Leczenie chrapania metodą laserową lub radiochirurgiczną z konsultacją laryngologiczną od 899 zł w klinice SnoremeD

od 899 zł
Kup jako prezent
1 kupionych

W skrócie

 • Leczenie bezdechu: całkowita eliminacja chrapania lub jego znaczne ograniczenie
 • Innowacyjna metoda laserowa: poprawia komfort życia, zabieg bezbolesny, bez konieczności stosowania znieczulenia, bez okresu rekonwalescencji
 • Innowacyjna metoda jednodniowej radiochirurgii ambulatoryjnej: leczy chrapanie i bezdech śródsenny,  wykonywana bezboleśnie w znieczuleniu miejscowym - zapewnia pełen komfort Pacjenta z minimalnym czasem rekonwalescencji - metoda umożliwia jednoczesną plastykę podniebienia, języczka, łuków i migdałków podniebiennych oraz udrożnienie nosa
 • Konsultacja laryngologiczna w cenie
 • Certyfikowana klinika
 • Lokalizacja – Ursynów
 • Oferta limitowana
 • Oferta objęta programem Bezpieczny Groupon

Warunki

 • Groupon ważny od 16.11.2012 do 16.05.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce „Moje Konto"
 • Oferta obejmuje leczenie chrapania w 1 z 2 opcji:
  1) 899 zł za 3 zabiegi redukcji chrapania metodą laserową i konsultację laryngologiczną
  2) 1750 zł za zabieg redukcji chrapania metodą radiochirurgiczną RF i konsultację laryngologiczną
 • Wybór opcji dokonywany podczas zakupu oferty
 • 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon
 • Konieczna rezerwacja tel. 691 209 028. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada

Bezsenność miewa różne przyczyny – wrodzona nadpobudliwość, zbliżający się termin egzaminu czy  nadmiar stresów. Jeśli jednak przyczyną niedostatku snu wśród Twoich bliskich jest Twoje chrapanie, najwyższy czas wybrać się z dzisiejszym grouponem do SnoremeD, gdzie za zabieg leczenia tej hałaśliwej przypadłości zapłacisz:

1) 899 zł za 3 zabiegi redukcji chrapania metodą laserową i konsultację laryngologiczną,
2) 1750 zł za zabieg redukcji chrapania metodą radiochirurgiczną RF i konsultację laryngologiczną.

Chrapanie
Źródłem problemu chrapania jest zwiotczenie mięśni gardła, na skutek którego jego cieśń zwęża się. Tym samym przepływające powietrze powoduje drganie jego elementów. W ten sposób dochodzi do zakłóceń nocnego odpoczynku, który staje się niedostateczny, a odczuwane w ciągu dnia zmęczenie prowadzi do problemów z koncentracją. Dodatkowym obciążeniem dla organizmu staje się niedotlenienie i podwyższone ciśnienie tętnicze. Dlatego leczenie chrapania to nie tylko przywrócenie spokoju domowników, ale i troska o własne zdrowie.

Dwie metody
W trakcie zabiegu redukcji chrapania metodą laserową lekarz przeprowadzi plastykę podniebienia miękkiego z wykorzystaniem promienia laserowego, przywracając sprężystość i napięcie języczka oraz łuków podniebiennych. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i zaraz po nim możesz wrócić do swoich obowiązków. 

Metoda radiochirurgiczna to tak naprawdę bipolarna stymulacja tkanek o częstotliwości radiowej. Zabieg polega na wprowadzeniu w zmienione tkanki elektrody dwubiegunowej, która wytwarza specjalny impuls i podgrzewa przyległe struktury. Metoda ta doprowadza do zmniejszenia przerośniętych tkanek i zarazem zniwelowania chrapania.

Po tych zabiegach głębokim snem w nocy będziesz cieszyć się nie tylko Ty, ale i Twoi bliscy.

Image 1
15% Bonus Savings
Get an extra 15% off local restaurants, spas, salons, and more to use within 48 hours of your Goods order! See details
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.
Advertisement