według wskazań lekarza), 1 x kolacja (grill lub ognisko, od marca do października)
 • Zdrowie: 10 zabiegów zdrowotnych według wskazań lekarza, wstęp do sauny, opieka lekarska (badania wstępne, wezwanie w przypadku nagłej potrzeby), dzienna opieka pielęgniarska
 • Dodatkowo: 1 x wieczorek przy muzyce, możliwość korzystania z sali integracyjnej (gry planszowe, szachy) i biblioteczki sanatoryjnej
 • Rabaty: 10% na całe menu w kawiarni Tabula Rasa, 20% na wstęp do sopockiego Aquaparku, 20% na tor gokartowy KartCenter w Sopocie

Warunki

Ważność: groupon ważny od 16.06.2013 do 28.09.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Rezerwacja: tel. 510 745 901, 510 745 904, lub e-mailowa: rezerwacja@sanatoriumkamiennypotok.pl. Datę rezerwacji należy modyfikować z min. 3-dniowym wyprzedzeniem, w przeciwnym razie groupon przepada.
Dodatkowe informacje: pobyty rozpoczynają się w niedzielę, a kończą w sobotę. Wymagana opłata uzdrowiskowa: 3,80 zł/doba. Zameldowanie od godziny 14 (obiad), wymeldowanie do godziny 12 (śniadanie). Niewykorzystane z woli kuracjusza zabiegi sanatoryjne nie podlegają zwrotowi. Za zgodą lekarza zabiegi mogą być wymieniane. Przy różnicy w cenie między zabiegami wymagana jest dopłata. Zabiegi wykonywane są od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem świąt). Należy zabrać ze sobą ręczniki kąpielowe, zapas leków i paski do glukometrów na cały okres pobytu w Sanatorium. Istnieje możliwość łączenia grouponów w dłuższe pobyty (2-, 3-tygodniowe). Doba łącząca przy pobytach dłuższych niż 1 tydzień 100 zł/osoba (nocleg z wyżywieniem).
Dostawki: dopłata do pokoju 1-os. 300 zł za turnus. Pokój z balkonem za dopłatą 120 zł/turnus. Dzieci do lat 4: bezpłatnie, 4-12 lat (1/2 porcji wyżywienia, bez zabiegów) 400 zł za turnus, 12-16 lat cena niższa o 100 zł (pełne wyżywienie, bez zabiegów). Dziecko powyżej 16 lat traktowane jest jak osoba dorosła.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert.

Szukaj ofert Travel