Likwidacja przebarwień skóry – kuracja Cosmelan/Dermamelan z badaniem dermatoskopowym za 599 zł w Kos-Med (zamiast 1400 zł)

Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
1 400 zł 57% 801 zł
Kup jako prezent
16 kupionych

W skrócie

  • Cosmelan – najskuteczniejsza kuracja, stosowana głównie w leczeniu melazmy – efekt już po pierwszym tygodniu
  • Usunięcie oraz redukcja przebarwień skóry – zwężenie porów – odnowa kolagenu
  • Badanie dermatoskopowe – bezpieczna i nieinwazyjna metoda kontroli i oceny zmian skórnych
  • Lokalizacja – Plac Konstytucji
  • Oferta limitowana

Warunki

  • Groupon ważny od 20.06.2012 do 20.06.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce „Moje konto"
  • Oferta obejmuje zabieg Cosmelan oraz badanie dermatoskopowe
  • 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon
  • Oferta obejmuje tylko zabieg w gabinecie. Dla osiągnięcia maksymalnego efektu konieczna jest kontynuacja terapii kremem Cosmelan 2 (możliwość zakupienia w gabinecie w cenie 600 zł) 
  • Konieczna rezerwacja tel. (22) 622 69 26 – rezerwację należy odwołać z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada

Bez kropek żaden mol książkowy nie rozumiałby dylematów bohaterów literackich. O ile ich obecność na kartach książek jest obowiązkowa, o tyle kropki pojawiające się na naszej skórze z pewnością nie wróżą dobrze. Pozbądź się niepotrzebnych znaków przestankowych i udaj z dzisiejszym grouponem na likwidujący przebarwienia skórne zabieg Cosmelan z badaniem dermatoskopowym w Gabinecie Kos-Med, za które zapłacisz 599 zł zamiast 1400 zł.

Badanie dermatoskopowe
W Gabinecie Kos-Med możesz bezpiecznie i w komfortowych warunkach pozbyć się zmian skórnych, które psują Twój nieskazitelny wygląd i mogą stanowić potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Zabieg poprzedzony zostanie profesjonalnym, bezpiecznym i nieinwazyjnym  badaniem dermatoskopowym.

Cosmelan
Działanie Cosmelanu polega na zahamowaniu tyrozynazy – kluczowego enzymu w procesie formacji melaniny (barwnika). Substancje obecne w Cosmelanie blokują ten enzym lub nawet odwracają przemiany metaboliczne w łańcuchu. Kuracja ta jest najskuteczniejszą metodą wybielającą skórę, przynoszącą o wiele lepsze efekty niż inne terapie depigmentacyjne dostępne obecnie na rynku.

Image 1


 
 
Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.