Laserowe leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu za 2499 zł w Centrum Medycznym Nord Medica

2 499 zł
Kup jako prezent
Kup pierwszy!

W skrócie

 • Laserowe leczenie nietrzymania moczu: innowacyjny zabieg i bezpieczna alternatywa dla leczenia chirurgicznego
 • Bezpieczeństwo: zabieg w pełni bezpieczny, wykonywany przez chirurga urologa
 • Najlepszy zabieg medycyny estetycznej 2013 roku: odznaczony nagrodą Prix De Beauté Cosmopolitan 2013
 • Lokalizacja: Piaseczno
 • Oferta limitowana
 • Oferta objęta programem Bezpieczny Groupon

Warunki

Ważność: groupon ważny od 11.06.2013 do 11.09.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce "Moje Konto"
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. 
Dodatkowe informacje: zabieg poprzedzony jest płatną konsultacją specjalisty (99 zł) – w przypadku jej pomyślnego przejścia kwota zostanie zwrócona. Zabieg wykonywany jest przez lekarza chirurga urologa.
Rezerwacja tel. 22 750 16 46 i 22 750 25 28.
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w 1. akapicie jej treści.

Z dzisiejszym grouponem zadbasz o zdrowie i komfort, wybierając zabieg laserowego leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu w Centrum Medycznym Nord Medica, za który zapłacisz 2499 zł.

Prosty i bezpieczny zabieg
Zabieg leczenia wysiłkowego nietrzymania moczu (IncontiLase) bazuje na inicjowanym laserowo, precyzyjnie kontrolowanym efekcie termicznym w tkankach śluzówki, w obszarze przedsionka pochwy, ujścia cewki moczowej oraz wzdłuż przedniej ściany kanału pochwy. Podczas zabiegu używany jest laser Er:YAG. Zainicjowany remodeling kolagenu oraz neokolageneza prowadzą do obkurczenia i ujędrnienia naświetlonych tkanek, co powoduje przywrócenie funkcji trzymania moczu. 

Centrum Nord Medica
Nord Medica jest nowoczesną placówką medyczną zlokalizowaną w centrum Piaseczna. Profesjonalny personel medyczny, korzystając ze swojej wiedzy oraz z nowocześnie wyposażonych gabinetów i pracowni diagnostycznych, pomaga pacjentom w sposób kompleksowy zadbać o zdrowie. Nord Medica oferuje ambulatoryjną opiekę lekarzy specjalistów, szereg badań diagnostycznych, analitycznych i obrazowych oraz pełne zaplecze zabiegowe. Dodatkowym atutem centrum jest wysoce specjalistyczny gabinet terapii laserowej, przygotowany z myślą o osobach chcących w szczególny sposób zadbać o piękno i zdrowie.

Image 1

 

 1. A

  Nordmedica

  Młynarska 2 05-500 Piaseczno PL

  Sprawdź dojazd

By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.