Od 49,99 zł: polarowe koce My Style z fotonadrukami metropolii i przesyłką (-50%)

od 49,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
99,99 zł 50% 50 zł
697 kupionych

W skrócie

Miękki i delikatny koc w dwóch rozmiarach 
6 stylowych wzorów do wyboru
2 rozmiary do wyboru
Oferta limitowana

 

Warunki

Realizacja zamówienia: złożenie zamówienia następuje w trakcie zakupu grouponu. Po kliknięciu w „Kup teraz" należy podać dane do wysyłki. Po złożeniu zamówienia nie można zmienić adresu wysyłki. 
Dodatkowe informacje: 24 miesiące gwarancji, groupon ważny tylko na wybraną opcję. Nabywając groupon, kupujesz voucher na produkty lub usługi opisane poniżej. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, podaj pełne dane do faktury w polu "Dodatkowe informacje". Wybór wzoru dokonywany podczas składania zamówienia. 
Dostawa: przesyłka na terenie Polski w cenie, termin realizacji zamówienia to 10 dni roboczych od daty otrzymania potwierdzenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Odkryj największe metropolie, przykrywając się przy tym szczelnie. Kup z dzisiejszym grouponem polarowe koce My Style z nadrukami zdjęć ze znanych miast – do wyboru masz 1 z 2 opcji:

1) 49,99 zł zamiast 99,99 zł za koc My Style 130x160 cm (wzory do wyboru: London, Big Ben, Paris, Paris Tower, New York, NY Taxi), 
2) 69,99 zł zamiast 139,99 zł za koc My Style 150x200 cm (wzory do wyboru: London, Big Ben, Paris, Paris Tower, New York, NY Taxi). 

My Style
Wykonane z delikatnego i miękkiego polaru koce sprawdzą się zarówno jako stylowa narzuta na łóżko, jak i koc do codziennego użytku. Wszystko dzięki przyjemnej w dotyku tkaninie i oryginalnym wzorom zdobiącym koce. Każdy z nich cieszy bowiem oko nadrukiem ze zdjęciem z jednej z największych metropolii – Paryża, Nowego Jorku i Londynu.  

 Image 1

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.