Sopot: 7 dni z wyżywieniem, zabiegami leczniczymi i więcej od 799 zł w Sanatorium Kamienny Potok

od 799 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
1 599 zł 50% 800 zł
93 kupionych

Sanatorium Kamienny Potok, położone zaledwie 250 metrów od plaży w pasie nadmorskiej zieleni, wyspecjalizowane jest w problematyce chorób wewnętrznych, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, kardiologii oraz reumatologii. Gościom oferuje 7-dniowy turnus zdrowotny dla 1 osoby – z wyżywieniem (3 posiłki), 10 zabiegami leczniczymi, sauną, opieką lekarską i pielęgniarską, 1 wieczorkiem przy muzyce, 1 kolacją w postaci ogniska lub grilla, możliwością korzystania z sali integracyjnej, 10% rabatu na całe menu w kawiarni Tabula Rasa, 20% rabatu na wstęp do sopockiego Aquaparku i 20% rabatu na tor gokartowy KartCenter w Sopocie – który kosztował będzie zależnie od opcji:

Pobyty w sezonie niskim
1) 799 zł zamiast 1 599 zł za pobyt w terminie od 16.06, 23.06, 1.09, 8.09, 15.09, 22.09,

Pobyty w sezonie wysokim

2) 899 zł zamiast 1 799 zł za pobyt w terminie od 30.06, 7.07, 14.07, 21.07, 28.07, 4.08, 11.08, 18.08, 25.08.

Sanatorium Kamienny Potok
W ośrodku czekają na kuracjuszy liczne zabiegi lecznicze, z których będzie można skorzystać po konsultacji z lekarzem – co daje gwarancję, że będą one dopasowane do indywidualnych potrzeb. Codzienne wyżywienie doda energii do rozmaitych rozrywek, wejście do sauny zregeneruje mięśnie, a wieczorki przy muzyce czy gry integracyjne będą doskonałą okazją do nawiązania nowych, wspaniałych znajomości.

Wybrane zabiegi lecznicze:

 • Interdyn – prądy przemienne o zmiennym natężeniu mające działanie przeciwbólowe, przyspieszające resorpcję, łagodzące ból i relaksujące mięśnie oraz normalizujące aktywność układu wegetatywnego.
 • Ultradźwięki – stymulują krążenie krwi i poprawiają naturalne procesy regeneracyjne.
 • Hydromasaże – doskonale wpływają na krążenie krwi, w połączeniu z aromaterapią skutecznie poprawiają ogólne samopoczucie.
 • Kąpiele borowinowe – kąpiele z zastosowaniem specjalnego torfu. Powodują przegrzanie tkanek, co prowadzi do ich lepszego dotlenienia i odżywienia, a także przyspiesza przemianę materii i usuwa metabolity wysiłkowe.
 • Krioterapia miejscowa – punktowe działanie niską temperaturą. Doskonali drenaż limfatyczny i żylny, obniża napięcie mięśniowe, poprawia stężenie ACTH, adrenaliny i noradrenaliny.
 • Pełna lista zabiegów tutaj


Lokalne atrakcje

 • Molo spacerowe – najdłuższe molo nad Morzem Bałtyckim – około pół kilometra długości.
 • Latarnia morska – dawniej komin szpitala reumatologicznego.
 • Opera Leśna – leśny amfiteatr otwarty w 1909 roku, kojarzony przede wszystkim z odbywającym się tu corocznie festiwalem.

 

 

Ważne

 • Sanatorium Kamienny Potok: ośrodek uzdrowiskowy zaledwie 250 metrów od piaszczystej plaży, w pasie nadmorskiej zieleni
 • Do dyspozycji gości: gabinet kosmetyczny, kawiarnia, sala integracyjna z grami planszowymi i szachami, biblioteczka
 • Oferta limitowana


W cenie grouponu

 • Zakwaterowanie: pokoje 2-osobowe z łazienkami, TV i internetem
 • Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (możliwość skorzystania z diety według wskazań lekarza), 1 x kolacja (grill lub ognisko, od marca do października)
 • Zdrowie: 10 zabiegów zdrowotnych według wskazań lekarza, wstęp do sauny, opieka lekarska (badania wstępne, wezwanie w przypadku nagłej potrzeby), dzienna opieka pielęgniarska
 • Dodatkowo: 1 x wieczorek przy muzyce, możliwość korzystania z sali integracyjnej (gry planszowe, szachy) i biblioteczki sanatoryjnej
 • Rabaty: 10% na całe menu w kawiarni Tabula Rasa, 20% na wstęp do sopockiego Aquaparku, 20% na tor gokartowy KartCenter w Sopocie

Warunki

Ważność: groupon ważny od 16.06.2013 do 28.09.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Rezerwacja: tel. 510 745 901, 510 745 904, lub e-mailowa: rezerwacja@sanatoriumkamiennypotok.pl. Datę rezerwacji należy modyfikować z min. 3-dniowym wyprzedzeniem, w przeciwnym razie groupon przepada.
Dodatkowe informacje: pobyty rozpoczynają się w niedzielę, a kończą w sobotę. Wymagana opłata uzdrowiskowa: 3,80 zł/doba. Zameldowanie od godziny 14 (obiad), wymeldowanie do godziny 12 (śniadanie). Niewykorzystane z woli kuracjusza zabiegi sanatoryjne nie podlegają zwrotowi. Za zgodą lekarza zabiegi mogą być wymieniane. Przy różnicy w cenie między zabiegami wymagana jest dopłata. Zabiegi wykonywane są od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem świąt). Należy zabrać ze sobą ręczniki kąpielowe, zapas leków i paski do glukometrów na cały okres pobytu w Sanatorium. Istnieje możliwość łączenia grouponów w dłuższe pobyty (2-, 3-tygodniowe). Doba łącząca przy pobytach dłuższych niż 1 tydzień 100 zł/osoba (nocleg z wyżywieniem).
Dostawki: dopłata do pokoju 1-os. 300 zł za turnus. Pokój z balkonem za dopłatą 120 zł/turnus. Dzieci do lat 4: bezpłatnie, 4-12 lat (1/2 porcji wyżywienia, bez zabiegów) 400 zł za turnus, 12-16 lat cena niższa o 100 zł (pełne wyżywienie, bez zabiegów). Dziecko powyżej 16 lat traktowane jest jak osoba dorosła.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert.

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.