Przysmaki kuchni włoskiej i polskiej w Restauracji Versilia – 49 zł za groupon wart 100 zł i więcej

od 49 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
100 zł 51% 51 zł
Kup jako prezent
120 kupionych

W skrócie

 • Versilia: restauracja serwująca dania kuchni włoskiej i polskiej
 • Warte spróbowania: pierś z kaczki w sosie żurawinowo-pomarańczowym, grillowane polędwiczki wieprzowe w sosie z zielonego pieprzu
 • Lokalizacja: Bemowo
 • Oferta limitowana 

Warunki

Ważność: groupon ważny od 01.07.2013 do 01.10.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: oferta nie obejmuje napojów i alkoholi oraz dań z grillowanej polędwicy wołowej. Oferta do wykorzystania wyłącznie w lokalu. Grouponów nie można łączyć z promocjami dostępnymi w lokalu. 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon. 
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 22 869 45 09 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

 

Spróbuj bogactwa smaków kuchni południowej oraz tradycyjnych dań kuchni polskiej w Restauracji Versilia. Skuś się na groupon wartościowy na dania z menu głównego w 1 z 3 opcji:

1) 49 zł za groupon wart 100 zł dla maks. 2 osób,
2) 95 zł za groupon wart 200 zł dla maks. 4 osób,
3) 139 zł za groupon wart 300 zł dla maks. 6 osób.

Restauracja Versilia
Restauracja Versilia serwuje dania kuchni południowej, zainspirowanie prostotą i szlachetnością smaków Toskanii. Lokal czerpie inspiracje również z kulinarnej tradycji polskiej. Szef kuchni chętnie wychodzi naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom gości, by zaspokoić nawet najwybredniejsze podniebienie.

W menu znaleźć można takie potrawy jak penne aglio-olio z krewetkami i świeżą miętą, łosoś na świeżych pomarańczach czy grillowana pierś z kurczaka faszerowana mozzarellą i suszonymi pomidorami. Słodkie chwile zapewnić mogą tiramisu i delikatna panna cotta, a orzeźwienie mrożona kawa z bitą śmietaną.  1. A

  Restauracja Versilia

  Powstańców śląskich 126a 01-837 Warszawa PL

  Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.