Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu za 2499 zł w Centrum Medycznym Nord Medica

2 499 zł
Kup jako prezent
Kup pierwszy!

W skrócie

 • Laserowe leczenie nietrzymania moczu: innowacyjny zabieg i bezpieczna alternatywa dla leczenia chirurgicznego
 • Bezpieczeństwo: zabieg w pełni bezpieczny, wykonywany przez chirurga urologa
 • Najlepszy zabieg medycyny estetycznej 2013 roku: odznaczony nagrodą Prix De Beauté Cosmopolitan 2013
 • Lokalizacja: Piaseczno
 • Oferta limitowana
 • Oferta objęta programem Bezpieczny Groupon

Warunki

Ważność: groupon ważny od 11.06.2013 do 11.09.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto"
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: zabieg poprzedzony jest płatną konsultacją specjalisty (99 zł) – w przypadku jej pomyślnego przejścia kwota zostanie zwrócona. Zabieg wykonywany jest przez lekarza chirurga urologa.
Rezerwacja tel. 22 750 16 46 i 22 750 25 28.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Z dzisiejszym grouponem zadbasz o zdrowie i komfort, wybierając zabieg laserowego leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu w Centrum Medycznym Nord Medica, za który zapłacisz 2499 zł.

Prosty i bezpieczny zabieg
Zabieg leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu (IncontiLase) bazuje na inicjowanym laserowo, precyzyjnie kontrolowanym efekcie termicznym w tkankach śluzówki, w obszarze przedsionka pochwy, ujścia cewki moczowej oraz wzdłuż przedniej ściany kanału pochwy. Podczas zabiegu używany jest laser Er:YAG. Zainicjowany remodeling kolagenu oraz neokolageneza prowadzą do obkurczenia i ujędrnienia naświetlonych tkanek, co powoduje przywrócenie funkcji trzymania moczu. 

Centrum Nord Medica
Nord Medica jest nowoczesną placówką medyczną zlokalizowaną w centrum Piaseczna. Profesjonalny personel medyczny, korzystając ze swojej wiedzy oraz z nowocześnie wyposażonych gabinetów i pracowni diagnostycznych, pomaga pacjentom w sposób kompleksowy zadbać o zdrowie. Nord Medica oferuje ambulatoryjną opiekę lekarzy specjalistów, szereg badań diagnostycznych, analitycznych i obrazowych oraz pełne zaplecze zabiegowe. Dodatkowym atutem centrum jest wysoce specjalistyczny gabinet terapii laserowej, przygotowany z myślą o osobach chcących w szczególny sposób zadbać o piękno i zdrowie.

Image 1

 

 1. A

  Nordmedica

  Młynarska 2 05-500 Piaseczno PL

  Sprawdź dojazd

15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement