Likwidacja przebarwień skóry – kuracja Cosmelan/Dermamelan z badaniem dermatoskopowym za 599 zł w Kos-Med (zamiast 1400 zł) Bez kropek żaden mol książkowy nie rozumiałby dylematów bohaterów literackich. O ile ich obecność na kartach książek jest obowiązkowa, o tyle kropki pojawiające się na naszej skórze z pewnością nie wróżą dobrze. Pozbądź się niepotrzebnych znaków przestankowych i udaj z dzisiejs... zapisz się- 57%

Likwidacja przebarwień skóry – kuracja Cosmelan/Dermamelan z badaniem dermatoskopowym za 599 zł w Kos-Med (zamiast 1400 zł)

Kupon od Kos - Med Warszawa
Ważne
  • Cosmelan – najskuteczniejsza kuracja, stosowana głównie w leczeniu melazmy – efekt już po pierwszym tygodniu
  • Usunięcie oraz redukcja przebarwień skóry – zwężenie porów – odnowa kolagenu
  • Badanie dermatoskopowe – bezpieczna i nieinwazyjna metoda kontroli i oceny zmian skórnych
  • Lokalizacja – Plac Konstytucji
  • Oferta limitowana
Warunki
  • Groupon ważny od 20.06.2012 do 20.06.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce „Moje konto”
  • Oferta obejmuje zabieg Cosmelan oraz badanie dermatoskopowe
  • 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon
  • Oferta obejmuje tylko zabieg w gabinecie. Dla osiągnięcia maksymalnego efektu konieczna jest kontynuacja terapii kremem Cosmelan 2 (możliwość zakupienia w gabinecie w cenie 600 zł) 
  • Konieczna rezerwacja tel. (22) 622 69 26 – rezerwację należy odwołać z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada
Bez kropek żaden mol książkowy nie rozumiałby dylematów bohaterów literackich. O ile ich obecność na kartach książek jest obowiązkowa, o tyle kropki pojawiające się na naszej skórze z pewnością nie wróżą dobrze. Pozbądź się niepotrzebnych znaków przestankowych i udaj z dzisiejszym grouponem na likwidujący przebarwienia skórne zabieg Cosmelan z badaniem dermatoskopowym w Gabinecie Kos-Med, za które zapłacisz 599 zł zamiast 1400 zł.

Badanie dermatoskopowe
W Gabinecie Kos-Med możesz bezpiecznie i w komfortowych warunkach pozbyć się zmian skórnych, które psują Twój nieskazitelny wygląd i mogą stanowić potencjalne zagrożenie dla zdrowia. Zabieg poprzedzony zostanie profesjonalnym, bezpiecznym i nieinwazyjnym  badaniem dermatoskopowym.

Cosmelan
Działanie Cosmelanu polega na zahamowaniu tyrozynazy – kluczowego enzymu w procesie formacji melaniny (barwnika). Substancje obecne w Cosmelanie blokują ten enzym lub nawet odwracają przemiany metaboliczne w łańcuchu. Kuracja ta jest najskuteczniejszą metodą wybielającą skórę, przynoszącą o wiele lepsze efekty niż inne terapie depigmentacyjne dostępne obecnie na rynku.

Image 1


 
 
Pozostałe oferty w tej kategorii
Pozostałe oferty w tym mieście
Pozostałe oferty w Polsce
Pozostałe oferty z innych kategorii
 
Oferta firmy Kos - Med prezentowana przez Groupon.pl 


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce w sprawie Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia