Badanie trychologiczne, zabiegi pielęgnacyjno-lecznicze i więcej od 119 zł w Hair Derm (do -70%)

od 119 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
400 zł 70% 281 zł
Kup jako prezent
8 kupionych

W skrócie

  • Badanie trychologiczne mikrokamerą powiększającą obraz 200 razy: diagnoza najczęstszych problemów skóry głowy i włosów
  • 5-etapowy zabieg dermotrychologiczny dobierany indywidualnie 
  • Oferta limitowana

Warunki

Ważność: groupon ważny od 30.09.2013 do 23.12.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony i wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: zniżka 30% na modelowanie po zabiegu.
Rezerwacja: konieczna rezerwacja tel.: (22) 403 62 33. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Jeśli masz na głowie zbyt wiele problemów, z których większość zaczyna się na literę „ł”, jak łupież, łysienie, łuszczyca czy łojotok, pozbądź się ich w gabinecie Hair Derm.

Oferta
Badanie skóry głowy mikrokamerą, konsultacja z trychologiem i zabiegi trychologiczne z regeneracją włosów 

1) 119 zł zamiast 400 zł za 1 pakiet, 
2) 299 zł zamiast 1000 zł za 3 pakiety,
3) 489 zł zamiast 1600 zł za 5 pakietów.

Problem pod lupą
Serię zabiegów rozpoczyna dokładne badanie przy pomocy mikrokamery, by precyzyjnie zdiagnozować problem. Kolejnym krokiem jest oczyszczenie skóry głowy przy pomocy olejku zmiękczającego zrogowaciały naskórek. Właściwa kuracja polega na zastosowaniu dobranej do schorzenia mieszanki preparatów dermotrychologicznych na bazie torfu organicznego, który działa detoksykująco, przeciwgrzybiczo, silnie nawilżająco i odżywczo.

Po umyciu włosów specjalnym szamponem trycholog nałoży na całą ich długość regenerujące serum enzymatyczne, które odbudowuje włókna. Aktywne składniki preparatów wnikną w głębokie warstwy skóry pod wpływem ciepła emitowanego przez saunę z ozonem. Zabieg zakończy się aplikacją leczniczej emulsji i olejku.

Hair Derm
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nowoczesnemu sprzętowi gabinet zapewnia profesjonalną regenerację oraz niechirurgiczne uzupełnienie i zagęszczenie włosów. Efekty kuracji były opisywane w prasie, m.in. w magazynie „Pani”, tygodniku „Wprost" czy miesięczniku „Glamour", jak również prezentowane w telewizji, w tym w TVN Style i TVP 2. Hair Derm ściśle współpracuje z firmą Kapyderm – jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce produkowanych przez nią preparatów dermotrychologiczncznych, a także organizuje autoryzowane przez nią dyplomowane kursy z dermotrychologii. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, właścicielka Hair Derm połączyła gabinet trychologii z Salonem Fryzjerskim.  


Image 1 

  1. A

    Hair-Derm

    Giełdowa 4A lok U6 01-211 Warszawa

    Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement