Od 49,99 zł: polarowe koce My Style z fotonadrukami metropolii i przesyłką (-50%)

od 49,99 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
99,99 zł 50% 50 zł
697 kupionych

W skrócie

Miękki i delikatny koc w dwóch rozmiarach 
6 stylowych wzorów do wyboru
2 rozmiary do wyboru
Oferta limitowana

 

Warunki

Realizacja zamówienia: złożenie zamówienia następuje w trakcie zakupu grouponu. Po kliknięciu w „Kup teraz" należy podać dane do wysyłki. Po złożeniu zamówienia nie można zmienić adresu wysyłki. 
Dodatkowe informacje: 24 miesiące gwarancji, groupon ważny tylko na wybraną opcję. Nabywając groupon, kupujesz voucher na produkty lub usługi opisane poniżej. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, podaj pełne dane do faktury w polu "Dodatkowe informacje". Wybór wzoru dokonywany podczas składania zamówienia. 
Dostawa: przesyłka na terenie Polski w cenie, termin realizacji zamówienia to 10 dni roboczych od daty otrzymania potwierdzenia.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Odkryj największe metropolie, przykrywając się przy tym szczelnie. Kup z dzisiejszym grouponem polarowe koce My Style z nadrukami zdjęć ze znanych miast – do wyboru masz 1 z 2 opcji:

1) 49,99 zł zamiast 99,99 zł za koc My Style 130x160 cm (wzory do wyboru: London, Big Ben, Paris, Paris Tower, New York, NY Taxi), 
2) 69,99 zł zamiast 139,99 zł za koc My Style 150x200 cm (wzory do wyboru: London, Big Ben, Paris, Paris Tower, New York, NY Taxi). 

My Style
Wykonane z delikatnego i miękkiego polaru koce sprawdzą się zarówno jako stylowa narzuta na łóżko, jak i koc do codziennego użytku. Wszystko dzięki przyjemnej w dotyku tkaninie i oryginalnym wzorom zdobiącym koce. Każdy z nich cieszy bowiem oko nadrukiem ze zdjęciem z jednej z największych metropolii – Paryża, Nowego Jorku i Londynu.  

 Image 1

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.