Ustka: 3-8 dni dla 2 osób z wyżywieniem, winem i spa od 499 zł w Hotelu Rejs

od 499 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
1 060 zł 53% 561 zł
24 kupionych

Hotel Rejs
Ustka na Wybrzeżu Słowińskim jest znanym miastem portowym i uzdrowiskiem. Warto zdecydować się na pobyt w Hotelu Rejs, który gwarantuje relaks w luksusowych warunkach.

Elegancki obiekt, którego architektura nawiązuje do wytwornych szachulcowych willi.
Klimatyzowane pokoje, luksusowo wyposażone: intarsjowane meble, dębowe podłogi, orientalne dywany, a ściany zdobią freski. W każdym pokoju: plazmowy telewizor i seif.
Korzystając z naturalnych, starannie wyselekcjonowanych składników, szef kuchni przyrządza potrawy polskie i międzynarodowe, a jego popisowe dania to: roladki z cukini faszerowane suszonymi pomidorami, sałatka z rucoli i radicchio z owocami morza, ryba z rucoli i radicchio z owocami morza.
Do dyspozycji gości: zabytkowy stół bilardowy
N
a terenie hotelu sauna, zaplecze fitness oraz spa: zabiegi z wykorzystaniem ekskluzywnych kosmetyków marki Babor.

Lokalne atrakcje
• Stare Miasto – można odnaleźć tu klimat kaszubskiej osady rybackiej, jaką przed laty była Ustka – zachował się układ uliczek średniowiecznej wsi oraz stare rybackie chaty szachulcowe.

• Kościół Najświętszego Zbawiciela, gdy powstały plany wzniesienia świątyni, miejsce budowy znajdowało się poza Ustką. Przez lata miejscowość powiększyła się na tyle, że obecnie kościół leży w centrum miasta. Podczas zwiedzania warto zwrócić uwagę na organy, które stanowią jedno z nielicznych już dzieł znanej w Europie manufaktury Voelknerów.
• Port, który niegdyś był sercem rybackiej osady i molo. Wokół znajduje się wiele wartych uwagi budynków, takich jak siedziba urzędu celnego (budowla typowa dla okresu secesji), Czerwona Szopa (dawna baza ratowników morskich), jeden z najstarszych spichlerzy portowych oraz spirytusownia.
• Muzeum Minerałów, w którym obejrzeć można m.in. największy kryształ górski, szkielet dinozaura i kolekcję muszli z całego świata.
• Usteckie Łazienki – w miejscu tym mieściły się pierwsze prywatne łazienki służące zimnym kąpielom w wodzie morskiej, a następnie Zakład Przyrodoleczniczy.

Oferta
W cenie grouponu:
pobyt dla 2 osób w pokoju standard
codzienne śniadania i 3-daniowe kolacje z lampką wina
bon o wartości 50 zł dla każdej z osób

Opcja 1: pobyt 3-dniowy (2 noclegi)
499 zł (zniżka - 53%)

Opcja 2: pobyt 4-dniowy (3 noclegi)
749 zł (zniżka - 51%)

Opcja 3: pobyt 6-dniowy (5 noclegów)
1199 zł (zniżka - 52%)

Opcja 4: pobyt 8-dniowy (7 noclegów)
1599 zł (zniżka - 54%)

Szczegółowe informacje dotyczące hotelu
Doba hotelowa: 16-12. Parking i Wi-Fi: bezpłatnie.

Recenzje
Jestem pracownikiem hotelu w Warszawie i z dużym uznaniem podziwiałem fachową, przyjazną i dyskretną obsługę hotelu Rejs oraz jego przepiękny wystrój. Jakość śniadań godna pochwały, a dania w restauracji mają nie tylko dobry stosunek ceny do serwowanych potraw, ale przede wszystkim niezapomniany smak. Obsługa restauracji zachowująca się profesjonalnie umila pobyt i sprawia, że gość z przyjemnością wraca, żeby spróbować kolejnych potraw z bogatej karty restauracji Siódme Niebo. Tripadvisor 

  

Ważne

• Ekskluzywny hotel rekomendowany przez magazyn „Forbes” – usytuowany w samym sercu Starego Miasta – zaledwie 200 m od morza
• Restauracja 7 Niebo: wielokrotnie nagradzana i wyróżniona przez Pascala (wydawcę informatora „Hotele i Restauracje w Polsce”) – tradycyjne dania kuchni polskiej i europejskiej
• Obiekt w sercu starego miasta, zaledwie 100 m od morza
• Oferta limitowana

Warunki

Ważność: groupon ważny do 20.12.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Rezerwacja: Konieczna rezerwacja tel. (59) 814 78 50; info@hotelrejs.com . Datę rezerwacji można modyfikować z min. 7-dniowym wyprzedzeniem.
Szczegóły pobytu: Pobyt dla 2 osób w pokoju 2-osobowym. Maks. obłożenie pokoju: 2 osób.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.