Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 z uzupełnieniami od 89 zł w Maxim Studio (do -75%)

od 89 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
300 zł 70% 211 zł
Kup jako prezent
35 kupionych

W skrócie

  • Dwukrotnie gęstsze i dłuższe rzęsy: optycznie większe oczy i głębokie spojrzenie
  • Opcjonalnie 1 lub 2 uzupełnienia: wyraziste spojrzenie i optyczne powiększenie oczu na dłużej
  • Oferta limitowana

Warunki

Ważność: groupon ważny od 01.07.2013 do 01.11.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może wykorzystać maks.1 groupon.
Dodatkowe informacje: dodatkowe promocje w salonie - 1,5-godz. mikrodermabrazja z maską algową, ampułką odżywczą i kremem diamentowym za 120 zł zamiast 200 zł, 50-min. masaż relaksacyjny za 79 zł zamiast 120 zł. 
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.: 22 371 36 99.
W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Podkreśl swoje spojrzenie, wybierając się do Maxim Studio na przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1. Do wyboru masz 1 z 3 grouponów:

1) 89 zł zamiast 300 zł za przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1,
2) 129 zł zamiast 450 zł za przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 + 1 uzupełnienie,
3) 149 zł zamiast 600 zł za przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 1:1 + 2 uzupełnienia.

Magnetyczne spojrzenie
Podczas wizyty w salonie kosmetyczka doklei do każdej rzęsy naturalnej po jednym włosku syntetycznym, dzięki czemu Twoje spojrzenie nabierze wyrazu, a Ty uwolnisz się od codziennej konieczności tuszowania rzęs. Odpowiadający strukturą rzęsie naturalnej włosek oraz hipoalergiczna i lekka receptura kleju sprawią, że zabieg będzie w pełni bezpieczny dla Twojego oka, a doczepione włoski nie będą powodować uczucia dyskomfortu podczas codziennych zajęć, w tym ćwiczeniach na basenie czy spacerach w letnim deszczu. Jeśli zapragniesz cieszyć się tajemniczym spojrzeniem na dłużej, czeka na Ciebie opcja z 1 lub 2 uzupełnieniami.

Maxim Studio
To kameralny salon kosmetyczny, w którym kompleksowo zatroszczyć się można o poprawę wyglądu i samopoczucia. Poza rzęsami, w salonie istnieje możliwość profesjonalnego przedłużenia i zagęszczenia włosów. Ponadto w ofercie Maxim Studio znajdują się jeszcze henna rzęs i brwi, regulacja brwi, manicure, pedicure i zabiegi parafinowe na dłonie i stopy, depilacja woskiem miękkim i twardym, relaksujące masaże na całe ciało oraz zabiegi na twarz, w tym mikrodermabrazja, oczyszczanie i pielęgnacyjne maseczki. Szeroki zakres upiększających usług dopełnia makijaż, wykonywany przez doświadczonych wizażystów z zastosowaniem profesjonalnych kosmetyków, oraz solarium, które zaspokoi naturalną potrzebę obcowania ze światłem i zagwarantuje równomierną opaleniznę.

 

  1. A

    Salon Maxim Studio

    Wojciechowskiego 33 lok 25 02-495 Warszawa (Ursus) PL

    Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.