Przysmaki kuchni włoskiej i polskiej w Restauracji Versilia – 49 zł za groupon wart 100 zł i więcej

od 49 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
100 zł 51% 51 zł
Kup jako prezent
120 kupionych

W skrócie

 • Versilia: restauracja serwująca dania kuchni włoskiej i polskiej
 • Warte spróbowania: pierś z kaczki w sosie żurawinowo-pomarańczowym, grillowane polędwiczki wieprzowe w sosie z zielonego pieprzu
 • Lokalizacja: Bemowo
 • Oferta limitowana 

Warunki

Ważność: groupon ważny od 01.07.2013 do 01.10.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: oferta nie obejmuje napojów i alkoholi oraz dań z grillowanej polędwicy wołowej. Oferta do wykorzystania wyłącznie w lokalu. Grouponów nie można łączyć z promocjami dostępnymi w lokalu. 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon. 
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 22 869 45 09 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem, groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

 

Spróbuj bogactwa smaków kuchni południowej oraz tradycyjnych dań kuchni polskiej w Restauracji Versilia. Skuś się na groupon wartościowy na dania z menu głównego w 1 z 3 opcji:

1) 49 zł za groupon wart 100 zł dla maks. 2 osób,
2) 95 zł za groupon wart 200 zł dla maks. 4 osób,
3) 139 zł za groupon wart 300 zł dla maks. 6 osób.

Restauracja Versilia
Restauracja Versilia serwuje dania kuchni południowej, zainspirowanie prostotą i szlachetnością smaków Toskanii. Lokal czerpie inspiracje również z kulinarnej tradycji polskiej. Szef kuchni chętnie wychodzi naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom gości, by zaspokoić nawet najwybredniejsze podniebienie.

W menu znaleźć można takie potrawy jak penne aglio-olio z krewetkami i świeżą miętą, łosoś na świeżych pomarańczach czy grillowana pierś z kurczaka faszerowana mozzarellą i suszonymi pomidorami. Słodkie chwile zapewnić mogą tiramisu i delikatna panna cotta, a orzeźwienie mrożona kawa z bitą śmietaną.  1. A

  Restauracja Versilia

  Powstańców śląskich 126a 01-837 Warszawa PL

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement