Ustka: 3-8 dni dla 2 osób z wyżywieniem, winem i spa od 499 zł w Hotelu Rejs

od 499 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
1 060 zł 53% 561 zł
24 kupionych

Hotel Rejs
Ustka na Wybrzeżu Słowińskim jest znanym miastem portowym i uzdrowiskiem. Warto zdecydować się na pobyt w Hotelu Rejs, który gwarantuje relaks w luksusowych warunkach.

Elegancki obiekt, którego architektura nawiązuje do wytwornych szachulcowych willi.
Klimatyzowane pokoje, luksusowo wyposażone: intarsjowane meble, dębowe podłogi, orientalne dywany, a ściany zdobią freski. W każdym pokoju: plazmowy telewizor i seif.
Korzystając z naturalnych, starannie wyselekcjonowanych składników, szef kuchni przyrządza potrawy polskie i międzynarodowe, a jego popisowe dania to: roladki z cukini faszerowane suszonymi pomidorami, sałatka z rucoli i radicchio z owocami morza, ryba z rucoli i radicchio z owocami morza.
Do dyspozycji gości: zabytkowy stół bilardowy
N
a terenie hotelu sauna, zaplecze fitness oraz spa: zabiegi z wykorzystaniem ekskluzywnych kosmetyków marki Babor.

Lokalne atrakcje
• Stare Miasto – można odnaleźć tu klimat kaszubskiej osady rybackiej, jaką przed laty była Ustka – zachował się układ uliczek średniowiecznej wsi oraz stare rybackie chaty szachulcowe.

• Kościół Najświętszego Zbawiciela, gdy powstały plany wzniesienia świątyni, miejsce budowy znajdowało się poza Ustką. Przez lata miejscowość powiększyła się na tyle, że obecnie kościół leży w centrum miasta. Podczas zwiedzania warto zwrócić uwagę na organy, które stanowią jedno z nielicznych już dzieł znanej w Europie manufaktury Voelknerów.
• Port, który niegdyś był sercem rybackiej osady i molo. Wokół znajduje się wiele wartych uwagi budynków, takich jak siedziba urzędu celnego (budowla typowa dla okresu secesji), Czerwona Szopa (dawna baza ratowników morskich), jeden z najstarszych spichlerzy portowych oraz spirytusownia.
• Muzeum Minerałów, w którym obejrzeć można m.in. największy kryształ górski, szkielet dinozaura i kolekcję muszli z całego świata.
• Usteckie Łazienki – w miejscu tym mieściły się pierwsze prywatne łazienki służące zimnym kąpielom w wodzie morskiej, a następnie Zakład Przyrodoleczniczy.

Oferta
W cenie grouponu:
pobyt dla 2 osób w pokoju standard
codzienne śniadania i 3-daniowe kolacje z lampką wina
bon o wartości 50 zł dla każdej z osób

Opcja 1: pobyt 3-dniowy (2 noclegi)
499 zł (zniżka - 53%)

Opcja 2: pobyt 4-dniowy (3 noclegi)
749 zł (zniżka - 51%)

Opcja 3: pobyt 6-dniowy (5 noclegów)
1199 zł (zniżka - 52%)

Opcja 4: pobyt 8-dniowy (7 noclegów)
1599 zł (zniżka - 54%)

Szczegółowe informacje dotyczące hotelu
Doba hotelowa: 16-12. Parking i Wi-Fi: bezpłatnie.

Recenzje
Jestem pracownikiem hotelu w Warszawie i z dużym uznaniem podziwiałem fachową, przyjazną i dyskretną obsługę hotelu Rejs oraz jego przepiękny wystrój. Jakość śniadań godna pochwały, a dania w restauracji mają nie tylko dobry stosunek ceny do serwowanych potraw, ale przede wszystkim niezapomniany smak. Obsługa restauracji zachowująca się profesjonalnie umila pobyt i sprawia, że gość z przyjemnością wraca, żeby spróbować kolejnych potraw z bogatej karty restauracji Siódme Niebo. Tripadvisor 

  

Ważne

• Ekskluzywny hotel rekomendowany przez magazyn „Forbes” – usytuowany w samym sercu Starego Miasta – zaledwie 200 m od morza
• Restauracja 7 Niebo: wielokrotnie nagradzana i wyróżniona przez Pascala (wydawcę informatora „Hotele i Restauracje w Polsce”) – tradycyjne dania kuchni polskiej i europejskiej
• Obiekt w sercu starego miasta, zaledwie 100 m od morza
• Oferta limitowana

Warunki

Ważność: groupon ważny do 20.12.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Rezerwacja: Konieczna rezerwacja tel. (59) 814 78 50; info@hotelrejs.com . Datę rezerwacji można modyfikować z min. 7-dniowym wyprzedzeniem.
Szczegóły pobytu: Pobyt dla 2 osób w pokoju 2-osobowym. Maks. obłożenie pokoju: 2 osób.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.