Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 z uzupełnieniami od 89 zł w Maxim Studio (do -75%)

od 89 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
300 zł 70% 211 zł
Kup jako prezent
35 kupionych

W skrócie

  • Dwukrotnie gęstsze i dłuższe rzęsy: optycznie większe oczy i głębokie spojrzenie
  • Opcjonalnie 1 lub 2 uzupełnienia: wyraziste spojrzenie i optyczne powiększenie oczu na dłużej
  • Oferta limitowana

Warunki

Ważność: groupon ważny od 01.07.2013 do 01.11.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może wykorzystać maks.1 groupon.
Dodatkowe informacje: dodatkowe promocje w salonie - 1,5-godz. mikrodermabrazja z maską algową, ampułką odżywczą i kremem diamentowym za 120 zł zamiast 200 zł, 50-min. masaż relaksacyjny za 79 zł zamiast 120 zł. 
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.: 22 371 36 99.
W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Podkreśl swoje spojrzenie, wybierając się do Maxim Studio na przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1. Do wyboru masz 1 z 3 grouponów:

1) 89 zł zamiast 300 zł za przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1,
2) 129 zł zamiast 450 zł za przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 + 1 uzupełnienie,
3) 149 zł zamiast 600 zł za przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 + 2 uzupełnienia.

Magnetyczne spojrzenie
Podczas wizyty w salonie kosmetyczka doklei do każdej rzęsy naturalnej po jednym włosku syntetycznym, dzięki czemu Twoje spojrzenie nabierze wyrazu, a Ty uwolnisz się od codziennej konieczności tuszowania rzęs. Odpowiadający strukturą rzęsie naturalnej włosek oraz hipoalergiczna i lekka receptura kleju sprawią, że zabieg będzie w pełni bezpieczny dla Twojego oka, a doczepione włoski nie będą powodować uczucia dyskomfortu podczas codziennych zajęć, w tym ćwiczeniach na basenie czy spacerach w letnim deszczu. Jeśli zapragniesz cieszyć się tajemniczym spojrzeniem na dłużej, czeka na Ciebie opcja z 1 lub 2 uzupełnieniami.

Maxim Studio
To kameralny salon kosmetyczny, w którym kompleksowo zatroszczyć się można o poprawę wyglądu i samopoczucia. Poza rzęsami, w salonie istnieje możliwość profesjonalnego przedłużenia i zagęszczenia włosów. Ponadto w ofercie Maxim Studio znajdują się jeszcze henna rzęs i brwi, regulacja brwi, manicure, pedicure i zabiegi parafinowe na dłonie i stopy, depilacja woskiem miękkim i twardym, relaksujące masaże na całe ciało oraz zabiegi na twarz, w tym mikrodermabrazja, oczyszczanie i pielęgnacyjne maseczki. Szeroki zakres upiększających usług dopełnia makijaż, wykonywany przez doświadczonych wizażystów z zastosowaniem profesjonalnych kosmetyków, oraz solarium, które zaspokoi naturalną potrzebę obcowania ze światłem i zagwarantuje równomierną opaleniznę.

 

  1. A

    Salon Maxim Studio

    Wojciechowskiego 33 lok 25 02-495 Warszawa (Ursus) PL

    Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement