Hydrokolonoterapia bezciśnieniowa z ozonoterapią, odnawianiem flory bakteryjnej, poradą dietetyczną i więcej – 1, 2 lub 3 zabiegi od 89 zł w BioNaturze

od 89 zł
Cena wyjściowa Zniżka Oszczędzasz
250 zł 64% 161 zł
Kup jako prezent
60 kupionych

W skrócie

 • Hydrokolonoterapia: doskonały sposób na pozbycie się toksyn z organizmu oraz walkę z zaparciami i wzdęciami – medyczny hit w Wielkiej Brytanii
 • Metoda bezciśnieniowa: bezpieczna i skuteczna nawet przy problemach jelitowych
 • Ozonoterapia: niekonwencjonalne leczenie – podawanie dojelitowo ozonu – poprawa metabolizmu komórkowego
 • Dodatkowo wzmacnianie flory bakteryjnej, masaż brzucha i porada dietetyczna
 • Bezpieczeństwo: zabiegi wykonywane przez specjalistów z wyższym wykształceniem medycznym
 • Lokalizacja: Żoliborz
 • Oferta limitowana
 • Oferta objęta programem Bezpieczny Groupon

Warunki

 • Groupon ważny od 25.04.2013 do 25.10.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce „Moje Konto"
 • Oferta obejmuje hydrokolonoterapię z ozonoterapią, odnawianiem i wzmacnianiem flory bakteryjnej, masażem brzucha i poradą dietetyczną w 1 z 3 opcji do wyboru:
  1) 89 zł zamiast 250 zł za 1 zabieg
  2) 175 zł zamiast 500 zł za 2 zabiegi
  3) 259 zł zamiast 750 zł za 3 zabiegi
 • Groupon nie łączy się z poprzednimi ofertami
 • Brak możliwości łączenia grouponów z opcji 1) w serię 3 zabiegów
 • Groupon w opcji 2. i 3. może zostać wykorzystany przez więcej niż 1 osobę
 • Dodatkowo drugi zabieg 20% zniżki (200 zł zamiast 250 zł), trzeci zabieg 40% zniżki (150 zł zamiast 250 zł), 40% zniżki na 1 zabieg leczenia pijawkami – hirudoterpia – 90 zł zamiast 150 zł
 • Dni i godziny zapisów: od pon. do pt. w godz. 10-15
 • 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon
 • Konieczna rezerwacja tel. 22 40 37 322. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada

Według dr. Grünsteina z „Przygód dobrego wojaka Szwejka” lewatywa jest w stanie uleczyć wszelkie dolegliwości ciała i duszy. Posłuchaj więc doktora i skończ z przygodami – zwłaszcza żołądkowymi – dzięki hydrokolonoterapii, ozonoterapii i innym zabiegom, które dodadzą lekkości nawet Twojej duszy. Z grouponem wykonasz je w Studiu Medycyny Naturalnej BioNatura, wybierając 1 z 3 opcji:

1) 89 zł zamiast 250 zł za 1 zabieg,
2) 175 zł zamiast 500 zł za 2 zabiegi,
3) 259 zł zamiast 750 zł za 3 zabiegi.

Hydrokolonoterapia bezciśnieniowa
Badania dowodzą, że profesjonalne płukanie jelita grubego, czyli hydrokolonoterapia, nie tylko przynosi ulgę przy problemach z zaparciami i wzdęciami, lecz także może być skuteczną metodą profilaktyki. Wspomaga leczenie chorób cywilizacyjnych –  reumatyzmu, miażdżycy, nadciśnienia, migreny, alergii, astmy i wielu innych. Polepsza też wchłanianie składników odżywczych, odbudowuje florę bakteryjną, odtruwa organizm i wyraźnie zmniejsza otyłość brzuszną. Efekt terapeutyczny następuje po 3 zabiegach, kiedy organizm pozbywa się toksycznych złogów.

Skuteczność
Aby osiągnąć najlepsze rezultaty, zabiegowi należy się poddać kilkakrotnie. Za pierwszym razem są usuwane bowiem jedynie produkty przemiany materii nagromadzone w ostatnich dniach i tygodniach, a te nagromadzone przez lata ulegają jedynie namoczeniu i spulchnieniu, i dopiero drugi zabieg powoduje ich skuteczne usunięcie. Druga hydrokolonoterapia oddziałuje też na toksyczne złogi: aplikowane kwasy powodują ich odklejenie od ściany jelita. Trzeci, ostatni zabieg powoduje ich ostateczne usunięcie z organizmu. Dlatego właśnie wykonanie serii 3 hydrokolonoterapii jest najbardziej efektywne.

Jak wygląda zabieg?
Wszystko odbywa się pod ciśnieniem grawitacyjnym, co eliminuje możliwość uszkodzenia jelita. Zabiegi wykonywane są na specjalnym fotelu, na którym pacjent przez cały czas znajduje się w wygodnej pozycji i nie odczuwa żadnych przykrych zapachów ani bólu. Dodatkowo fotel można odchylić do tyłu, co umożliwia lekarzowi równoczesny masaż jelita grubego przez powłoki brzuszne. Organizm ulega gruntownemu oczyszczeniu, poprawia się trawienie i samopoczucie, a także zmniejsza się apetyt, w tym na słodycze. Ciekawostka dla palaczy: hydrokolonoterapia ogranicza chęć palenia.

Ozonoterapia
W Studiu Medycyny Naturalnej BioNatura poddasz się także ozonoterapii. Zabieg ten jest niekonwencjonalną metodą leczenia mieszaniną tlenowo-ozonową. Ozon ma silne właściwości bakteriobójcze i grzybobójcze, a podawany dojelitowo dotlenia ścianę jelitową oraz poprawia metabolizm komórkowy. Za jego pomocą będziesz w stanie pozbyć się infekcji grzybiczych czy bakteryjnych.

Image 1 
15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement