Leczenie chrapania metodą laserową lub radiochirurgiczną z konsultacją laryngologiczną od 899 zł w klinice SnoremeD

od 899 zł
Kup jako prezent
1 kupionych

W skrócie

 • Leczenie bezdechu: całkowita eliminacja chrapania lub jego znaczne ograniczenie
 • Innowacyjna metoda laserowa: poprawia komfort życia, zabieg bezbolesny, bez konieczności stosowania znieczulenia, bez okresu rekonwalescencji
 • Innowacyjna metoda jednodniowej radiochirurgii ambulatoryjnej: leczy chrapanie i bezdech śródsenny,  wykonywana bezboleśnie w znieczuleniu miejscowym - zapewnia pełen komfort Pacjenta z minimalnym czasem rekonwalescencji - metoda umożliwia jednoczesną plastykę podniebienia, języczka, łuków i migdałków podniebiennych oraz udrożnienie nosa
 • Konsultacja laryngologiczna w cenie
 • Certyfikowana klinika
 • Lokalizacja – Ursynów
 • Oferta limitowana
 • Oferta objęta programem Bezpieczny Groupon

Warunki

 • Groupon ważny od 16.11.2012 do 16.05.2013 i dostępny od razu po zakupie w zakładce „Moje Konto"
 • Oferta obejmuje leczenie chrapania w 1 z 2 opcji:
  1) 899 zł za 3 zabiegi redukcji chrapania metodą laserową i konsultację laryngologiczną
  2) 1750 zł za zabieg redukcji chrapania metodą radiochirurgiczną RF i konsultację laryngologiczną
 • Wybór opcji dokonywany podczas zakupu oferty
 • 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon
 • Konieczna rezerwacja tel. 691 209 028. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 48-godz. wyprzedzeniem groupon przepada

Bezsenność miewa różne przyczyny – wrodzona nadpobudliwość, zbliżający się termin egzaminu czy  nadmiar stresów. Jeśli jednak przyczyną niedostatku snu wśród Twoich bliskich jest Twoje chrapanie, najwyższy czas wybrać się z dzisiejszym grouponem do SnoremeD, gdzie za zabieg leczenia tej hałaśliwej przypadłości zapłacisz:

1) 899 zł za 3 zabiegi redukcji chrapania metodą laserową i konsultację laryngologiczną,
2) 1750 zł za zabieg redukcji chrapania metodą radiochirurgiczną RF i konsultację laryngologiczną.

Chrapanie
Źródłem problemu chrapania jest zwiotczenie mięśni gardła, na skutek którego jego cieśń zwęża się. Tym samym przepływające powietrze powoduje drganie jego elementów. W ten sposób dochodzi do zakłóceń nocnego odpoczynku, który staje się niedostateczny, a odczuwane w ciągu dnia zmęczenie prowadzi do problemów z koncentracją. Dodatkowym obciążeniem dla organizmu staje się niedotlenienie i podwyższone ciśnienie tętnicze. Dlatego leczenie chrapania to nie tylko przywrócenie spokoju domowników, ale i troska o własne zdrowie.

Dwie metody
W trakcie zabiegu redukcji chrapania metodą laserową lekarz przeprowadzi plastykę podniebienia miękkiego z wykorzystaniem promienia laserowego, przywracając sprężystość i napięcie języczka oraz łuków podniebiennych. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i zaraz po nim możesz wrócić do swoich obowiązków. 

Metoda radiochirurgiczna to tak naprawdę bipolarna stymulacja tkanek o częstotliwości radiowej. Zabieg polega na wprowadzeniu w zmienione tkanki elektrody dwubiegunowej, która wytwarza specjalny impuls i podgrzewa przyległe struktury. Metoda ta doprowadza do zmniejszenia przerośniętych tkanek i zarazem zniwelowania chrapania.

Po tych zabiegach głębokim snem w nocy będziesz cieszyć się nie tylko Ty, ale i Twoi bliscy.

Image 1
By purchasing this deal you'll unlock points which can be spent on discounts and rewards. Every 5,000 points can be redeemed for $5 Off your next purchase.