Kurs strzelania bojowego od 249,99 zł w H7 Kravmaga-Contractor

od 249,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
700 zł 64% 450,01 zł
Kup jako prezent
5 kupionych

W skrócie

 • 2-etapowe szkolenie: teoria i praktyka
 • Broń do wyboru: m.in. Glock 17, SIG-Sauer P226, CZ 75, PM-98
 • Bezpieczeństwo: nauka pod okiem wykwalifikowanych instruktorów

Warunki

Ważność: groupon ważny od 09.10.2013 do 09.01.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: dojazd na strzelnicę odbywa się we własnym zakresie. Na strzelnicy należy obowiązkowo posiadać ubezpieczenie (możliwość zakupu na miejscu - 28 zł - po okazaniu dowodu osobistego). 
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 510 335 345 terminu kursu. 
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Zapewnij sobie wystrzałowe emocje z dzisiejszym grouponem w H7 Kravmaga-Contractor.

Oferta
kurs strzelania bojowego w 1 z 3 opcji:

1) 249,99 zł zamiast 700 zł za kurs dla 1 osoby,
2) 479,99 zł zamiast 1400 zł za kurs dla 2 osób,
3) 939,99 zł zamiast 2800 zł za kurs dla 4 osób.

Dodatkowe informacje

 • kurs strzelania bojowego trwa 4 godziny lub do wyczerpania amunicji
 • w czasie kursu zawarte jest szkolenie teoretyczne (ok. 1 godz.) i praktyczne 
 • każdy uczestnik kursu otrzymuje 70 sztuk amunicji do wykorzystania na strzelanie z dowolnych jednostek broni (dowolna ilość używanych jednostek broni w ramach dostępnej ilości amunicji; po wyczerpaniu amunicji w ramach grouponu istnieje możliwość dokupienia dodatkowej w cenie ustalonej z H7 Kravmaga-Contractor): Glock 17, SIG-Sauer P226, CZ 75, WIST-94, P-83, Pistolet P-64, TT, AK-47 AKM, Rewolwer Arminius HW-5, PM-98, Rewolwer 36 
   

Strzelanie z broni palnej to niecodzienny pomysł na spotkanie ze znajomymi, randkę czy spędzenie wolnego czasu. Zanim uczestnicy kursu sięgną po broń i wymierzą do celu, czeka ich trochę teorii. Godzinne szkolenie zapewni wiedzę z zakresu budowy broni palnej i zasad bezpieczeństwa w czasie jej używania. Szkolenie ze strzelania odbędzie się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, a do dyspozycji uczestników będą różne rodzaje broni. Szkolenie nie tylko zapewni porcję rozrywki, ale też pozwoli m.in. posiąść umiejętność bezpiecznego ładowania i rozładowywania broni oraz przybierania postawy strzeleckiej.

H7 Kravmaga-Contractor
Firma wyróżnia się kadrą doświadczonych specjalistów wśród których znajdują się wykładowcy z wieloletnim doświadczeniem. Szef szkolenia strzeleckiego, Grzegorz Jankowski, to członek organizacji International Protection Academy oraz International Bodyguard Academy. Będąc przez wiele lat funkcjonariuszem pododdziału antyterrorystycznego (w Polsce i zagranicą) zdobył uprawnienia do prowadzenia szkoleń taktycznych z zakresu strzelania bojowego. Ponadto posiada czarny pas (kravmaga). Do H7 Kravmaga-Contractor można udać się również na jazdę rajdową i wyścigową oraz szkolenie z samoobrony (kravmaga combat system).

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 art. 4 pkt. 8, pkt. 12, art. 6 pkt. 1 i 2.

 1. A

  H7 Kravmaga-Contractor

  Nowy Zjazd 4 Warka

  Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.