Karnet open od 269 zł do nowego klubu Holmes Place w CH Skorosze (do -37%)

od 269 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
426 zł 37% 157 zł
Kup jako prezent
40 kupionych

W skrócie

 • Holmes Place: renomowana międzynarodowa sieć – 81 klubów na całym świecie
 • Różnorodny grafik zajęć grupowych: m.in. Zumba®, TBC, Nike Training Club, Bodycombat®, Bodypump® i wiele więcej
 • Przestronne wnętrza: strefy aerobowe, treningu funkcjonalnego, wolnych ciężarów, studio fitness
 • Lokalizacja: CH Skorosze, Ursus 

Warunki

Ważność: groupon ważny od 05.12.2013 do 05.01.2014 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto". Wielkie otwarcie klubu nastąpi dnia 15.01.2014 i do tego czasu należy pojawić się w klubie i podpisać umowę członkowską.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: wielkie otwarcie klubu nastąpi dnia 15.01.2014 i do tego czasu należy pojawić się w klubie z wydrukowanym grouponem i podpisać umowę członkowską. Członkostwo rozpoczyna się z dniem 15.01.2014.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

 

Sylwetka jest jak słodka babeczka – dla nadania jej idealnych kształtów potrzebna jest dobra forma. Aby osiągnąć imponujące rezultaty nie tylko w kuchni, warto skorzystać z pomocy mistrzów. Spotkasz ich w ekskluzywnym Holmes Place, realizując dzisiejszy groupon. 

Oferta
Członkostwo Flexi z opłatą wpisową (nieograniczony dostęp do stref: cardio, maszyn siłowych, wolnych ciężarów, strefy funkcjonalnej oraz treningów grupowych fitness):
1) 269 zł zamiast 426 zł za karnet 3-miesięczny,
2) 499 zł zamiast 753 zł za karnet 6-miesięczny,
3) 999 zł zamiast 1407 zł za karnet 12-miesięczny.

Na początku stycznia w CH Skorosze zacznie działać już 6 klub Holmes Place w Warszawie, należący do tej znanej na całym świecie marki. Nowy obiekt to ponad 1400 m² nowoczesnej i przestronnej powierzchni ze specjalnie zaprojektowaną i funkcjonalną strefą cardio, którą wyposażono w sprzęt firmy Precor  (26 bieżni, 21 maszyn eliptycznych, 14 rowerków treningowych oraz ergometry wioślarskie). Przygotowano także strefę wolnych ciężarów i treningu funkcjonalnego. Ćwiczenia grupowe będą odbywały się w klimatyzowanej i odpowiednio przystosowanej sali fitness. 

Holmes Place
Tajemnica skutecznego treningu tkwi w przyjemności, którą sprawia uzyskiwanie oczekiwanych rezultatów. Dlatego tak ważny jest dobór ćwiczeń do indywidualnych potrzeb. W Holmes Place, dzięki bogatej ofercie zajęć, każdy może osiągnąć wymarzony cel. Zwolennicy treningu we własnym tempie mają do dyspozycji siłownie wyposażone w nowoczesny sprzęt. Kilometry pokonane na bieżni i wydreptane na stepperach pomogą zwiększyć wytrzymałość i wydolność organizmu, a atlasy i wolne ciężary ułatwią budowę masy mięśniowej i modelowanie mięśni. W prawidłowym korzystaniu z urządzeń, co zapobiegnie kontuzjom i zmaksymalizuje efekty treningu, pomogą wykwalifikowani instruktorzy. Z kolei osoby, które do wysiłku fizycznego motywuje praca w grupie, powinny zapoznać się z grafikiem zajęć fitness. Wśród nich znajdują się zarówno ćwiczenia rozciągające, wzmacniające mięśnie, jak i redukujące tkankę tłuszczową, poprawiające kondycję czy modelujące poszczególne partie ciała i choreograficzne. 

Image 1 

 1. A

  Holmes Place

  Składkowskiego 4 Warszawa

  Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.