Karnet open od 269 zł do nowego klubu Holmes Place w CH Skorosze (do -37%)

od 269 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
426 zł 37% 157 zł
Kup jako prezent
40 kupionych

W skrócie

 • Holmes Place: renomowana międzynarodowa sieć – 81 klubów na całym świecie
 • Różnorodny grafik zajęć grupowych: m.in. Zumba®, TBC, Nike Training Club, Bodycombat®, Bodypump® i wiele więcej
 • Przestronne wnętrza: strefy aerobowe, treningu funkcjonalnego, wolnych ciężarów, studio fitness
 • Lokalizacja: CH Skorosze, Ursus 

Warunki

Ważność: groupon ważny od 05.12.2013 do 05.01.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto". Wielkie otwarcie klubu nastąpi dnia 15.01.2014 i do tego czasu należy pojawić się w klubie i podpisać umowę członkowską.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: wielkie otwarcie klubu nastąpi dnia 15.01.2014 i do tego czasu należy pojawić się w klubie z wydrukowanym grouponem i podpisać umowę członkowską. Członkostwo rozpoczyna się z dniem 15.01.2014.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

 

Sylwetka jest jak słodka babeczka – dla nadania jej idealnych kształtów potrzebna jest dobra forma. Aby osiągnąć imponujące rezultaty nie tylko w kuchni, warto skorzystać z pomocy mistrzów. Spotkasz ich w ekskluzywnym Holmes Place, realizując dzisiejszy groupon. 

Oferta
Członkostwo Flexi z opłatą wpisową (nieograniczony dostęp do stref: cardio, maszyn siłowych, wolnych ciężarów, strefy funkcjonalnej oraz treningów grupowych fitness):
1) 269 zł zamiast 426 zł za karnet 3-miesięczny,
2) 499 zł zamiast 753 zł za karnet 6-miesięczny,
3) 999 zł zamiast 1407 zł za karnet 12-miesięczny.

Na początku stycznia w CH Skorosze zacznie działać już 6 klub Holmes Place w Warszawie, należący do tej znanej na całym świecie marki. Nowy obiekt to ponad 1400 m² nowoczesnej i przestronnej powierzchni ze specjalnie zaprojektowaną i funkcjonalną strefą cardio, którą wyposażono w sprzęt firmy Precor  (26 bieżni, 21 maszyn eliptycznych, 14 rowerków treningowych oraz ergometry wioślarskie). Przygotowano także strefę wolnych ciężarów i treningu funkcjonalnego. Ćwiczenia grupowe będą odbywały się w klimatyzowanej i odpowiednio przystosowanej sali fitness. 

Holmes Place
Tajemnica skutecznego treningu tkwi w przyjemności, którą sprawia uzyskiwanie oczekiwanych rezultatów. Dlatego tak ważny jest dobór ćwiczeń do indywidualnych potrzeb. W Holmes Place, dzięki bogatej ofercie zajęć, każdy może osiągnąć wymarzony cel. Zwolennicy treningu we własnym tempie mają do dyspozycji siłownie wyposażone w nowoczesny sprzęt. Kilometry pokonane na bieżni i wydreptane na stepperach pomogą zwiększyć wytrzymałość i wydolność organizmu, a atlasy i wolne ciężary ułatwią budowę masy mięśniowej i modelowanie mięśni. W prawidłowym korzystaniu z urządzeń, co zapobiegnie kontuzjom i zmaksymalizuje efekty treningu, pomogą wykwalifikowani instruktorzy. Z kolei osoby, które do wysiłku fizycznego motywuje praca w grupie, powinny zapoznać się z grafikiem zajęć fitness. Wśród nich znajdują się zarówno ćwiczenia rozciągające, wzmacniające mięśnie, jak i redukujące tkankę tłuszczową, poprawiające kondycję czy modelujące poszczególne partie ciała i choreograficzne. 

Image 1 

 1. A

  Holmes Place

  Składkowskiego 4 Warszawa

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement