Keratynowe prostowanie, laminowanie włosów lub "Amerykańskie fale" od 229,90 zł w Beauty Line

od 229,9 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
600 zł 62% 370,1 zł
Kup jako prezent
48 kupionych

W skrócie

 • Prostowanie keratynowe: gładkie i zregenerowane włosy
 • "Amerykańskie fale": sposób na sprężyste loki
 • Laminowanie: ochrona przed uszkodzeniami
 • Oferta limitowana

Warunki

Ważność: groupon ważny od 27.10.2013 do 07.04.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: w przypadku włosów długich i gęstych możliwa dopłata do zabiegu "amerykańskie fale" (do 30 zł).
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.: (22) 640 11 38 (od 11 do 17). W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

By przestać codziennie kręcić się wokół prostownicy lub lokówki, wystarczy skorzystać z dzisiejszego grouponu. Na proste rozwiązanie bądź zakręconą opcję możesz skusić się w Salonie Beauty Line.

Oferta
Zabiegi fryzjerskie w 1 z 3 opcji do wyboru:

1) 229,90 zł zamiast 600 zł za zabieg laminowania włosów,
2) 249,90 zł zamiast 800 zł za zabieg "Amerykańskie fale",
3) 249,90 zł zamiast 800 zł za zabieg keratynowego prostowania włosów.

Dla pełnej ochrony włosów stworzono zabieg laminowania, czyli pokrycia substancją zabezpieczającą przed uszkodzeniami mechanicznymi i utratą wilgoci. Kuracja pomaga zniszczonym i wysuszonym fryzurom, dodaje im blasku i czyni odporniejszymi na splątanie.

Ci, którzy marzą o sprężystych lokach, mogą zdecydować się na zabieg "Amerykańskie fale", którego efektem jest bujna fryzura i miękkie kędziory. Umożliwi to oparta na cysteaminie stylizacja Organic Curl System, która dzięki odpowiednio dobranym wałkom pozwala uzyskać loki dowolnej wielkości: od nasady włosa lub jedynie na końcach. Ten utrzymujący się nawet 7 miesięcy efekt można odwrócić dzięki zastosowaniu prostowania keratynowego. Używane kosmetyki nie zawierają amoniaku, więc zabieg jest  w pełni bezpieczny dla włosów.

Keratyna to naturalny budulec włosów, który odpowiada za ich zdrowy wygląd, blask i odpowiedni poziom nawilżenia. Wprowadzenie w głąb włókien preparatu zawierającego ten składnik widocznie wygładzi kosmyki i doda im sprężystości. Kuracja jest całkowicie bezpieczna, a włosy po niej są nie tylko miękkie i błyszczące, lecz także odporne na czynniki zewnętrzne nawet przez 5 miesięcy. 

Salon Beauty Line
Salon ma swoją siedzibę w Centrum Handlowym Panorama – dzięki temu w przerwie od zakupów można skorzystać z jego usług i przejść subtelną lub totalną metamorfozę. W ofercie znajdują się bowiem klasyczne i specjalistyczne usługi fryzjerskie, w tym strzyżenie i koloryzacja włosów oraz kuracja hamująca łysienie, jak również zabiegi kosmetyczne. Kuracje oczyszczające i odmładzające są dostosowane do każdego typu cery. Wykwalifikowane kosmetyczki przeprowadzają je z użyciem innowacyjnego sprzętu, w tym najnowszej generacji lasera diodowego Hialurofrax.

 

 Image 1

 1. A

  Salon Beauty Line

  Witosa 31 00-710 Warszawa (Mokotów) PL

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement