Kurs strzelania bojowego od 249,99 zł w H7 Kravmaga-Contractor

od 249,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
700 zł 64% 450,01 zł
Kup jako prezent
5 kupionych

W skrócie

 • 2-etapowe szkolenie: teoria i praktyka
 • Broń do wyboru: m.in. Glock 17, SIG-Sauer P226, CZ 75, PM-98
 • Bezpieczeństwo: nauka pod okiem wykwalifikowanych instruktorów

Warunki

Ważność: groupon ważny od 09.10.2013 do 09.01.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: dojazd na strzelnicę odbywa się we własnym zakresie. Na strzelnicy należy obowiązkowo posiadać ubezpieczenie (możliwość zakupu na miejscu - 28 zł - po okazaniu dowodu osobistego). 
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel. 510 335 345 terminu kursu. 
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Zapewnij sobie wystrzałowe emocje z dzisiejszym grouponem w H7 Kravmaga-Contractor.

Oferta
kurs strzelania bojowego w 1 z 3 opcji:

1) 249,99 zł zamiast 700 zł za kurs dla 1 osoby,
2) 479,99 zł zamiast 1400 zł za kurs dla 2 osób,
3) 939,99 zł zamiast 2800 zł za kurs dla 4 osób.

Dodatkowe informacje

 • kurs strzelania bojowego trwa 4 godziny lub do wyczerpania amunicji
 • w czasie kursu zawarte jest szkolenie teoretyczne (ok. 1 godz.) i praktyczne 
 • każdy uczestnik kursu otrzymuje 70 sztuk amunicji do wykorzystania na strzelanie z dowolnych jednostek broni (dowolna ilość używanych jednostek broni w ramach dostępnej ilości amunicji; po wyczerpaniu amunicji w ramach grouponu istnieje możliwość dokupienia dodatkowej w cenie ustalonej z H7 Kravmaga-Contractor): Glock 17, SIG-Sauer P226, CZ 75, WIST-94, P-83, Pistolet P-64, TT, AK-47 AKM, Rewolwer Arminius HW-5, PM-98, Rewolwer 36 
   

Strzelanie z broni palnej to niecodzienny pomysł na spotkanie ze znajomymi, randkę czy spędzenie wolnego czasu. Zanim uczestnicy kursu sięgną po broń i wymierzą do celu, czeka ich trochę teorii. Godzinne szkolenie zapewni wiedzę z zakresu budowy broni palnej i zasad bezpieczeństwa w czasie jej używania. Szkolenie ze strzelania odbędzie się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, a do dyspozycji uczestników będą różne rodzaje broni. Szkolenie nie tylko zapewni porcję rozrywki, ale też pozwoli m.in. posiąść umiejętność bezpiecznego ładowania i rozładowywania broni oraz przybierania postawy strzeleckiej.

H7 Kravmaga-Contractor
Firma wyróżnia się kadrą doświadczonych specjalistów wśród których znajdują się wykładowcy z wieloletnim doświadczeniem. Szef szkolenia strzeleckiego, Grzegorz Jankowski, to członek organizacji International Protection Academy oraz International Bodyguard Academy. Będąc przez wiele lat funkcjonariuszem pododdziału antyterrorystycznego (w Polsce i zagranicą) zdobył uprawnienia do prowadzenia szkoleń taktycznych z zakresu strzelania bojowego. Ponadto posiada czarny pas (kravmaga). Do H7 Kravmaga-Contractor można udać się również na jazdę rajdową i wyścigową oraz szkolenie z samoobrony (kravmaga combat system).

Strzelanie do ludzi i zwierząt jest sprzeczne z prawem i podlega odpowiedzialności karnej. Zwierzęta są chronione ustawą o ochronie zwierząt. Rozdział 1 art. 4 pkt. 8, pkt. 12, art. 6 pkt. 1 i 2.

 1. A

  H7 Kravmaga-Contractor

  Nowy Zjazd 4 Warka

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement